Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım dun gece ıkı tane okurum ben calıstıgımdan dlayı sayıyı arttıramıyorum demıstım sana ve ılk benı not etmıstın:) baktım lıstede adım yok sanırım gozunden kactı :) eklersen sevınırım

merhaba arkadaşlar
aranıza çok fazla katılamıyorum ama bende 5 tane yasini şerif okurum listeye yazabilirsiniz

asel cnm bana her zaman 4 tane yazabilirsin listeyi göremedim kime okuyoruz

asel arkadaşım ben yasinlerimi okudum,Allah kabul etsin inşallah..

allah razı olsun canım, ağzına sağlık...bugün işe gittiğimden yazamadım ama dün beni de listeye ekler misin demiştim. gözünden kaçtı herhalde ben yaptığın listeye adını yazan 1-2 arkadaşı da ekleyip aşağıda paylaşıyorum canım
hadi yaa, ben bilmiyordum. bi araştıralım bakalım, merak ettim ben de tondoracığım...
canım çooook geçmiş olsun. baban en doğrusunu yapmış sağolsunn. umarım her şey en kısa sürede yoluna girer...

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam ==== 5 adet okuyacak
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak
antisocial ==== 4 adet okuyacak
askbebek=======3 tane okuyacak
ayse035========8tane okuyacak
oznurozaday=====4 adet okuyacak
yeterrr ======1 adet okuyacak
tobeguk =====4 adet okuyacak
aruna=======4 adet okuyacak
erce41======5 adet okuyacak
redhairedgir===2 adet okuyacak

bu hafta bahar85 ve perlanore arkadaşlarımız için 41 yasin okuyoruz arkadaşlar . Katılımlarınızı bekliyoruz . Allah razı olsun

listeyi güncellemeye çalıştım ama umarım yanlış bir şey yapmamışımdır aysecim ve aselcim... patsy arkadaşımız da 3 tane okursa 82 yasini tamamlamış oluyoruz. bir de ne zamana kadar okumamız gerektiğini de belirtsek fena olmaz sanki kızlar, değil mi?

Son düzenleme:

günaydın kızlar, perlanore ve bahar adınıza 2 adet okudum sabah namazından sonra. bu akşam da kalan 2 yi okurum. inşallah bebeklerinize tez zamanda kavuşursunuz.

ayşe, topiğe yeni katıldım. tam bilmiyorum konuyu ama kızkardeşinle ilgili bir sıkıntı var sanırım. tez zamanda çözülür umarım. Hayat devam ettikçe her derdin dermanı vardır mutlaka. Allah yardımcınız olsun.

arkadaşlar maalesef dün iki tane okuyacağımı söylemiştim ama ben adet oldum evet daha bir hafta varken erkenden oldum çok şaşkın ve üzgünüm ((

kızlar günaydın
dr.geldim şimdi de bir günaydın diyeyim dedim.kontrolüm güzel geçti yumoşlarım büyümeye başlamış yasinleri okuyan arkadaşlarım var allah sizden razı olsun

canım sebilem okuyamayacak sanırım bu hafta böylece 5 tane eksiğimiz kalıyor.

canlar bu hafta yasinler benim ve perlanore arkadaşımız okunuyor allah heinizden razı olsun
dün transferim gerçekleşti tek embriyo transferi oldu 15 eylül test tarihim...
inş sizinde dualarınızla pozitif sonuç alırım...
canlar ben yasinleri okuyacak arkadaşların özeline eşimin ve benim ismimizi gönderdim
çok sık giremeyebilirim gözden kaçırdığım arkadaşım olursa diğer arkadaşlar özelden ismimi verebilir...
ben bu hafta okuyamayacağım...
ama geçen hafta okuduğum gibi gelecek hafta okumaya devam ederim...
rabbim dualarınızı kabul etsin inş

Canım transferin hayırlı uğurlu olsun inşallah.bebişim sıkıca tutunur sana.dualarım seninle.

Hadi hayırlısı olur inşallah canım.Allah gönlüne göre versin bebeklerinle gel inşallah

saol baharcım dün aldım bebişimi göbişime
9 ay benimle kalır inş

yer onu teyzesi :)
inşallah canım ... inşallah bizler de senin ve diğer sonuç bekleyen arkadaşların sevinçlerinize ortak olacağız...

saol canım inş sizlere 15 eylülde hamile haberimi vermek nasip olur

rabim dileğini kabul etsin canım..
inş test sonucun olumlu olur bizimle paylaşırsın bu sevinci

teşekkürler canım inş bu topikte tek tek güzel haberlerimizi paylaşıcaz

hayırlı olsun canım rabbim bebişini 9 ay karnında tutmayı sonra kucağına almayı nasip etsin amin

saol tatlım aminnnnnnnnnnn rabbim sanada nasip etsin bu aşamalara gelmeyi canım arkadaşım

canım senin adına çok sevindim inşallah 15 eylül de bayram havası olacak topik kendine çok iyi bak ve inci tanene de

perlanore-tobeguk meaj kutunuz dolmuş, moonlıght sanada özel mesaj gönderilemiyormuş

arkadaşlar sürekli liste değişiyoru mu?ben 2 tane okuyacağımı arkadaşa iletmiştim.ismimi de listeye yazmıştı.gene mi deişti liste

aSeL_k kullanıcısından alıntı
tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam06-04 ==== 5 adet okuyacak
sardunya ======2 adet okuyacak
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak
antisocial ==== 4 adet okuyacak
askbebek=======3 tane okuyacak
ayse035========8tane okuyacak
oznurozaday=====4 adet okuyacak
yeterrr ======1 adet okuyacak

yukarıdaki listede varım.gene karışmış liste.arkadaşlar beni gene ekleyebilirsiniz.............

asel ayşe nerdesiniz kızlar listeye bakacakmısınız son durum bu oldu sanırım ve 3adet yasin açığımız kalıyor.

Kizlar benim kirmizi misafirlet geldi 5 gun yokumm ama 6.gun buyuk bi hizla geliyorummm ahhh bende de hep boyle oluo hastalaninca kuran okuma aski doluo icime bitince ilk bikacgun o asla okuyorum sonra yine eskisi gibi yapmam gereknlerle sinirlandiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…