Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

tatlımm bekeyıs nasıl gdidioo bakalımmm dularım senınle cnm
naptılar kalan ıkı embryoyu bugun yenıden dondurcuklardıı

Sen benim içimdeki büyük yangınların adı
Ben senin gecendeki mavi yada günümdeki sarı
Sen benim şehrindeki bütün sokakların adı
Ben senin yüzümdeki çizgi dünündeki anı
Hadi kalk gel bul Bİ BAHANE
Birazcık heves biraz caesaret
İlk günkü gibi duruyor hala kalbin ömürlük bende emenet
HER ŞARKI ŞİİR BEBEK HATIRLATIYOR BANA BU GÜNLERDE

kıslarr sızden nbr bakalım ben evde değilim yaa hepınıze tek tek yazamıorum ksuura bakmayın canlarımm
yenı gelen arkadaslarım hoşgeldınızz dularınız ıcın allah razı olsunn rabbım size de
tez vakıtte nasıp etsın..cok öpuorumm hepınızı..

canım benim içimden öyle diliyorumki cuma günü içine giren yıldızlar hayatın yıldızları olur tıp kabul eder etmez biz o yıldızlar içimize konduğu an anneydik zaten

inşallah cnm dualarımız dualarınla birleşir hayırlı evlatların olur

persembe gunune kadar bıtırmek gerekıyor degıl mı ? bır de yasın okuyacaktık degıl mı ? ben boyle seylerı pek bılmem. dua kıtabında okumaya calısırım daha once hıc okumadım yasın.

ben okudum dıye msj mı atacagız sana ???

canım ben 17 temmuz da adet gordum ılk gunuydu ıste. hayıt tohumuna ramazandan once basladım. ıncır kuru cuma gunu yaptım ılk kez bır kez. arı sutu bal polen, her gun yemeye calısıyorum ozellıkle ramazanda ıftar ve sahur muhakkak yedım ama buaralar unutuyorum. adet gorsem 1. gunu baslayacam da adet goremedım kı. yıne hapsız olamayacam dıye korku basladı. gecen sefer 30 ve 40 gunde ıkı kez gormustum.

ben ozaman adet olmayı bekleyım kur yapmayım adet olunca bırıncı gun baslayım. sımdı yapmayayım mı ? adet olmayı mı bekleyım ? sogan kurune de baslayacaktım ama soganı aksam yeme ısını bılmıyordum ok onu da yaparım

tatlımm bekeyıs nasıl gdidioo bakalımmm dularım senınle cnm
naptılar kalan ıkı embryoyu bugun yenıden dondurcuklardıı

CANIM YARINA KADAR R ÇIKABİLİR,çıkmamışsa çöpe gitii demek.
hayırlısı ne is o olsun..
inşallah gerek kalmasın.
8 eylül test günümde hamile olduğumu öğreneyim inşallah amin.

AMİN canım.

Allah dularınızı kabul etsin .
Duanın makbul olması için kanbar değil kanat öztürk/metin erdem öztürk ben ve eşimin adını soyadını zikrederek okuduğunuz dualarınızı bağışlamanızı rica ediyorum..
Allah dua okuyan silerdenrazı olsun ve Allah kabul etsin dualarınızı.AMİN.
8 EYLÜL TEST TARİHİM.
25 AĞUSTOSTA CUMARTESİ GÜNÜ 2 EMBRİYO TRANSFERİM OLDU.
İNŞALLAH 8 EYLÜL POZİTİF SONUCUMU ALIRIM DUALARINIZLA...
AMİN.

aruna cım şuan sana ne desekde boşş senin canın yanıyor ve acını yaşaman lazım ağla içinde bırakma ama nolur cabuk toparla allahın vardır bir bildiği allah bir kapıyı kaparsa bin kapıyı acarmış belki evladın doğal yoldan gelecek en kısa sürede imkansız diye bişey yok bunu sende biliyorsun bak ben her gün ağlıyodum istinasız çünkü eşimin degerleri o kadar kötüydükii değil doğal yoldan tüple bile zor deniyordum rabbim bize bir mucize yaşattı ve en imkansız zamanda hamile kaldımm.sonu gelmedi kalb sesini duydum ertesi günü kaybettim inan dünyam yıkıldıı o kadar agladımkiii anlaatamam ama sonrasında topladım kendimi bak bidaha başladım çalışmalaraa..sabretmeliyiz arkadaşımm allaha dua edip sabretmeliyizz ben olacagına inanıyorummmm sende toparlamaya calış kendinii..çok şükür eşin de sende saglıklısınız bebekde verir inşalla allah demekki daha zamanı gelmemişş canımm.tek bizim başımızda değil canım aynı duyguları yaşayan bir sürü insan varr inşalla tez zamanda gelir yavrun

ayşecim benimde bitti canım allah kabul etsin inşalla dualarımızı

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu
==blowhole ==4tane okudu
==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okudu
==moonlight ==4tane okudu

==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okudu
==ayse035 == 4tane okudu

==aruna ==4tane okudu
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okudu
==erce41 ==4Tane okudu

==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUDU
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_k nin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için okuyoruz..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

evet canım perşembe bitmiş olsun.. evet yasini şerif okuyacağız.. canım yasin kur anı kerimin kalbidir fazileti çoktur ve ilk olacak ama bence sık sık oku kendine de dua et canım.. okuduktan sonra bana özel mesaj at ki gözümden kaçmasın

bence aynı ayda bi kaç kür birden uygulama .. bence incir ve havuç kürünü adetinin birinci günü başla ve telefonuna hatırlatma kur sabah ve aksam aç karnına iç..akşam içtikten sonra beyaz kuru soğanı doğra sumakla ye..etkisini artırırmış..şifa olur inşallah

ınsallhh kanatcım cok ıannıorum sana
gelıp hamıleyımm yazacağına canım benımmm
benımde 12 eylul olacak test gunum ama sanırım 7.gunden sonra başalrım ıdrar test yapmaya
beklemek daha çok gerıo cunku cıkmzsa uzulmıcem ama:)asıl kan onemlı dıe:)

selam kızlar..masallah ne kadar ılerlemıssınız..Allahım dualarımızı kabul etsın ınsallah..carsamba gunu hıtereskopım cekılecek..stresım basladı sımdıden..olumsuz dusunmek ıstemıyorum ama aynı uzuntuyu yasamaktan da gercekten cok korkuyorum

Ah canım Fundacım herkes inanıyor,tüm ailem,akrabalarım,arkadaşlarım,dostlarım,sizler...inşallah hamile kalırım..
bu arada test tarihine kadar asla test yapmıyoruz canım benim....
sakın idrar testi yapma %95 negatif çıkıyor çünkü,boşuna moralini bozma...
çıkmazsa üzülmeyen yok,düşünsene boş yere üzüleceksin,söz var bana ve yapma tatlım...
bu kadar bekledik,oyunbozanlık yapmak yok...

slm arkadaşlar bende 7 yıılık evliyim ve hala çocuğum yok buyüzden pisikolojim allak bulak bide doktorların bi dedikleri bidediklerine uymayınca iyice kötü oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…