Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

..kusura bakmayın topiğin gidişatını mahvettim..bu hafta idare edelim önceki okumak isteyenlerin listesi sırasıyla bende önümüzdeki hafta ben devam ederim tekrardan asel cim seni zor durumda bıraktım affet

Aminn et valla başkasının duası daha çok tutarmış öyle derler o yüzden birbirimize dua edelim belki bir işe yarar bu ay hepimiz hamile kalırız

etmez olurmuyum şun bile hepinize ediyorum..
hiçbirinizi tanımıyorum bilmiyorum ama içimden allahım sevindir artık bizi diyorum..
bende 2 senedir evlat hasreti çekiyorum.. :KK43:

canlar ben geldim inci tanemide aldım göbişime şükürler olsun :KK16::KK16::KK16:
embriyo çok kaliteliymiş çok iyi durumda dediler...
transfer sonrasında 2 saat merkezde yattıktan sonra şimdi öğretmenevindeki odamıza geldik...
kuzumun gelişiyle duygu seline kapıldım transfer sonrası ağladım...
15 eylül test tarihim inş o gün sevinç gözyaşları dökmek nasip olur :KK16::KK16::KK16:
inci tanemle öpüyoruz sizi :KK54::KK54::KK54:

Son düzenleme:
canlar ben geldim inci tanemide aldım göbişime şükürler olsun :KK16::KK16::KK16:
transfer sonrasında 2 saat merkezde yattıktan sonra şimdi öğretmenevindeki odamıza geldik...
flzask yanıma gelince beraber kuzumu sevip ağladık ikimizde canımla :KK70:
15 eylül test tarihim inş o gün sevinç gözyaşları dökmek nasip olur :KK16::KK16::KK16:
tüm bekleyiş süremde transfer öncesinde sonrasında hep isimerinizi tekrar edip dua ettim sizlere...
rabbim kabul eder inş :KK16::KK16::KK16:

rabim dileğini kabul etsin canım..
inş test sonucun olumlu olur bizimle paylaşırsın bu sevinci :KK16::KK16::KK16:

kızlar yeni liste için katılımlarınızı ve okuyacağınız yasin sayılarınızı bekliyorummmmmmmmmmmmmmmm :)

not aldıklarım ,

tondora
oya81
perlanore
gayem07
patsy
sardunyam0604
masal01

katılmak isteyenler lütfen bugün akşama kadar bilgi versinlerrrrrrrrrrrrrrrrrr :)

canım benide kat duaya ve nasıl olacak ne zamna kadar yasini okumamız gerek her hafta iki kişyemi okunuyor yazarsan tam açıklamalı sevinirim

hayırlı olsun canım rabbim bebişini 9 ay karnında tutmayı sonra kucağına almayı nasip etsin amin

slm kızlar ben de 3 tane yasin okurum çünkü kendimede meryem süresini okuyorum

canım senin adına çok sevindim inşallah 15 eylül de bayram havası olacak topik kendine çok iyi bak ve inci tanene de:KK71::KK71::KK71:

Ayse035
ruveyda12
blowhole25
asel_k ve arkadaşları
perlanore
ozne_hayat
redhairredgirl
moonlight
ahunisa
aruna
pegasu
bahar27
kanbar
masal01
antikdeniz
erce41
tweety7883
sardunya
bahar85
gayem07
ay_she
mda
pomogranete
ercelf
vck
topeguk
askbebek
geridonusumkutusu
yeteeer
öznurozaday
dilsadoner
mutluluknerdesinbenibul
iclal85
yaramaz_kedicik
umut27
türkolog
merve02
bibebemolsa

bu liste bu topik açıldıktan sonra yasin okumaya katılım sırasıdır...okumalara katılmayacak olanlar 2 -3gün beklenip listeden çıkarılacaktır

kızlar Ayşe döndü sanırım . o size liste ile ilgili bilgi verir hem daha sağlıklı olur diye düşünüyorum . ben biraz karıştırdım çorba oldu ::KK70:

Ayşecim Ellerinden öper :KK70:

Ben listeyi yayınladım fakat yayınladığım liste sayfa50ye kadar katılım sırası çünkü 1 hafta kadar siteye giremedim eğer sen tespit ettiysen sonra ki katılanları yayınla bende elimdeki listeye ekleyeyim..sanırım sonraki haftalarda okuyucular sabitolacak

çorba olmadı .. Böyle düşünme okurum diyenlerden sadece ses çıkmıyor.. Sen son okuyan listeyi tekrar yayınlarmısın

Bu haftakini sen takip et ama okuyanlar ve okumak isteyenler özel msj atsınlar sana .. Ben 8 tane okuyacağım . Bu perşembe yeni liste yapacağım ben ne dersin

canım seni bugün yapacağım listeye 5 adet olarak yazıyorum . :) Allah razı olsun senden .

Oyacım Türkçe okuyablirsin tatlım . şimdi senide ekliyorum şekercim :) Allah razı olsun .

