Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kızlar hastaneden aradılar.
Bugün 1,5 ta transferim olacak...
Eşimle gidiyoruz hastaneye...
Lütfen dua edin bana...

benim ismim:KANAT ÖZTÜRK/EŞİMİNKİ:METİN ERDEM ÖZTÜRK

Eşimle benim isim/soyadımızı zikrederek dua etmenizi rica ediyorum..

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.

Bebeklerini al gel insallah. guzel haberlerini bekliyoruz.

kıslar merhaba
ınernetcaden gırıorum haber vermek ıcın
canalrım cuma gunu olcakmıs allah kısmet ederse transferım
ama kötu haber 8 embryom8n hepsını çözdurecekler bende en az 4 denelım bebeişim var dıye sevınıodum ıcım rahat edıodu
dra soyledım hepsını çözdurmesenız dıye oda karnında olacak bebeklerın ozaman kalamdı dıe uzuleceğini sanmıorum dedı
ama sans %70.. cok karısmakta ıstemdım olmazsa kendımı suclamıım dıe..hayır ıstanbulda olsam hiç sıkıntı değil..
esım 4-5 ay menogon kulalndı gobekten yaptı 1.5 yıldır beklıoruz tedavı ıcın ve olmazsa ben 1 yıl daha beklemek zorundayım tedavı ıcın yada subatta sartalrı zorlarasam tatıl yok başka
en azından donmusum kalsa var nasılsa dırıp bekleme surecınıde rahat gecırrırdım..şimdi daha panık ve streslı olucam ıster ıstmez
dususnenıze esımın ıznı yok ta5rnsfere bıle gelemıo yalnız olucam..yollarda ağladımm epey:)
ancak sızın dua ettiğinizi bılıor olmak rahatlatıo beni..eger ımtıhanım devam edecekse buna benım yapacak bişeyim yok ne gelır elden doıyerek rahatlatmaya calısıorum kendımı
barı ıkısı kalsaydı dıorum ama karısmyacağımza söz verdım kendıme doktoun ısıne..bundan once ne zaman karıssam eskı merkezımdekı tedavılerde hep sorun oldu daha kötü oldu

neyse canlarım bırazdan yenıdn bınıcem ablamlara gecıcem ankaraya..daha yakın ıstanbula dıe..dularınızı beklıorum,hıssedıorum
kanatcımm bugun trasnferın olacakmıs hayırlı olsun sımdıden dularım senı8nle cnm benım
hepınızı öpuorumm

hayirlisi boyleymis canim. hic moralini bozma.insallah baska tedaviye ihtiyac duymazsin.

Lütfen dua edin bana...

tarnsferin hayırlı uğurlu olsun 12gün sonra güzel haberini alıcaz hep birlikte kendine çok iyi bak

Selam canım .
dün akşam başka bir hastaneye gittim ama hastanenin usg cihazı çok kaliteli değilmiş keseyi zar zor gördük . o doktora göre ise bebek daha 5 haftalık . ama bir sorun yok gibi dedi . ağrılarım fazla biraz onun için endişe ediyorum dedim . o seninle kalacaksa kalır dedi yoksa gidecekse sen ne yapsan kalmaz dedi dedim ben 12 sene sonra buldum en ufak bir şeyde stres oluyorum dedim . kalp atışları içinde çok erken dedi hala duyamadım :KK43: mecbur beklicem . bugün tatil olduğu için yatıyorum evde şimdi dinleniyorum . yatınca daha iyi oluyorum sanki ağrım çok olmuyor .

bir gün hep birlikte toplanıp kahvaltı edelim bence :))))

dr.lara söylemek kolay tabi biz nasıl hasretle bekledik bilmiyorlar sorun olmamasına çok sevindim ilk başlarda bu ağrılar oluyo sanırım bol bol dinlen canım inşallah kalp atışınıda duyacaksın

inşallah tanışma fırsatımız olur hepimize ortak bir şehirde buluşuruz belki neden olmasın

kıslar merhaba
ama kötu haber 8 embryom8n hepsını çözdurecekler bende en az 4 denelım bebeişim var dıye sevınıodum ıcım rahat edıodu
dra soyledım hepsını çözdurmesenız dıye oda karnında olacak bebeklerın ozaman kalamdı dıe uzuleceğini sanmıorum dedı
ama sans %70.. cok karısmakta ıstemdım olmazsa kendımı suclamıım dıe..hayır ıstanbulda olsam hiç sıkıntı değil..
esım 4-5 ay menogon kulalndı gobekten yaptı 1.5 yıldır beklıoruz tedavı ıcın ve olmazsa ben 1 yıl daha beklemek zorundayım tedavı ıcın yada subatta sartalrı zorlarasam tatıl yok başka
en azından donmusum kalsa var nasılsa dırıp bekleme surecınıde rahat gecırrırdım..şimdi daha panık ve streslı olucam ıster ıstmez
dususnenıze esımın ıznı yok ta5rnsfere bıle gelemıo yalnız olucam..yollarda ağladımm epey:)
ancak sızın dua ettiğinizi bılıor olmak rahatlatıo beni..eger ımtıhanım devam edecekse buna benım yapacak bişeyim yok ne gelır elden doıyerek rahatlatmaya calısıorum kendımı
barı ıkısı kalsaydı dıorum ama karısmyacağımza söz verdım kendıme doktoun ısıne..bundan once ne zaman karıssam eskı merkezımdekı tedavılerde hep sorun oldu daha kötü oldu

