Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Mevlam kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah! Allahım çok bekletme bizleri!!! :KK49::emir_bebek:
Ben de 5 yıllık evliyim hanımlar ve 3 yıldır bebek istiyoruz iki aşılama geçirdik negatif sonuçlu :KK43: şu an beklemedeyiz ve eğer yine de olmazsa eylül-ekim aylarında artık tüp bebek araştırmaya başlayacağız beklemeye sabrımız kalmıyor ve artık biz de yuvamızın neşenin müjdesini vermeyi istiyoruz inşallah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur:KK49:

işte bebişin çok bekletmeden tüpe bile gerek kalmadan gelir.rabbim kimseyi evlat hasreti ile sınamasın

bende gıttım yolundum geldım kıslar
bebişlerımı almaya hazırım dun evımde temızlendı
bız onlara hazırız ınsallah onlarda gelmneye hazırdır bızlerı anne babaları olmaya secmıslerdir

inşallah canım her şey yolunda gidecek... senden ve diğer 2 arkadaştan gelecek güzel haberler bizlerinde umudu olacak... şansınız bol olsun hepinizin

kızlar dün eşimi kontrole götürmüştümm dönüşte bindiğimiz otobüsten inerken ben inmeden eşim arkada yaktayken hızlı bir şekilde kalkıncaa otobüsten savruldum ve arkandan gelen otbüsün önüne düştüm topalandım bir sorunum yoktu eve geldik şöför haknda şikayette bulundum geceden ağrılarım vardı boyun ve başımda sabahtan dr gittim acile tetkikler yapıldı filimler çekildi bir sorun yokmuş boyun kasımda biraz sorun varmış ilaç aldımmm geldimmm

yetercim geçmiş olsun canım... Allah korusun başına daha beteri de gelebilirdi... neyseki ayakta tedavi görebilecek bir şekilde atlatmışsın... şikayetçi olmanda iyi olmuş... fazladan bir müşteri kapma sevdaları yüzünden kaç kişinin canına sebep oluyor ; ama yine de akıllanmıyor... tekrar geçmiş olsun canım... iyi bak kendine..

herkese günaydınnnnnn..güzelmii güzell anne adayları yakın zamanda bebişlerden fırsat bulup yazamayacaz ay fırsat bulamıyorumkii yazayım dicez belkiidee:))))inşallah inşallaahhh:)güzel hafta sonları diliyorummm hepinize ..

aselcimmm geçmiş olsun nasıl geçti kontrolün merak ettim bebişte sende çok iyi olun canım dualarım seninle

Selam canım .
dün akşam başka bir hastaneye gittim ama hastanenin usg cihazı çok kaliteli değilmiş keseyi zar zor gördük . o doktora göre ise bebek daha 5 haftalık . ama bir sorun yok gibi dedi . ağrılarım fazla biraz onun için endişe ediyorum dedim . o seninle kalacaksa kalır dedi yoksa gidecekse sen ne yapsan kalmaz dedi dedim ben 12 sene sonra buldum en ufak bir şeyde stres oluyorum dedim . kalp atışları içinde çok erken dedi hala duyamadım :KK43: mecbur beklicem . bugün tatil olduğu için yatıyorum evde şimdi dinleniyorum . yatınca daha iyi oluyorum sanki ağrım çok olmuyor .

günaydın:KK16::KK16::KK16: valla ben gelirim omlet yemeğe zaten yanlız kahvaltı yapmayı hiç sevmiyorum şimdi kardeşim çaldırdım bakalım uyanıksa ballı lokmamla(yeğenimle) gelirlerde ohhhh mis gibi bi kahvaltı hazırlarım hafta sonu keyfi yapayım öğleden sonrada bebek mevlüdü var ay ben hiç gitmek istemiyorum kızlar mevlütlere sizdede öle oluyomu

bir gün hep birlikte toplanıp kahvaltı edelim bence :))))

Kızlar hastaneden aradılar.
Bugün 1,5 ta transferim olacak...
Eşimle gidiyoruz hastaneye...
Lütfen dua edin bana...

benim ismim:KANAT ÖZTÜRK/EŞİMİNKİ:METİN ERDEM ÖZTÜRK

Eşimle benim isim/soyadımızı zikrederek dua etmenizi rica ediyorum..

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.

