Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

slm arkadaşlar bende 7 yıılık evliyim ve hala çocuğum yok buyüzden pisikolojim allak bulak bide doktorların bi dedikleri bidediklerine uymayınca iyice kötü oluyorum

bana yıllar önce bir doktor asla olmaz dedi...umrumda değil o bilemez RABBİM BİLİR...moralini bozma RABBİM DUAYI İŞİTENDİR...DUA ET CNM ALLAH NASİP ETSİN İNŞALLAH..

ALLAH kbul etsin cnm ne okudun kimin için anlayamadım özür..

Allah bir kulun dua etmesine izin vermişse, mutlaka kabulünü de murad etmiştir . . .

- Hz. Muhammed (s.a.v) ¦..arkadaşlar ben bulduğum her duayı okuyorum elimden geldiğince sabırla inanarak...son 1 haftadır yaptıklarımıda sizlerle paylaşmak istedim inanarak ihlas ile yapmamız dileğimle ...
99 Esmaül-hüsna,yı Allah lafzindan başlayin 101 ya rahman 101 ya rahiym101 bu şekilde zikkr edin her yüzbirde 1 kere hangi duayi okuyorsaniz(BEN İHLAS OKUYORUM) 1 kere duanizi(YANİ DİLEĞİMİ RABBİME ARZ EDİYORUM) okuyun son isim sabur isminide 101 kere okuduktan sonra elinizi açip 3 kere duanizi edin...YAKLAŞIK 5O TANESİNİ YAPABİLDİM HER GÜN FIRSAT BULDUKÇA OKUYORUM...

..DİĞER DUAM DA ŞU...KISMETSE YARIN 7.GECEM BİTECEK...
DİLEKLERİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN ***

AYET-EL KÛRSİ ve " ÇOK ÖZEL FORMÜLÜ "

( İmam-ı Caferi Sadık (r.a) "Yıldızname" adlı kitabından alıntıdır)
...
* ÖNEMLİDİR, LÜTFEN DİKKATLE OKUYUN:
Bu özel formülle Ayet-el Kürsi sadece "ÇOK ÖNEMLİ" olan işlerle ilgili olarak, niyet edilerek, Allah'tan dilekte bulunmak ve istemek için uygulanır. Mecbur kalmadıkça uygulanmaması, kul hakkına uygun olmayan, etik ve hakkaniyetli olmayan işlerde kullanılmaması, aksinde manevi cezasının da şiddetli olduğu belirtilmiştir.
--------------------------------------------
1.ci gün : 50 kere okunacak
2.ci gün : 170 kere okunacak
3.cü gün : 220 kere okunacak
4.cü gün : 313 kere okunacak
5.ci gün : 50 kere okunacak
6.cı gün : 170 kere okunacak
7 ci gün : 313 kere okunacak ARA VEREREK OKUDUM 170 VE 313 UZUN SÜRDÜĞÜ İÇİN ŞEYTANIN VESVESE VERMESİ SIKINTI DUYMANIZ OLABİLİR MOLA VERİN ABDEST TAZELEYİN DEVAM EDİN CANLARIM RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH BELLİMİ OLUR BELKİ BU DUALAR VESİLE OLUR DUASIZ RABBİMİN RAHMETİ ÜZERİMİZE OLSUN

KİM NE İSTİYORSA OKURUM ..MESAJ YAZMANIZ YETERLİ ALLAH RAZI OLSUN..OKUYAN HERKESDEN

evet cnm sizler sayesinde kalkıyorum önce neden ben diyorsun isyan halindesin sonra kabul süreci sonra kaldığın yerden devam ediyorsun ben daha kabul sürecindeyim inşallah cnm hepimiz anne olacağız

cnm operatif mi yoksa ofis mi hiç korkma neden yaptırıyorsun

günaydın kızlarnasılsınızzz ben birazdan çıkıyorumm eşimin öğleden sonra kontrolü var yol uzun ancak giderizz

ne güzel maşallah çok güzel şeyler yapmışsın. bende yapmaya çalışıyım. benimde cuma günü transferim olacak canım. dua edersen çok sevinirim.

kızlar günaydın nasılsınız kanbarcım nasıl gidiyor.yeni gelen arkadaşlar var hoşgelmişler moral bozmak yok hepimiz allahın izni ve dularımızla anne olacağız inşallah masal ve moonlight arkadaşlarımızında transferleri güzel geçecek inşallah bende cuma falan başlamış olurum sanırım tedavime rabbim hepimizin yardımcısı olsun

allah razı olsun canım o kadar çoğaldıkki 40kişi olduk

maşallah canım ya kişi sayısına:) ilk topiği açtığında rüveyda arkadaşım yazmıştı sonra ben yazdım maşallah bir anda çoğaldı Rabbim dualrımızı kabul eder inşlhh

ayy ınsallh kendımı tutabılırım:)
en ıyısı ben erbıle soylıımm ıdrar yapayım mı dıe o da hörlesin bı bana
belkı ozaman tutarım belki:)
ınsallh pespese kalıcaz kanatcım cok ıanıorum buna allahın ıznıyle:)

ınsalllah perlacım
peşpeşe gelsın bebişler ınsallh
bu ıs bıtraz ınanma bıraz motıvasyon işi
burda gaz verelım bırbrırımıze,morallı en ust sevıyede tutalım ınsallh
nasıl olsa eğer rabbım nasıp etmeyecekse uzulecek cok vaktımız olacak
bız pozıtıf dusunup,mutluluk hormonunu zırveye vurdurtalım gebeliği kolaylastıran en onmelı seylerdn cunku:))))))

kıslarr gunayddddınnnnnn
yegenler kalkıp bılgısayarı zapdetmeden bakayım dedım sizee:)))))))))))

Günaydın Şekerler , yeni annelerimiz , yeni anne adaylarımız . dünyanın en güzel anneleri burada
Nasılsınız canlar , dediğim gibi çok fazla giremiyorum ama bütün kalbimle sizinleyim . dualarımı bitirdiğimde haber vereceğim size . Yeni katılan arkadaşlarada hoş geldiniz diyorum :))) Allah okuyandan okumayandan sebeb olandan , destek olandan herkeslerden razı olsun .

ara ara girip bakıyorum kendinize çooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk iyi bakın kızlar ... öpüyorum hepinizi .

tamam canım bılgı verdıgın ıcın tsk ederım. calısıyorum mısafırlerım de var ama ınsaallah bıtırecegım okuyacagım ve ılk olacak sayenızde :))) sana da msj atarım

cok tskler aynen boyle yapacam cok mantıklı geldı tavsıyen

Merhaba arkadaşlar hepinize güzel hayırlı bir gün dilerim.Dualarımız kabul olur inşallah.Allah nasip etmişse her türlü olur.Yeterki içtenlikle dua edip isteyelim Allah'tan.İnşallah bizlerde bir gün tadarız anneliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…