Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım şimdi sanada gönderirim bahar arkadaşımızda gönderecekti sanırım

canım Bahar85 arkadaşımız ve perlanore arkadaşımızın nicklerine hayırlı evlatlarına kavuşsunlar tedavilerinin sonunda bebeklerine kavuşsunlar diye niyet edip okuyabilirsiniz . ben tüm dualar bittiğinde her arkadaşımız için dua yapıyorum elimden geldiği kadar .

ne kadar çabuk biterse o kadar iyi olur canlar . Teşekkürler Allah razı olsun sizlerden .

Gerçek isimlerini vermek isterlerse sizlerin özellerine mesaj atarlar sanırım kızlar ç mesaj gelmezse de siz nicklere okuyun Rabbim kabul etsin .

tondora ==== 5 adet okuyacak
oya81 ==== 3 adet okuyacak
perlanore ==== 5 adet okuyacak
gayem07 ==== 5 adet okuyacak
patsy ==== ?
Sardunyam ==== ?
Masal01 ==== 4 adet okuyacak
kanbar ==== 4 adet okuyacak
moonlıght ==== 3 adet okuyacak
asel_k ==== 5 adet okuyacak
blowhole25 ==== 3 adet okuyacak
Sebilem ==== 2 adet okuyacak
antisocial ==== 4 adet okuyacak

bu hafta bahar85 ve perlanore arkadaşlarımız için 41 yasin okuyoruz arkadaşlar . Katılımlarınızı bekliyoruz . Allah razı olsun

canım nedemek olurmu ne özürü..çok tşk ederim ilgilenmen için Allah razı olsun. benim tedavim henüz belli değil ama bence katılım sırasına göre olsa çok daha ii olurdu hak geçmezdi; çünkü herkez yakın zamanlarda tedavi olamayanlar olabvilir ama dualarda kendisi için okunmak isteyebilir tabiki bu hafta transferi olanlara okuyalım ama daha sonra bence katılıma göre okursa daha güzel olur gibi geldi çünkü sürekli yeniş katılanlar oluyor ve transferi yakın tarihe olan var ve önce katılanlardan yakın sürede tedavisi olmayanlarda vr ve bizlere sıra gelmesi biraz zor olur canım.kimse yanlış nalmasın lütfen herkese onuyalım Rabbim kabul etsin inşlhh

bende bi öneri getirmek isterim madem iki kişi okunuyor biri katılım biride tedavi gününe göre olsun, kendim için söylediğimi düşünmenizi beni yanlış anlamanızı istemem zaten ben tedavi kısmını çoktan geçtim artık sonuç bekliyorum

tatlım o halde ben şimdi sonraki hafta için katılım sırasına göre not alayım . çünkü geriye dönük mesajlara bakmak çok zaman alıyor .
sonraki hafta için okunacakları bir liste yapayım yazayım ona göre okuyalım
listede baya azalma var zaten ( katılım sayımız oldukça düşük .

Sebilecim bu da olabilir tabiki . senin sonucun ne zaman belli olacak tatlım . inşl sonunda yüzün güler . Allahım kucağını doldursun en kısa zamanda .

canım beni yanlış anlamadın için Allah razı olsun. öyle olursa daha güzel olur arkadaşım geri dönük okumak evet biraz zaman alabilir ama bizlerde yardım ederiz isimleri bakaraız ona göre liste hazırlarız. sen yorulduığunda bizlerde takip ederiz canım.en azında herkese okunmuş olur Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inan burdaki herkesin amacı aynı. benim 4 yılımın için birçok tedaviler 3 kere tüp denemesi ameliyatlar hepsi var canım 4. tüpe geçicez ama henüz hazır değiliz hem maddi hem manevi olrak.((

canım ben tedavide olduğumu belirttim ama sakın yanlış anlamayın olurmu kendime öncelik tanıyormuşum gibi gelmesin aselin de dediği gibi ayşe bu hafta gelmeyince liste baya karıştı ama isterseniz ben daha sonraki haftalarada kalabilirim bahar arkadaşımızın bugün transferi var ona öncelik veririz.

canım olurmu bu hafta okuyalım sizlere, yanılmıysam sende katılım sırasında ilk sayfalardasın canım zaten Rabbim bu tedavini son olmasının nasip etsin inşlhh bu tedavinde bebeğini kucağına alırsın.bizlerede nasip etsin inşlhh

arkadaşlar katılım sırası o kadar önemli mi?ben topiğin kurulduğu ilk günden beri takip ediyorum.ama o hafta regl olduğum için ayşeye mesaj atmıştım beni sonraki listeye eklersin diye.şimdi katılım sırasına göre ben bu hafta eklendim listeye.bu durumda ben sonuncu mu olacağım.neye göre katılım.topiği takip eden listede olmayanlar vardır.
bence tedavide olanlardan 1 kişi olmayanlardan 1 kişi olarak alınsa daha iyi olmaz mı?ya da daha fazla dua okuyalım her hafta 3 kişiye yapılsın dualarımız.

kızlar bende 5 tane yasin okuyacağımı söyledim benim sayımı eklememişsiniz
bide nezamana kadar okumamız gerekiyor..
lütfen cvp verin..

kızlar bende 5 tane yasin okuyacağımı söyledim benim sayımı eklememişsiniz
bide nezamana kadar okumamız gerekiyor..
lütfen cvp verin..

bende sordum gün verilmedi ama ne kadar çabuk okunursa o kadar iyi olur ben bu akşam okumayı düşünüyorum dilerseniz sizde başlayın hemen

bende sordum gün verilmedi ama ne kadar çabuk okunursa o kadar iyi olur ben bu akşam okumayı düşünüyorum dilerseniz sizde başlayın hemen

ya canım ben yarın başlarım 2 gün okurum.. inş.. biter çünkü bu haftasonu adet vaktim..
inş olmam size yasin okumaya devam ederim..
ama bu durumda haftasonu adet olmazsam hamileyimdir demek inş..

çok teşekkür ederim inşallah son tedavim olur.sanada en kısa zamanda nasib etsin

ya canım ben yarın başlarım 2 gün okurum.. inş.. biter çünkü bu haftasonu adet vaktim..
inş olmam size yasin okumaya devam ederim..
ama bu durumda haftasonu adet olmazsam hamileyimdir demek inş..

sizinle aynı durumdayız bende cumaya regli olabilirim o yüzden bugünden başlıcam okumaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…