Selam şeker :) o zaman bu haftaya seni ekliyorum tatlım adına okunacaklara bahara ve sana okuyalım . ismini vermek istersen bana özelden yaz listenin altına ekleyeyim okuyan arkadaşlar isminize okusun . sen kaç tane okursun :KK70:

Selam cannım listeyi bugün yapıyorum . Senide ekliyorum o halde . Kaç adet yazayım canım ne kadar çok olursa o kadar çok arkadaşımızın duasını yapacağız sen sayı söyle ki ben sana ona göre yazayım . Allah razı olsun .

Selam tatlım . Allah kabul etsin eski listeyi tamamladık canım seni yeni listeye yazayım mı ?

Ayşecim çok geçmiş olsun çok üzüldüm . seni çok merak ettik canım sen gelmeyince kızlarla ortak götürmeye çalıştık bu işi . sen kendini toparla buralarda aklın kalmasın canım . kendini iyi hissettiğin zaman yine devam ederiz kendiizi üzmeyin lütfen . hayatta her şey gelebilir başımıza . Rabbim dermansız dert vermesin .

canım senide ekliyorum o halde yeni listeye kaç adet olduğunu sen söyle bana olur mu ?

Selam fıstık . bu akşam yeni liste hazır olacak . senide yazıyorum kaç adet yazayım sen bana haber ver

Tamma canım benim bu akşam başlıyorum allahın izniyle,zaten benimde adetim yakın hemen okumam gerek bitirince haber vericem cnm sen burda ol yeter:) allah dualarımızı kabul etsin.

Ayse035
ruveyda12
blowhole25
asel_k ve arkadaşları
perlanore
ozne_hayat
redhairredgirl
moonlight
ahunisa
aruna
pegasu
bahar27
kanbar
masal01
antikdeniz
erce41
tweety7883
sardunya
bahar85
gayem07
ay_she
mda
pomogranete
ercelf
vck
topeguk
askbebek
geridonusumkutusu
yeteeer
öznurozaday
dilsadoner
mutluluknerdesinbenibul
iclal85
yaramaz_kedicik
umut27
türkolog
merve02
bibebemolsa

bu liste bu topik açıldıktan sonra yasin okumaya katılım sırasıdır...okumalara katılmayacak olanlar 2 -3gün beklenip listeden çıkarılacaktır

ayşecim 1 tane okudum bugün, yarın 3 tane daha okurum.

kızlar mrhb nasılsınız sabah kk girdim bir kaç sayfaya yazdım (buraya yazdımmı bilmiyorum) erkek kardeşim rahatsızlanmış has gtürmüşler bende gittim böreğindeki taş mesanesini tıkayıp idrara çıkmasına engel oluyormuş taş mesaneye itildi sonda atıldı ve sabah ameliyat olacakkk yeni geldim eve çay yaptım siede bir bakayım dedimmm

BANA 1 TANE YASİN YAZIN EĞER FAZLA OKUYABİLİRSEM EKLERİM KIZLARR

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam06-04 ==== 5 adet okuyacak
sardunya ======2 adet okuyacak
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak
antisocial ==== 4 adet okuyacak
askbebek=======3 tane okuyacak
ayse035========8tane okuyacak
oznurozaday=====4 adet okuyacak
yeterrr ======1 adet okuyacak

bu hafta bahar85 ve perlanore arkadaşlarımız için 41 yasin okuyoruz arkadaşlar . Katılımlarınızı bekliyoruz . Allah razı olsun

aselcim son durum bu sanırım

Son düzenleme:
geçtiğimiz pazartesi akşamı 18 yasındaki kızkardeşim kaçtı ve ben salı sabahı eşimle ailemin yanına gittim.sevdiğine gitmiş kendini bi defa bile istettirmeden..niye böyle yaptı bilmiyorum ama gitti..yerini yurdunu kime gittiğini öğrendik şükür ki gittiği aile hakkında en ufak dahi kötü bişey duymadık.. ama sorunumuz daha büyüktü kardeşim hem pişman geri gelmek istiyordu ve hem akrabalar herkes ölüm diyor.. belki çoğunuza komik gelecek kaçmayla ölüm olurmu diye ama günlerdir ailemin yanındaydım perişanlar akrabalar babamı sıkışştırıyorlar ölümde ölüm diye .. şimdide kardeşimi evlatllıktan reddetmesini istiyorlar babam annem ağlıyor evladımız o bizim yapamayız diyorlar..babam akrabalarına rest çekti kızı için kızımı affedeceğim dedi şimdi akrabalar düşman oldu..belki kısa anlattım ama 1haftadır perişanız..ne internet vardı kaldığım yerde ne de bende girecek hal vardı hepinizden özür diliyorum affedin ve belli bi zaman ben kendimi toparlayana dek başkasının gönüllü ilgilenmesinii istiyorum..dualarımız bitmesin arkadaşlar

canım benımm..cok gecmıs olsun mu denır ne denır bılemedım suanda..ölüm kelımesını okuyunca tuylerım dıken dıken oldu:KK43: bır orta yolu bulunur elbet..ölüm de ne demekmıs..uzulme sakın mutlaka bır çözum yolu vardır..ne dıyecegımı ınan bılemedım ya..Allah yardımcınız olsun:KK43::KK43:

X