Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

canım ne oldu anlat bi üzme kendini lütfen herşeyin hayrlısı

canım benim tutmadı adet de olamadım neye üzüleceğimede şaşırdım o kadar ağladım ki artık ağlayamıyorum ben ağlayınca herkes ağlıyor onlarıda üzmek istemiyorum iki aydır çok yoruldum önce ameliyat sonra tüp tedavisi bebeklerimin içime konuluşu gözüme gelince ağlıyorum geçecek biliyorum ne derdi olanlar evladını toprağa gömenler var ama şu an kalbim sıkışıyor belki çok yeni acım o yüzden güzelim

canım ağlamak fayda değil ki .evet ne kendini ne de etrafındakileri üzme rabbim hayırlısıyla hayırlı zamanda evlat nasip etsin.tedavi aşamaları zordur sıkıcı yorucu ve yıpratıcı ama sen sabırla dimdik ol herşeyin üstesinden inancınla gel canım benim..

hakkında hayırlsı olsun canım benim .. üzülme demek yersiz biliyorum ama yeyerki umudunu yitirme... bir gün hepimiz meleklerimizin vakti zamanı geldiğinde hayırlsıyla anneliği tadacağız... tedavi süreçleri ister istemez bizleri yıpratıyor hele ki olumsuz neticeler üzerine eklenince duygusal travalar yaşıyoruz... umarım kısa sürede toparlanırsın canım ve hiç ummadığın anda inşallah meleğin sana süpriz yapar.. kendine iyi davran lütfen...

canım şimdi üzülme desek te boş ama kısmetten ötesi olmuyor.hayırlı olsun inşallah vazgeçmek yok biraz dinlendir beynini vücudunu yola devam diceksin bak bende 7.denemeye başlıcam kısmetse bu hafta o kadar yıkıldığım anlar oldu ki hayat bitti dedim hiç birşeyin anlamı yok dedim.ama bu geçiş süresi sonra toparlanıp ben bu bebeği istiyorum deyip yola devam dedim.dualarımız seninle

bir şeyler ellerinden kayıp giderrtamda bu kadar yakınken kaçırmak yitirmek gibidir tedavide negatif almak rüya görmek gibidir uyanmışsındır ve gerçekle yüzleşmişsindirr canım yanarama o öyle bir yangındırki :26::26::26: onu yangını söndürmeye o acıyı dindirmeye hiç bir şey yetmez bilirsin ki bir tek ama bir tek o küçük melek (bebeğin)gelirse dinecekitir bu acılar sönecektir:26: bu yangınnn ağlarsın göz yaşların biter hem istediğin gibi ağlayamasın en başta eşin (o senin hayata tutunduğun en güçlü bağ bu yolda en büyük detekçindir)annen kardeşin vs üzmemek için bağıra çağıra ağlayamasınnn üzlemesinn acının büyük bölümünü içine gömersinnnnn biraz zaman geçer yeniden denmeke içn külerinden doğarrrrr bir öncekinden çok daha kuvetli şekilde yola çıkmaya karar veririsinnn arunam yol arkadaşımm biz kadınız ve her zaman anne olmak için bu isteği bir önceki olmsuzlığumuzu unutarak yeniden bu yla çıkarızzz ve inşşşşşş bir gün başaracağız

kızlar olmadı 5.gün ikiz ama olmadı rabbim nasip etmedi sadece ağlayabiliyorum inşallah en yakın zamanda düzeleceğim

canım çok üzüldüm aruna . Temmuz topiğinde de söylediğim gibi seni hiç bir şey teselli etmeyecek ama inan bana bunlarda geçecek . dilerim Bebeğin sana kendiliğinden gelir (

kızlar bu arada çok fazla giremiyorum artık işlerim inanılmaz yoğun (( ama aklım ve kalbim sizlerle canlarım . 7 yasinim bitti . tamamlayınca size haber vereceğim inşl . akşam da eve gittiğimde öyle yorgun oluyorum ki uykudan kalkamıyorum :)) sürekli bir uyuma isteği var içimde . yasinlerimi çabucak bitirip size haber vereceğim inşl ...

allah işlerinde kolaylık versin .. ben bugün evdeyim .