neyse canlarım bırazdan yenıdn bınıcem ablamlara gecıcem ankaraya..daha yakın ıstanbula dıe..dularınızı beklıorum,hıssedıorum
kanatcımm bugun trasnferın olacakmıs hayırlı olsun sımdıden dularım senı8nle cnm benım
hepınızı öpuorumm

canım ağlamak yok artık herşeyin hayırlısı olsun bol bol dua edeceğiz ve bebşlerimiz gelecek moral bozmak yok rabbim ol desin yeterki

işte bebişin çok bekletmeden tüpe bile gerek kalmadan gelir.rabbim kimseyi evlat hasreti ile sınamasın

inşallahhhh gelirr inşallah mucizem gerçekleşir:emir_bebek:

Lütfen dua edin bana...

Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah hayırlısıyla bebeklerinizin müjdesini vermekte nasip olur

kıslar merhaba

hepınızı öpuorumm

Rabbim emeklerinizi görüyor inşallah hayırlı haberler vermeyi nasip edecektir ve evlatlarınızın doğumunu buradan anlatmak nasip olacaktır:KK49:

inşallah kanbar.cim
Canlarım öncelikle hepinize çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...
İyi ki varsınız,sizi öyle seviyorum ki....
Bebişlerime kavuştum saat 1,5 ta kızlar...
Öyle duygulandım ki 2 tane ateş böceği göbişime yerleşti...
Canım doktorum benim o elinden gelen herşeyi yaptı...
Canlarım tam 14 gün sonra test tarihim:8 Eylül Cumartesi günü ...
Rabbim inşallah anne olmayı istediğim kadar,o da beni anne yapmayı istemiştir...
1 hafta rapor verdi evdeyim...
Yeni ilaç ve kansulandırıcı iğne verdi..
Sabah akşam jele devam...
Embriyoların 4 ü de iyi kaliteydi,ben ani bir kararla 6.gün yani pazartesini beklemeden transfer etmeye karar verdim dedi,çünkü rahim ortamı daha iyi düşündüm dedi..
Diğerleri böyle iyi giderse tekrar donduracakmış,ben atılacak sanmıştım...
Çok iyi olduğundan 6.gün pazatesine kadar izlenip dondurulabilirmiş...
DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN LÜTFEN.
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ARKADAŞLARIM..ALLAHA EMANET OLUN..

kanbar canım hoşgeldin taze anne
nasılsın canım nasıl geçti transferin
inşallah 12 gün sonra :KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
güzel haberlerini duyarız

kıslar merhaba

hepınızı öpuorumm

Canım rahat ol,transferin iyi geçecek ve hamile kalacaksın hayırlısıyla....
Dularım seninle bitanem...

kanbar canım hoşgeldin taze anne
nasılsın canım nasıl geçti transferin
inşallah 12 gün sonra :KK49::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
güzel haberlerini duyarız

Canım benim inşallah bitanem ,8 Eylül c.tesi test tarihim,tam 14 gün sonra...
Çok iyi geçti bitanem..
Çok mutlu ve huzurluyum...
Geri sayım başladı...
İnşallah HAMİLEYİİİİİİİİİMMMMMMM KIZLAAAAAAAAAARRRRRRR diye 14 gün sonra masaj atarım size .....
Dualarınızla inşallah olacak Ruveydacım canım arkadaşım..

inşallah kanbar.cim
Rabbim inşallah anne olmayı istediğim kadar,o da beni anne yapmayı istemiştir...
Embriyoların 4 ü de iyi kaliteydi,ben ani bir kararla 6.gün yani pazartesini beklemeden transfer etmeye karar verdim dedi,çünkü rahim ortamı daha iyi düşündüm dedi..

inşşşş koca göbüşlü bir kadın olursunnnn :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım benim inşallah bitanem ,8 Eylül c.tesi test tarihim,tam 14 gün sonra...
Çok iyi geçti bitanem..
Çok mutlu ve huzurluyum...
Geri sayım başladı...
İnşallah HAMİLEYİİİİİİİİİMMMMMMM KIZLAAAAAAAAAARRRRRRR diye 14 gün sonra masaj atarım size .....
Dualarınızla inşallah olacak Ruveydacım canım arkadaşım..

