Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

dualara ben de katılmak isterim ,çok güzel bi topik olmuş,beni de eklerseniz sevinirim
ben de bebek istiyorum 1 tüp denememiz oldu olumsuz sonuçlandı ,inşallah eylül 15 gibi ikinciye başlıycam
dua halkanıza ben de eklenmek istedim çok güzel olmuş,ayse035 ellerine yüreğine sağlık..
bahar 85 transferin hayırlı olsun bebeğin ya da bebişlerin sımsıkı tutunsun sana..

dualara ben de katılmak isterim ,çok güzel bi topik olmuş,beni de eklerseniz sevinirim
ben de bebek istiyorum 1 tüp denememiz oldu olumsuz sonuçlandı ,inşallah eylül 15 gibi ikinciye başlıycam
dua halkanıza ben de eklenmek istedim çok güzel olmuş,ayse035 ellerine yüreğine sağlık..
bahar 85 transferin hayırlı olsun bebeğin ya da bebişlerin sımsıkı tutunsun sana..

cnm benim dondurulmuşla mı yoksa tekrar mı tedavi olacaksın

bu haftaki listeyi sorunlarımdan dolayı asel arkadaşımın takip etmesini istedim..dualara katılmak isteyenle de bana özel mesaj atsın ....
bu perşembe günü başka arkadaşlarımız için okuyacağımız listeyi hazırlamam için okumak isteyenlerden sadece özel msj bekliyorum çünkü çalıştığım için sitenin her sayfasını takip edemiyorum ve yeni katılanlar ya da okudum okuyamadım diyenler gözden kaçıyor.sizden tek ricam bu perşembeye kadar sağlıklı bi liste oluşturabilmem için sadece özel mesaj bekliyorum

bu haftaki listeyi sorunlarımdan dolayı asel arkadaşımın takip etmesini istedim..dualara katılmak isteyenle de bana özel mesaj atsın ....
bu perşembe günü başka arkadaşlarımız için okuyacağımız listeyi hazırlamam için okumak isteyenlerden sadece özel msj bekliyorum çünkü çalıştığım için sitenin her sayfasını takip edemiyorum ve yeni katılanlar ya da okudum okuyamadım diyenler gözden kaçıyor.sizden tek ricam bu perşembeye kadar sağlıklı bi liste oluşturabilmem için sadece özel mesaj bekliyorum

canım peki bu haftaki liste ne gün bitecek çünkü gün konuşulmadı

MRB kızlar. bende okurum demiştim ama adet gördüm.
bu cuma dondurulmuş transferim iptal edilmişti. progestan iğne ve esstrofem kullanıyordum.
onu bıraktıktan 3 gün sonra adet gördüm. yarın doktordan randevu aldım. normal mi bilemiyorum?

takrar tedaviye başlasam mı acaba. kararsızım. eski ilaçlar vucudumdan atılmışmıdır ki?
öneri bekliyorum kızlar.

cnm benim dondurulmuşla mı yoksa tekrar mı tedavi olacaksın
1 tane kalmıştı transfer de etmediler dondurmadılar da gelişimi yavaşlamıstı ,çok ısrar ettim evladım ziyan olmasın diye ama 2 transfer edilmişti 3. yü transfer etmediler..

netimde sorun oluştu takıldı defalarca yazmışım kusura bakmayın;(((

Son düzenleme:
bu cuma dondurulmuş transferim iptal edilmişti. progestan iğne ve esstrofem kullanıyordum.
onu bıraktıktan 3 gün sonra adet gördüm. yarın doktordan randevu aldım. normal mi bilemiyorum?

takrar tedaviye başlasam mı acaba. kararsızım. eski ilaçlar vucudumdan atılmışmıdır ki?
öneri bekliyorum kızlar.

transfer zamanı adet olmuşsun biraz erken deil mi ?belki ilaçlardandır,
2 ay arayı yeterli görüyolar ama bazı durumlarda hemen diğer ay bile yyapılabiliyormuş,mesela ileri fsh yüksekliğinde ..
hem senin dondurulmuşlerla olacağı için yumurtlama indüksiyon tedavisi de olmayacak

önceki tedavin ne zamandı

hepinize merhabalar öncelikle katılımınıza çok sevindim dua dolu günle bizi bekliyor.daha tanışmadık ama aramızda hamile olup duaya katılan arkadaşımızda var alllah senden de razı olsun ..inşallah yavaş yavaş tanışacağız..bu arada bende çalışıyorum ve biraz daha katılım olursa ilk partiye bu hafta başlarız inşallah öpüyorum allaha emanet olun

aşkolsun beni yazmamışsın

öneri bekliyorum kızlar.

cnm normal ilaçları bırakınca geliyor luteal faz yetmezliği oluşturmuş mu hormon testleriyle anlaşılır cnm yaşını bilmiyorum ama amh problemin yoksa altı ay bekle derim ben 35 yaşındayım transferden sonra negatifi bu ay aldım ocak ayına kadar hiçbirşey düşünmüyorum ilaçların etkisiyle bir bakmişsın doğal gelmiş kuzun

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam06-04 ==== 5 adet okuyacak
sardunya ======2 adet okuyacak
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak-OKUYAMAYACAK
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak-OKUYAMAYACAK
antisocial ==== 4 adet okuyacak
askbebek=======3 tane okuyacak
ayse035========8tane okuyacak
oznurozaday=====4 adet okuyacak
yeterrr ======1 adet okuyacak
tobeguk=====4 adet okuyacak
aruna =====4 adet okuyacak
erce41 ====5 adet okuyacak
redhairedgir ====2 adet okuyacak

ASELCİM BUGÜN İŞTE MÜSAİTTİM LİSTEYLE İLGİLENDİM AMA KIZMADIN DEMİ KIZLAR SON DURUM 6EKSİK VAR PATSY ARKADAŞIMIZ ADET BİLDİRMEDİ GALİBA

öneri bekliyorum kızlar.

sanırım çok erken olmuşsun canım ya bir kontr.git bakalım ne dicek dr.belki ilaçlardandır 2-3 ay etkili sanırım bu ilaçlar tedavi için kendini hazır hissettiğin zaman başla derim ben

Merhaba arkadaşlar, Allah dualarınızı kabul etsin inş.. bende transfer oldum ancak negatifi gördük. 2. denememi bir kaç ay sonra yapmayı düşüyüroum. şu vücudum kendine gelsin .. doktor ilaçlarımı bıkramamı söyledi. bıraktım. test gününden 3. gün. transfer gününün 17. günü. hayırlısı adetimi bekliyorum. negatif olan arkadaşlar sizlerin kaçıncı günler adet olmuştunuz? yasin için bende sonra girmek isterim inş. söylerim sizlere okuyacağım zaman... Allah kabul etsin..

X