Lütfen dua edin bana...

allah yardımcın olsun dualarımız seninlee canımm

Lütfen dua edin bana...

canım Allah yardımcın olsun .. hadi bakalım bebişlerini alıpda gel hayırlsıyla.... dualarımız seninle canım benim....

kıslar merhaba
ınernetcaden gırıorum haber vermek ıcın
canalrım cuma gunu olcakmıs allah kısmet ederse transferım
ama kötu haber 8 embryom8n hepsını çözdurecekler bende en az 4 denelım bebeişim var dıye sevınıodum ıcım rahat edıodu
dra soyledım hepsını çözdurmesenız dıye oda karnında olacak bebeklerın ozaman kalamdı dıe uzuleceğini sanmıorum dedı
ama sans %70.. cok karısmakta ıstemdım olmazsa kendımı suclamıım dıe..hayır ıstanbulda olsam hiç sıkıntı değil..
esım 4-5 ay menogon kulalndı gobekten yaptı 1.5 yıldır beklıoruz tedavı ıcın ve olmazsa ben 1 yıl daha beklemek zorundayım tedavı ıcın yada subatta sartalrı zorlarasam tatıl yok başka
en azından donmusum kalsa var nasılsa dırıp bekleme surecınıde rahat gecırrırdım..şimdi daha panık ve streslı olucam ıster ıstmez
dususnenıze esımın ıznı yok ta5rnsfere bıle gelemıo yalnız olucam..yollarda ağladımm epey:)
ancak sızın dua ettiğinizi bılıor olmak rahatlatıo beni..eger ımtıhanım devam edecekse buna benım yapacak bişeyim yok ne gelır elden doıyerek rahatlatmaya calısıorum kendımı
barı ıkısı kalsaydı dıorum ama karısmyacağımza söz verdım kendıme doktoun ısıne..bundan once ne zaman karıssam eskı merkezımdekı tedavılerde hep sorun oldu daha kötü oldu

neyse canlarım bırazdan yenıdn bınıcem ablamlara gecıcem ankaraya..daha yakın ıstanbula dıe..dularınızı beklıorum,hıssedıorum
kanatcımm bugun trasnferın olacakmıs hayırlı olsun sımdıden dularım senı8nle cnm benım
hepınızı öpuorumm

Lütfen dua edin bana...

rabbim yardımcımız olsunn inşşşşş her şey güzel olsun BEBİŞLİ OLSUN inşşşşşşşşşşş:KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek:

inşallah canım her şey yolunda gidecek... senden ve diğer 2 arkadaştan gelecek güzel haberler bizlerinde umudu olacak... şansınız bol olsun hepinizin

yetercim geçmiş olsun canım... Allah korusun başına daha beteri de gelebilirdi... neyseki ayakta tedavi görebilecek bir şekilde atlatmışsın... şikayetçi olmanda iyi olmuş... fazladan bir müşteri kapma sevdaları yüzünden kaç kişinin canına sebep oluyor ; ama yine de akıllanmıyor... tekrar geçmiş olsun canım... iyi bak kendine..

sağol canımmmmm evet şikayetçi oldum çünki oarada bana bir şey olmadı ama bu insanlar böyle devam ederlerse birileri daha kötüsünü yaşar diye düşündümm allah korusun

günaydın:KK16::KK16::KK16: valla ben gelirim omlet yemeğe zaten yanlız kahvaltı yapmayı hiç sevmiyorum şimdi kardeşim çaldırdım bakalım uyanıksa ballı lokmamla(yeğenimle) gelirlerde ohhhh mis gibi bi kahvaltı hazırlarım hafta sonu keyfi yapayım öğleden sonrada bebek mevlüdü var ay ben hiç gitmek istemiyorum kızlar mevlütlere sizdede öle oluyomu

canım benim sen gel neler yaparım sana ben
(ballı kolman afiyet olsun):KK56::KK56::KK56:yavrum elbette oluyoruz :26:bizler anne değiliz yaaa :KK14:olamadık yaaa :KK14:işte bunun üzüntüsü yüzüden oluyor bu :KK14::KK14:(aslında biz anne olamayanlar hiç bir zaman anne olanları kıskanmayız:nazar: sadece kendimiz anne olmadığımız için onun üzüntüsünü yaşarız:nazar::nazar: bunu bilmeyenler belkide yanlış anlıyorlar bizi:44::44::44::44:)ama bu mevlütlerede gitmemiz gerekiyor:26::26::26::26::26::26::26::26:

Aslında bunu kıskançlık olarak sanabilirler ama öyle değil.Özenti bizimkisi herkezin olduğu gibi bizde istiyoruz bunda bir anormallik yok.Anlamazlar bunu yaşamadıkları için bunu.Ama yinede git bencede.Bende hüzünlenirim bazen bebek görünce ama napalım mecburen gidiliyor:KK5:
Lütfen dua edin bana...

Allah yardımcınız olsun inşallah bebeğinle birlikte gelirsin.:KK16::emir_bebek:
ayy kızlar boynum feci tutulmuş ya kımıldatamıyorummmm :KK43:(((((((((((

Geçmiş olsun canım

Lütfen dua edin bana...

Dualarımız seninle fıstık Allahım kanat ablam erdem abime anne baba olmayı hayırlı evlatlarını hayırlısıyla kucaklarına almayı büyütmeyi evlendiğini görmeyi torunlarını görmeyi sen naip et Ya Rabbim

Lütfen dua edin bana...

cnm diğer topikte de yazdım şimdi bebişlerinle dinlen dualarım seninle

X