canım sen kendine ve bebişe iyi bak çok yorma kendini okuyamadığın falan olursa haber ver tamamlarız.senin gönülden yaptığın her dua yetiyor bize allah razı olsun.bende her fırsatta bakmaya çalışıyorum bi haber varmı sizlerden diye sizinle üzülüyor sizinle seviniyorum

YETERCİM BU KADARMI GÜZEL ANLATILIRAMA SONUNDA HEPİMİZ BÖYLE OLUCAZ:118::118::119::119:SEVİNÇTEN ÇILDIRCAZ BİZİ ÖYLE YORACAKLARKİ:84::84::84:KAFAMIZI KAŞIYACAK VAKİT KALMAYACAK AMİNNNNNN

canım, hakkında hayırlısı olsun inşlhh biliyorum şuanki acın tarifi yok; çünkü bende 3 kere yaşadım o acıyı kalbimin sıkıştığını hissettim. bir dahaki tedaviye başlamya gücüm yok gibi ama başka çaremizde yok arkadaşım. Rabbim hepimize yerdım etsin

canım hepımız suan ne yasadığını bı sekılde yasadık anlıyoruz senı ama
bı sekılde ayaga kalkıp yenı tedavı planlıyor olacaksın..bu hep bole oldu artık bu son dediğimiz her tedavıde
bı haftaya kendımızı yenı tedavıler planlarken merkez ararken bulduk canımm
bu dunya ımtıhan dunyası ,ve herkesın ımtıhanı farklı cnm kımı esınden ceker,kımı maddı konuda sınanır
kımı hayırsız evlatla sınanır senı doğuracağıma tas doğuraydım dedırtır,kımı de bızım gıbı bı gulucuğun bı mınık ayagın ıkı 4
mınık gzozun hayalının pesınden kosar...

kalk ve doğrul cnm dua et her yenı gun yenı bır umut,acısnı yasa doyasıya ama bıttıği amn kalk ve sana anne dıyecek
o mucızeler ıcın,yıne koyul yola,
rabbım içine ferahlık versın canımm

benımde bu 4. denemem 5 mınık bebeğimin yıldız gıbı ıcıme kayısını gördum sonra
benı terekedıslerını,ama bak 4. tedavımdeyım cuma gunu transferım var

allah anne olmayı kadınlara nasıp etmıs,başka kıçkımse sanırım bunca seye katlanamaz
buna ragmen hala pesınden koşamazdı..

bi gün mutlaka dıyorum ben hep, murphy amcada ole dıo
bı gun mutlaka denk gelırmıs:)

canım ben duamı okudum rabbim kabul esin herkese hayırlı salih evlatlar versin amin

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu

==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okudu
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okudu
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUDU
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum [/LEFT]

arı sutu bal polene basladım ben de. yanlız ben uc yıldır cyclyo ıle adet gorebılıyorum. bır kez bıraktım ve sadece bır ay hapsız adet gorebıldım ve tekrar basladım hapa. sımdı yıne bıraktım ılkınde 30 gunde adet gordum ıkıncısınde 40 gunde. ve en son 17 temmuz da adet gordum ama halen adet gormuyorum cyclo kullanan cok kısı varmıs sızler de kullandınız mı ? hapı bırakınca 6 ay boyunca adet gorebılenler olmus ama ostorejen eksıklıgınden dolayı kemık erımelerı hızlanmıs. hayıt tohumuna da basladım bır ay once. adet gorunce hep arı sutu karısıma hem hayıt tohumuna ara vermek lazımmıs adet goremedıgım ıcın devam edıyorum ben de. buarada ıncır kurunu de yaptım bırkez havuclu olarak.. haslandıktan sonrakı ıncırlerı ne yapmalıym ? atacakmıyım yoksa o da yenılecek mı ?

canım kullandığın ilaç hakkında bi bilgim yok ama kuru incir ve havuç kürünü 20 gündür uyguluyorum yarında içip 7 gün ara verip tekrar içicem..incirleri haşlandıktan sonra soğutup dolab atıyorum iyice soğuyunca her dolabı açtığımda birer tane yiyiyorum canım

canım çok teşekkür ederim..
dikkat ediyorum sıvı tüketmeye ve dinlenmeye ..
inşallah 8 eylül bayramım olur bitanem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…