Evlenmeden hamile kaldığım için sevgilimin ailesi beni istemiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben rahat büyüdüm. Gece gezmeme alkol almama giyimime karışan biri hiçbir zaman olmadı. Gece 2-3 te eve gelirim arkadaşlarla tatile giderim annem birşey demez. Evlenince de bu özgürlüğüm değişmeyecek sevgilim geri kafalı biri değil çünkü sonuçta hanemiz farklı olacak
Ya hayat böyle bir şey değil. Öyle bir karışırlar ki şok olursunuz. Bir önceki mesajda kendimi ezdirmem, gerekirse kavga ederim minvalinde şeyler söylemişsiniz. Bile bile lades demeyin o zaman? Üstelik çocuk büyütmeye çalışacaksınız. Illa mutsuz olursunuz demiyoruz ama bu ihtimal sizin şu hayalperestliğinizden çok daha yüksek diyoruz.

2 aylık hamilesin, 3 haftadır aileleri ikna etmeye çalışıyorsunuz. 3 haftadır ikna olmayan aileler buraya konu açınca çat diye ikna oldular. İki aile birden hem de? Manifestin de böylesi.
Kucağında 1 aylık çocukla nasıl çalışacaksın🙄
Babannesi yada anneannesi bakacak yapacak birşey yok artık bütün çocuklar öyle büyüyor zaten benimde annem çalışıyordu anneannemle büyüdüm

22 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Babam öldü hiç kardeşim yok. Annemle beraber yaşıyorum. 3 senedir hayatımda biri var kendisi 25 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Annem öğrenince aramız çok fena bozuldu. Sevgilim anneme açıklamasını yaptı özür diledi. Annem aldırmamı istiyor ve ayrılmamı istiyor. Sevgilimin ailesiyle de yüzleştik beni istemediklerini çok belli ediyorlar annesi evlenmeden hamile kalan kızı gelin mi alıcaz diye arkamdan konuşurken duydum. Sevgilimin babası daha ılımlı ama annesi ve kız kardeşi çok fena. Ne yapacağım?

Arkadaşlar bugün size bu soruyu sormuştum. Gelişme var. Sevgilim beni aradı evlenmemize onay vermişler zar zor ikna ettim yarın bizimkilerin elini öpmeye gel nikah tarihini belirleyecekmişiz diyor. Galiba işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Yakın oturma şartı koşmuşlar birde. Sizce olacak mı anlaşabilirmiyim onlarla ?
Gerçekten yaşamak istediğiniz hayat bu mu?

Ben rahat büyüdüm. Gece gezmeme alkol almama giyimime karışan biri hiçbir zaman olmadı. Gece 2-3 te eve gelirim arkadaşlarla tatile giderim annem birşey demez. Evlenince de bu özgürlüğüm değişmeyecek sevgilim geri kafalı biri değil çünkü sonuçta hanemiz farklı olacak

Sen oyle san ... 20 yaşın hayalleri bunlar, o aile sana rahat vermez evladım bu işten de hayır gelmez yol yakınken anneni dinle bu işten toptan vazgeç.

Babannesi yada anneannesi bakacak yapacak birşey yok artık bütün çocuklar öyle büyüyor zaten benimde annem çalışıyordu anneannemle büyüdüm
Yavrum sen her şeyi düşünmüşsün. Her şeye de bir cevabın var zaten. Kafana koymuşsun yani dediğini yapacaksın belli. E sen neden konu açtın ki buraya ben onu anlamadım?

20 yaşında hayaller böyle oluyor,neyse

Yavrum sen her şeyi düşünmüşsün. Her şeye de bir cevabın var zaten. Kafana koymuşsun yani dediğini yapacaksın belli. E sen neden konu açtın ki buraya ben onu anlamadım?
Bunu söylemek istemedim ama gerçekten öyle. Ya forumda kimse kimsenin düşmanı değil, çoğunluk birbirine fikir verip yardımcı olmaya çalışıyor. Ne yazmamizi bekliyor konu sahibi anlamadım. Koşa koşa evlen mi?

Ahahah sen trolsun bence

22 yaşındayım. Üniversiteyi yeni bitirdim. Babam öldü hiç kardeşim yok. Annemle beraber yaşıyorum. 3 senedir hayatımda biri var kendisi 25 yaşında. Ondan 2 aylık hamileyim. Annem öğrenince aramız çok fena bozuldu. Sevgilim anneme açıklamasını yaptı özür diledi. Annem aldırmamı istiyor ve ayrılmamı istiyor. Sevgilimin ailesiyle de yüzleştik beni istemediklerini çok belli ediyorlar annesi evlenmeden hamile kalan kızı gelin mi alıcaz diye arkamdan konuşurken duydum. Sevgilimin babası daha ılımlı ama annesi ve kız kardeşi çok fena. Ne yapacağım?

Arkadaşlar bugün size bu soruyu sormuştum. Gelişme var. Sevgilim beni aradı evlenmemize onay vermişler zar zor ikna ettim yarın bizimkilerin elini öpmeye gel nikah tarihini belirleyecekmişiz diyor. Galiba işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Yakın oturma şartı koşmuşlar birde. Sizce olacak mı anlaşabilirmiyim onlarla ?
Evlenmeden hamile bırakan oğlunun hiç mi suçu yokmuş kadının kadına yaptığına bak önce oğlunu terbiye etseymis keşke çok iyi karar ver herseyin hayırlısı

😂😂 Bence bu tam 22 yaş kafası ya
Pırıl pırıl hem de. O kadar toysunuz ki... 3 yıldır birlikteyiz diyorsunuz zaten 18-19 yaşınızda çıkmaya başlamışsınız, yani neredeyse çocukken. Kaç yıllık evlilikler bile çocuktan sonra sarsılıyor, çok fazla sorunlar yaşanıyor. Sizin daha aileler zorla ikna olmuşken evliliğinize neler yaşayacağınız belirsiz.
İş konusunda da her mezun olan iş bulamıyor, he zenginmişsiniz o ayrı ama hazıra da dağ dayanmaz. Galeriyle araba al satla olmaz. İnsanın mesleği olur ki böyle bir durumda "Anneeeğğğ evleneyim nolur yaağğğ" demek zorunda kalmaz, resti çeker nikahı basar.
Hepsini de geçtim ailesine yakın oturma şartı varken çocuğun ismini düşünüyorsunuz, kafanız pırıl pırıl ya ışık içinde :KK70: Bi de yazın dağılmayan, mıh gibi duran koyu siyah eyeliner ve göz yakmayan güneş kremi de bulursanız sizden iyisi yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X