Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Bebeklerini al gel insallah. guzel haberlerini bekliyoruz.

hayirlisi boyleymis canim. hic moralini bozma.insallah baska tedaviye ihtiyac duymazsin.

tarnsferin hayırlı uğurlu olsun 12gün sonra güzel haberini alıcaz hep birlikte kendine çok iyi bak

dr.lara söylemek kolay tabi biz nasıl hasretle bekledik bilmiyorlar sorun olmamasına çok sevindim ilk başlarda bu ağrılar oluyo sanırım bol bol dinlen canım inşallah kalp atışınıda duyacaksın

inşallah tanışma fırsatımız olur hepimize ortak bir şehirde buluşuruz belki neden olmasın

canım ağlamak yok artık herşeyin hayırlısı olsun bol bol dua edeceğiz ve bebşlerimiz gelecek moral bozmak yok rabbim ol desin yeterki

işte bebişin çok bekletmeden tüpe bile gerek kalmadan gelir.rabbim kimseyi evlat hasreti ile sınamasın

inşallahhhh gelirr inşallah mucizem gerçekleşir

Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah hayırlısıyla bebeklerinizin müjdesini vermekte nasip olur

Rabbim emeklerinizi görüyor inşallah hayırlı haberler vermeyi nasip edecektir ve evlatlarınızın doğumunu buradan anlatmak nasip olacaktır

inşallah kanbar.cim
Canlarım öncelikle hepinize çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...
İyi ki varsınız,sizi öyle seviyorum ki....
Bebişlerime kavuştum saat 1,5 ta kızlar...
Öyle duygulandım ki 2 tane ateş böceği göbişime yerleşti...
Canım doktorum benim o elinden gelen herşeyi yaptı...
Canlarım tam 14 gün sonra test tarihim:8 Eylül Cumartesi günü ...
Rabbim inşallah anne olmayı istediğim kadar,o da beni anne yapmayı istemiştir...
1 hafta rapor verdi evdeyim...
Yeni ilaç ve kansulandırıcı iğne verdi..
Sabah akşam jele devam...
Embriyoların 4 ü de iyi kaliteydi,ben ani bir kararla 6.gün yani pazartesini beklemeden transfer etmeye karar verdim dedi,çünkü rahim ortamı daha iyi düşündüm dedi..
Diğerleri böyle iyi giderse tekrar donduracakmış,ben atılacak sanmıştım...
Çok iyi olduğundan 6.gün pazatesine kadar izlenip dondurulabilirmiş...
DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN LÜTFEN.
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ARKADAŞLARIM..ALLAHA EMANET OLUN..

kanbar canım hoşgeldin taze anne
nasılsın canım nasıl geçti transferin
inşallah 12 gün sonra
güzel haberlerini duyarız

Canım rahat ol,transferin iyi geçecek ve hamile kalacaksın hayırlısıyla....
Dularım seninle bitanem...

kanbar canım hoşgeldin taze anne
nasılsın canım nasıl geçti transferin
inşallah 12 gün sonra
güzel haberlerini duyarız

Canım benim inşallah bitanem ,8 Eylül c.tesi test tarihim,tam 14 gün sonra...
Çok iyi geçti bitanem..
Çok mutlu ve huzurluyum...
Geri sayım başladı...
İnşallah HAMİLEYİİİİİİİİİMMMMMMM KIZLAAAAAAAAAARRRRRRR diye 14 gün sonra masaj atarım size .....
Dualarınızla inşallah olacak Ruveydacım canım arkadaşım..

inşşşş koca göbüşlü bir kadın olursunnnn

hayırlı olsun inşallah iki bebişinde tutunur sana... bende yasinlerimiz bitirdim adlarınıza bağışladım.8 eylül büyük gün kocaman harflerle hamileyim yazmanı dilerim

canım hadi hayırlı olsun . yaramazlar şimdi anneleri ile birlikteler . bugün hiç aklımdan çıkmadın canım . transfer olacağını söylediğini gördüğüm andan itibaren hep aklımda idin . sana bol bol dua ettim Rabbim dualarımızı kabul eder inşl . inan bana bende bugün heyecan yaptım canım artık bundan sonrası Rabbime emanet . inanıyorum ki onlar seninle kalacaklar . Kendine ve bebişlerine çokkkkkkkkkkkkkkkkkk dikkat et lütfen . seni buralarda çok fazla görmim bacaklarını kırarım

tatlım çok fazla yorma kendini en az 3 gün bol bol dinlen . Allaha emanetsin . Darısı sıradaki arkadaşların başına inşlllllllllllllllllllllllllllll

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu

==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okudu
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okudu
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUYACAK
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

umarım hep,n,iz iyisiniz su an mışıl mışıl uyuyorsunuz bugün giremedim annem geldi pazartesi gidecek onunla ilgileniyorum bi çok arkadaşım benimle ilgilenmiş dua etmiş allah razı olsun rabbim gözümüzü kimsenin bebeğinde bırakmasın bizide evlat sahibi etsin inşallah..

hoşgedin aramıza canım...allah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah

eşimde problem yok ama canım özel mesaj yoluyla ayrıntılı bilgilendirmeni bekliyorum..

ben de katılırım arkadaşım...iyi niyetle edilen dua her kapıyı açar...

canım aramıza hogeldin dualarada katılacakmısın belirtmemişsin sorumu yanlış anlama katıllım zorunluluğu yok ama ben topiğe katılım sırasına göre kişiye özel okunacak dua listesi yapıyorum sen eğer yasin okumalarımıza katılacaksan listeye ekleyeyim..allaha emanet ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…