Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım peki bu haftaki liste ne gün bitecek çünkü gün konuşulmadı

aselin oluşturduğu liste cuma günü son cuma günüde sizlerin katılımıyla oluşturmuş olduğum listeyi yayınlayacağım ama okumak isteyenler özel mesaj atsın çünkü haer sayfayı kontrol etme imkanım olmuyor ve önümüzdeki hafta kime okuyacağımzıda topiğe giriş sırasına göre belirleyeceğm

canım b bu cuma bağışlanacak olan yasinlerden 6 tane eksik varmış ..bu cumaya kadar kaç tane okuyabilirsin

canım öncelikle geçmiş olsun dilerim hersey yoluna girer

canım ben adet oldummm çok dua etmiştim olmasın die ama gene geldiiiiiiii ben bu hafta katılamayacam

perlanore-tobeguk meaj kutunuz dolmuş, moonlıght sanada özel mesaj gönderilemiyormuş
canım mesajlarımı sildim.
arkadaşlar sürekli liste değişiyoru mu?ben 2 tane okuyacağımı arkadaşa iletmiştim.ismimi de listeye yazmıştı.gene mi deişti liste
canım normalde ilgilenen arkadaşların işleri olduğu için bari ben listeyi güncelleyeyim dedim. arkadaşların litesinin sonuna isimleri ekledim. dolayısıyla senin attığın mesajdan haberim yok.
neyse bu işleri bir kişi halletsin. böyle olunca karışıyor galiba....

benim dondurulmuslar dejenere oldugu icin transferim olmadi. ilki subattaydi canim. galiba ilaclardan erken geldi.

insallah 6 ay icinde sen kalirsin. benim tedavi subattaydi. eylule kadar bekledim ama olmadi. yas 26.
amh kan testi ile belli oluyor galiba. belki yarin doktor ister kan testi. Allah hayirli kararla aldirsin hepimize insallah.

sanırım çok erken olmuşsun canım ya bir kontr.git bakalım ne dicek dr.belki ilaçlardandır 2-3 ay etkili sanırım bu ilaçlar tedavi için kendini hazır hissettiğin zaman başla derim ben

yarin insallah gidiyorum. su igneler canimi acitmasa ben hep hazirim:))

canim bende ilk tedavimde senin gibi olmustum. cok endiselendim. ilaclari biraktiktan sonra 4-5. gun oldum. merak etme. Allah yardimcin olsun insallah.

canlarım ben yarında has olacağım yasini okudum yazarsanız sevinirim

Ben her ikisinde de test gunu adet oldum ana sanirim 1tanesinde 1gun once olmustum

canlarım ben yarında has olacağım yasini okudum yazarsanız sevinirim

kızlar hala 6 yasin eksiğimiz var okumasını bitirip fazla alabilecek arkadaşlar varmı asel özele de yazdım merak ettim seni

allah kabul etsin yetercim kardeşin için hast.değilmi geçmiş olsun

sağol canım kardeşimin böbrek taşı var çok büyük olduğu için düşüremiyorr ameliyatla alıyorlar (daha öcede alınmıştı)yine aynı şey oldu taş düşmeyince ameliyatla aldılar

kızlar hala 6 yasin eksiğimiz var okumasını bitirip fazla alabilecek arkadaşlar varmı asel özele de yazdım merak ettim seni

canım ben 4 yasinimi bu gece okudum,bitirdim bahar ve perlonenin ve eşlerinin isimlerine bağışladım,Allah kabul etsin...

Kızlar ben bu haftaki 5 yasinimi bitirmiştim,bugünde okurum 2 tane var mı eksik? çünkü bugün yarın adet olcam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…