Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

herşey biz insanlar için gerçekten ne zaman başımıza ne geleceği belli değil rabbim beterlerinden korusun..tekrar çok geçmiş olsun.. allaha emanet ol

ben de katılırım arkadaşım...iyi niyetle edilen dua her kapıyı açar...

hoşgeldin canım şimdi listeye dahil edeceğim seni. ama önümüzdeki perşembe hazır olur liste kaçtane okuman ve kimin adına okuman gerektiiğine listeden bakarsın ... sen kaç yıllık evlisin..ya da evlimisin

GÜZEL YÜREK....kalbim şu an hamile olmanı diliyor ve öyle hissediyorum....RABBİM sevindirsin..en aciz br kul iken bu cümlelerine eridim bittim..BİZİ YARADAN EN MERHAMETLİ EN YÜCE....ELBETTE SENİ DUYUYOR VE İNANIYORUM ÇOK YAKIN BİR ZAMANDA HAMİLEYİMMMMMMM DİYECEKSİN İNŞALLAHHHHHH

Çok güzel bir topik olmuş burası
Rabbim bütün isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin banada tabi tez vakitte
Hangi duaları okuyorsunuz
Örnek mesela 4444 tane tefriciye okunuyor ya
Öyle paylaşımlarda bulunuyomusunuz?
Eğer öyle bir şey varsa benide ekleyin lütfen hepsine varım bende

kıslaarrrr gunaydınnnnn
kanatcımmm bebışlerın gonustee hiç bırakmayacaklar senii inşallah
ben de dunku soku attım ustumdem..doktoruma guvenıorum demkkı bıdaha denemeye gerek kalmayacak
emın konustu cunkuu..
bende gun sayıorum kıslarrr mubarek cuma gunu bel kıde aysecım duamızı toplarken alıcam mınişlerımı cok heyacanlaıyım teyzeleriiiiii:)))))))))
sızden nbr

hepınıze desteğiniz için tesekkurum ederım kıslarr
sızı cok sevıorumm geçmişe pek bakamadım misafırleri var
öpuorumm siziii

herşey biz insanlar için gerçekten ne zaman başımıza ne geleceği belli değil rabbim beterlerinden korusun..tekrar çok geçmiş olsun.. allaha emanet ol

SAĞOL CANIMMMMMMM rabbim beterinden korusun hepimizi

canım tabiki de okurum şükür daha 1 ay oldu Kuran öğreneli belli sayıda mı veriyorsunuz yasinleri yoksa gönüllü kaçtane alırsak alıyor muyuz?

canım 4 yıılık evliyim 2.5 yıldır bekliyorum meleğimi...sebepsiz infertilite bizimkisi..bu ay ilk aşılamamı yaptırdım. bugün adet günüm ama 30 unda test yaptırıcam.hayırlısı bakalım inşallah meleklerimiz bizi duyar da çabucak gelir..

ne güzel maşallah barekallah
nasıl başlarsan öyle devam eder kanatcığım
bende pozitiftim hep
hemşireler bana dedi ki senin gibi pozitif olanların sonucuda pozitif oluyor demişlerdi.
sana kendime nasıl istiyorsam sana da öyle canım.

canım benim hep pozitifim,bebişlerimi bekliyorum,onlara bir kavuşsam öyle seveceğim ki...

İnşallah bitanem canım benim...en kısa zamanda bebişlerimi kucağıma alırım inşallah...
Rabbim bizim evlat sahibi olmayı istediğimiz kadar,
bize evlat vermeyi istemiştir inşallah...

Fundacım inşallah transferin iyi geçecek ve hamile kalacaksın bitanem..
İnşallah Fundam annelerini bi daha hiç bırakmazlar bitanem...

inşşşş koca göbüşlü bir kadın olursunnnn

Amin inşallah bitanem ..

hayırlı olsun inşallah iki bebişinde tutunur sana... bende yasinlerimiz bitirdim adlarınıza bağışladım.8 eylül büyük gün kocaman harflerle hamileyim yazmanı dilerim

Allah razı olsun.Rabbim ettiğin duaları kabul etsin.12 gün sonra hamile olduğumu öğrenirim inşallah..Kocaman harflerle HAMİLEYİM yazacağım Rabbimin izniyle...

Ayrı kalamıyorum sizden ne yapayım...
CANIM BENİM Allah dualarını kabul etsin,Allah razı olsun senden...

canlarım kanat öztürk/metin erdem öztürk..eşim ve benim isim-soyadımızı zikrederek dularınızı bağışlarsanız Rabbim nazarında makbul olacaktır.
Allah razı olsun...

kızlar olmadı 5.gün ikiz ama olmadı rabbim nasip etmedi sadece ağlayabiliyorum inşallah en yakın zamanda düzeleceğim

Canım yasinleri haftada bi kişiye 41 yasin okuyoruz fakat okunacak kişi sayısı 1 ya da 2 ise 82 yasin okuyoruz mesela bu hafta 3 kişiye 123 yasin topluyoruz kişi başına artık kaç yasin düşmüşse yani

canım hayırlısıyla tranferin yapılmış.. umarım 12 günlük bekleme sürecin sonunda da bizlere meleklerinin seninle olduğuna dair o güzel haberleri de paylaşmak nasip olur canım... hep bu positive enerjini sürdür canım benim ...uzun süre ayakta kalmamaya gayret göster canım... bol bol sıvı tüketmeye özen göster canım... Allah yardımcın olsun canım ; şansın bol bol olsun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…