Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ben şimdi gidiyorum ancak gece gelirim kızlar . bende dünden beri accık rahatsızım da bu akşam işten sonra hastaneye gidecem kontrole ( bana sizde dua edin

kavga asla olmaz aramızda,sırayla transferi yaklaşan herkese okunacak...
ben herkese okuyacağım ,burası destek olma topiği,dua topiği canım benim..
hiç merak etmeyin,herkese okunacak..
gönlünüzü ferah tutun...

Allah razı olsun bitanem

Kızla size bol bol dua edeceğim allah size dileğinizi isteğinizi bir an önce versin.

teknikdata
web sever
domain tescil
hosting paketleri

cnm benim çok üzüldüm ne hissedebildiğini çok iyi anlıyorum canım rabbim bu yaşadıklarının kefaleti olarak sağlıklı hayırlı evlatlar versin sana şu an tekrar tedavide misin

selam ayşeciğim bana verieln 4 yasini bitridim.
kızlar Allah kabul etsin bebişlerle dolsun kucaklarınız

kızlar dün eşimi kontrole götürmüştümm dönüşte bindiğimiz otobüsten inerken ben inmeden eşim arkada yaktayken hızlı bir şekilde kalkıncaa otobüsten savruldum ve arkandan gelen otbüsün önüne düştüm topalandım bir sorunum yoktu eve geldik şöför haknda şikayette bulundum geceden ağrılarım vardı boyun ve başımda sabahtan dr gittim acile tetkikler yapıldı filimler çekildi bir sorun yokmuş boyun kasımda biraz sorun varmış ilaç aldımmm geldimmm

arkadaşlar ben 36 yaşımdayım :26::26::26:eylül aynında 9 yıl olcak evliliğimde çok uzun sıkıntılı zamanlar yaşadım ve yaşamaktayımmm 5 defa tüp bebEk denedim üroloğlar:44: kadın doğumcular:44: kürler:44: ilaçlar :44:hacılar:44: hocalar vs vs denemediğim şey kalmadıııı ben hala anne olmadım olacakmıyım onuda bilmyorummm (eşimin çok ciddi sağlık sorunları var) elbette ağladığım sızladığım zamanlar oluyor aslında karamsrda bir kadınımdır umudumun azaldığı bitmeye yaklaştığı zamanarda çokturr ancak çok yenisiniz arkadaşlar 1.2. yılık evlisiniz:26::26::26::26: NE OLUR KENDİNİZİ ÇOK ÜZMEYİN YIPRATMAYINNNN İNŞŞ RABBİMDE ÇOK BEKLETMEZ (bizim kadar bekletmez en azından )VE HEPİMİZ ANNE OLURSUNUZZZ BİLİYORSUNUZ Kİ STRES EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZ LÜTFEN UMUDUNUZU YİTİRMEYİN :26:VE ŞUNU UNUTMAYIN BİZLER BEBK İSTERKEN HAYATIN YANI BAŞIMIZDAN AKIP GİTMESİNE İZİN VERİYORUZ(ben çok şey kaçırıdm ) BUNU YAPMAYALIM BEBEĞİMİZ OLMUYOR DİYE HER ŞEYDEN VAZ GEÇMEDEN:26::26::26: HEM HAYATIMIZI YAŞAYIP HEMDE TEDVAİLERİMİZİ OLALIMMM UMUTLA TEDAVİ OLALIM KENDİNİZİ ÜZMEYİNNN RABBİM HEPİNİZİ HEPİMİZİ GÜLDÜRSÜN İNŞŞhepinizi seviyorummmm inşşşşş çok yazmamışımdır ve düşündüklerimi iyi ifade etmişimdir :44::44::44::44::44::44::44:

Mevlam kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah! Allahım çok bekletme bizleri!!!
Ben de 5 yıllık evliyim hanımlar ve 3 yıldır bebek istiyoruz iki aşılama geçirdik negatif sonuçlu şu an beklemedeyiz ve eğer yine de olmazsa eylül-ekim aylarında artık tüp bebek araştırmaya başlayacağız beklemeye sabrımız kalmıyor ve artık biz de yuvamızın neşenin müjdesini vermeyi istiyoruz inşallah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur

