Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu

==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okudu
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okudu
==aruna ==4tane okudu
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okudu
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUDU
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için okuyoruz..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum [/LEFT]

kızlarrr doktordan geldim bende. Allah izin ederse cuma günü benimde tranferim var. ama sadece 3 tane donmuş bebem varmış. çözünürken bişey olmaz inşallah. yarın iğnelere başlayacakmışım. Rabbim kolayca bu süreci atlatmayı nasip etsin.

canım rabbim hayırlısıyla tedavini sonuçlandrsın artık hamile kalıarsın inşallah .. masalla aynı günmüş allah ikinizide kanata da yardım etsin dualarımız sizinle..

Canım yasinleri haftada bi kişiye 41 yasin okuyoruz fakat okunacak kişi sayısı 1 ya da 2 ise 82 yasin okuyoruz mesela bu hafta 3 kişiye 123 yasin topluyoruz kişi başına artık kaç yasin düşmüşse yani

tamam canım anladım ben şimdi 10 tane alayım erken bitirebilirsem yeniden alırım olur mu?Allahım inşallah tez zamanda güldürür

10 tane dedim ama sanırım sayının tamamlanmasına 4 yasin kalmış canım bana haber verebilir misin 10 tane mi okuyayım 4 tane mi?

YETERCİM BU KADARMI GÜZEL ANLATILIRAMA SONUNDA HEPİMİZ BÖYLE OLUCAZ:118::118::119::119:SEVİNÇTEN ÇILDIRCAZ BİZİ ÖYLE YORACAKLARKİ:84::84::84:KAFAMIZI KAŞIYACAK VAKİT KALMAYACAK AMİNNNNNN

inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Ayşecim, bende bitirdim benide silebilrsin. Allah kabul etsin inşlhh

Hayırlı olsun canım inşallah bebeklerin seninledir güzel hayırlı haberler alman dileğiyle.Allah yardımcımız olsun
Aminn inşallh Allah herkeze nasip etsin
kızlar olmadı 5.gün ikiz ama olmadı rabbim nasip etmedi sadece ağlayabiliyorum inşallah en yakın zamanda düzeleceğim
Allah hayırlısını versin canım.Hayırlısı böyleymiş belkide.İnşallah yeniden anne olur bebeklerine kavuşursun
İnşallah birgün hepimiz anneliği tadarız.Bu duyguyu yaşayan bilir nekadar zorluğunu bizler anlarız birbirimizin halinden
Güzel haberler alırsın inşallah.Aminn Allah hepimizin yardımcısı olsun

güzel dilekleriniz için çokk teşekkür ederim kızlar. inşallah artık son tedavilerimiz olur hepimizin. içimize konan embriyo değil, Rabbimin can verdiği evlat olur inşallah. o tüp bebek kapılarından bir daha geçmeyiz inşallahh. aminnn.

ben kuru ıncır bır gun yapabıldım sehır dısındaydım haftasonu. Bu aksam yıne yapacam adet olunca ara verecem senın gıbı ama adet olmadım kı 40 gunu buluyor yıne.

Hasladıklarımı da yıyecem ok anladım cok sagol.

canım bu geçen haftaki liste sayı tamam bölüştürdüm fakat okundu haberlerini bekliyorum.. sen perşembe günü hazırlayacağım listeye dahil edileceksin ordan bakarsın sana kaçtane düştüğüünü tamam mı canım

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu
==blowhole ==4tane okudu

==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okudu
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okudu
==ayse035 == 4tane okudu
==aruna ==4tane okudu
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okudu
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUDU
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_k nin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için okuyoruz..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum [/LEFT

canım adetine bakma sen çünkü düzensiz zaten ya bu kür düzelmesi yumurta çatlaması için sen 21 gün iç 7gün ara ver tekrar 21 gün iç sonra kürü bırak canım ..birde bu kürün etkisini artırmak için akşam bi su bardağı içtikten sonra küçük kuru soganı sumakla yemeğinle birlikte ye..

canım sen bu ay yalnız bi gün içmişsin anladığım kadarıyla..istersen sen adetin 1.günü başla 21iç 7gün ara ver sonra tekrar 21 gün iç ..ikinci 21 günü uygularken adetli olabilirsin burda önemli olan 21gün içip 7 gün ara verip tekrar 21gün içmek

Arkadaşlar Yasin-i Şerif listesinde ben yokum ama
Eğer okuyamayanlar olursa veyahut eksik varsa bende okuyup tamamlayabilrim

Son düzenleme:
Arkadaşlar Yasin-i Şerif listesinde ben yokum ama
Eğer okuyamayanlar olursa veyahut eksik varsa bende okuyup tamamlayabilrim

merhaba canım yardımın içi teşekkürler .. eksik olursa yardım isteriz.. ama perşembe günü yeni listede olacaksın allahın izni ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…