hayırlı olsun inşallah iki bebişinde tutunur sana... bende yasinlerimiz bitirdim adlarınıza bağışladım.8 eylül büyük gün :KK49::KK49::KK49: kocaman harflerle hamileyim yazmanı dilerim

inşallah kanbar.cim

canım hadi hayırlı olsun . yaramazlar şimdi anneleri ile birlikteler . bugün hiç aklımdan çıkmadın canım . transfer olacağını söylediğini gördüğüm andan itibaren hep aklımda idin . sana bol bol dua ettim Rabbim dualarımızı kabul eder inşl . inan bana bende bugün heyecan yaptım :KK70: canım artık bundan sonrası Rabbime emanet . inanıyorum ki onlar seninle kalacaklar . Kendine ve bebişlerine çokkkkkkkkkkkkkkkkkk dikkat et lütfen . seni buralarda çok fazla görmim bacaklarını kırarım :KK70:

tatlım çok fazla yorma kendini en az 3 gün bol bol dinlen . Allaha emanetsin . Darısı sıradaki arkadaşların başına inşlllllllllllllllllllllllllllll :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu
==ruveyda ==4tane okudu

==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okudu
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okudu
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okudu
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUYACAK
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

umarım hep,n,iz iyisiniz su an mışıl mışıl uyuyorsunuz bugün giremedim annem geldi pazartesi gidecek onunla ilgileniyorum bi çok arkadaşım benimle ilgilenmiş dua etmiş allah razı olsun rabbim gözümüzü kimsenin bebeğinde bırakmasın bizide evlat sahibi etsin inşallah..

kızlar merhaba ben aranızda yeniyim 27 yaşındayım1.5 yıllık evliyim bebek istiyorum.eşim birkaç ay daha bekleyelim falan diyor ama olsada bişi demez ben çok ama çok istiyorum hayırlı bir evlat bu ay 2 defa korunmazı ilişkiye girdik. dua eder miisn benim içinde .Rabbim kucaklarımızı doldursun tez vakitte.

hoşgedin aramıza canım...allah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşaallah

ayşecim yumurtlama testi kitlerinden al adet döngüne göre yumurtladıktan bir hafta sonra progesteron baktır düzenli olarak bu çok önemli yumurtluyorsundur ama boştur progesteron 7in hatta 10 nun üzerinde olmalıdır eşine keçibonuzu kürü argımaxmen ya da proxeed plus alabilirsin sen argımax woman kullanbilirsin 2 yıldır tüm kürleri kullandım morfoloji sorunu kürle mürle olmuyor o yüzden tüp yaptık sizin böyle bir sorunuz yok gençsiniz istersen daha detaylı yazabilirim eşimin spermi 40 milyondan 80 milyona çıkmıştı

eşimde problem yok ama canım özel mesaj yoluyla ayrıntılı bilgilendirmeni bekliyorum..

Slm arkadaşlar ben 1senelik evliyim ve daha çocuğum olmadı
biliyoruz ki zaman geçtikçe evlat sahibi olmak zorlaştı artık herkesin böyle bi sorunu var.açıkçası allahu teala bizleri sınıyor.bizler bu sınavlardan geçerken çeşitli tedavler oluyoruz.başımıza gelen olumsuzluklar karşısında yıpranıyoruz.bu zor sıkıntılı süreçlerden geçerken tek eksiğimiz olan evladı tek yürek olup dualar eşiliğinde allahtan istememiz bizi bi nebzede olsa rahatlatıp manevi gücümüzü artıracaktır.inanın bu zor süreçlerde srtese girmek yerine rahatlayıp huzur bulmamız gerekiyo ve bunu da ancak dualarla yapabilir..
Fikrim şu== haftada 1 arkadaşa 41 yasini şerif okumak yani cumadan cumaya toplanıp cuma saati bağışlamak ..bağışlamayı ben yapıcam allahın izni ile.. Katılmak isteyenler olursa eğer isimlerle liste oluşturacağım..
Mesajlarınızı bekliyorum .. Allaha emanet olun

ben de katılırım arkadaşım...iyi niyetle edilen dua her kapıyı açar...

Mevlam kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah! Allahım çok bekletme bizleri!!! :KK49::emir_bebek:
Ben de 5 yıllık evliyim hanımlar ve 3 yıldır bebek istiyoruz iki aşılama geçirdik negatif sonuçlu :KK43: şu an beklemedeyiz ve eğer yine de olmazsa eylül-ekim aylarında artık tüp bebek araştırmaya başlayacağız beklemeye sabrımız kalmıyor ve artık biz de yuvamızın neşenin müjdesini vermeyi istiyoruz inşallah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur:KK49:

canım aramıza hogeldin dualarada katılacakmısın belirtmemişsin sorumu yanlış anlama katıllım zorunluluğu yok ama ben topiğe katılım sırasına göre kişiye özel okunacak dua listesi yapıyorum sen eğer yasin okumalarımıza katılacaksan listeye ekleyeyim..allaha emanet ol

X