İnşallah güzel gelişmeler olur canım.
Bendede pko var 2.5 senelik evliyim eşimdede sperm sayısında eksiklik çıktı.Bazen korkuyorum içime endişe geliyor olmassa diyeNormalde bukadar takmam sonuçta herşey Allah'tan ama bazende takılmıyor değil.İnşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize bende eşimin sonucunu bekliyorum ona göre doktor klomenmi verir ne yapar bilmiyorum
Canım pkoda prolaktini yüksek olanlara incir tavsiye etmiyorlarBenim eşimdede sperm sorunu çıktı Allah yardımcımız olsun
İnşallah Allah nasip ederse kavuşursun bebeklerine böyle yazasım geldi bak belkide ikizlerin olucak bellimi olur
ayşecim yasinlerimi okudum kızlar çoook heyecanlıyım pazar test günüm içimdeki ikizlerime rabbim umarım nefesini üflemiştir

Canım benim eşimin sperm sayısındada sorun çıktı.Bende de pko var.Nasıl yükseldi sperm sayısı?Eşime evcap aldık vitamin onu kullanıyor şuanda.Birde keçi boynuzu pekmezi.İnşallah Allah bizlerede nasip eder

Allah razı olsun inşallah Allah sizide sevindirsin gönlünüze göre versin

bende varım arkadaşlar RABBİM isteyen herkese nasip etsin İNŞALLAH.. bende büyük bir özlemle evlat istiyor çabalıyorum İNŞALLAH yakın zamanda tedaviye başlıcaz olumlu sonuçlar almayı ümid ediyorum yaşamayan bilmez diyen büyükler gerçekten doğru söylemişler ALLAH evlat hasreti vermesin kimselere çok zor tedaviye önümüzdeki ay ege üniversitesinde başlıcaz inşallah durumlar neyi gösterir bilmiyorum ama ALLAH izin verirse özelede gideriz kucağıma cennet kokulumu almayı diliyorum rabbimden hepimiz için dua edicem yasin okucam...

Hoşgeldin canım Allah hepimize nasip eder inşallah.Bugün bir arkadaşıma gitmiştim diğer samimi olduğum arkadaşta geldi bebeği yeni oldu onunda.Bebeğin gazını çıkarttım okadar tatlıydıki başını omuzuma koydu Az öncede yatağımdaydım ağlayasım geldi birden bire sanırım bugünlerde biraz hassasım ya adet olucam yada bilemiyorum.Bende pko var.Eşimdede sperm sayısında sorun var.Onun sonucuna göre tedaviye geçicek doktor.Allah inşallah aratmasın kimsenin evini çocuksuz bırakmasın.En önemliside sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.Sizin sorununuz neydi?İnşallah kısa sürede bebeğine kavuşursun

baharcım eşinin değerleri kaç hareketliliği morfolojisi sadece evicapla olmaz kompleks vitaminler lazım hormonşları nsl fsh testesteron ve prolaktin seve seve yardım etmeye çalışırım varikosel varmı varis var mı

inşşş bebeişlerin seninledir ve 9 ay boyunca seninle kalırlarrr mis kokularıyla hayatınını renklendiririler

Canım eşim ürologtan randevu aldı, hormon testi yapılmadı ama spermiyogram yaptırdı. Onun sonucunu yazabilirim istersen.

ben şimdi gidiyorum ancak gece gelirim kızlar . bende dünden beri accık rahatsızım da bu akşam işten sonra hastaneye gidecem kontrole ( bana sizde dua edin

aselcimmm geçmiş olsun nasıl geçti kontrolün merak ettim bebişte sende çok iyi olun canım dualarım seninle

günaydın valla ben gelirim omlet yemeğe zaten yanlız kahvaltı yapmayı hiç sevmiyorum şimdi kardeşim çaldırdım bakalım uyanıksa ballı lokmamla(yeğenimle) gelirlerde ohhhh mis gibi bi kahvaltı hazırlarım hafta sonu keyfi yapayım öğleden sonrada bebek mevlüdü var ay ben hiç gitmek istemiyorum kızlar mevlütlere sizdede öle oluyomu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…