Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

eklenmişim

meryem suresi de okusak ya

canım bu kürü adetin kaçıncı gününden itibaren uyguluyoruz kaç gün yapacağız tam olarak yazabilirmisin?
ben çok önceden yapmıştım ama sadece incir kürü taa 18.günümde ara kanamam oldu sanırım yumurtayı iyi
büyüttü ve 18.günümde çatladı ama ara kanama için doktor normal olabilir demişti yumurta çatlarken kanama
olabilirmiş o kanamadan sonra ben bi daha yapmadım incir mincir şuan sadece her gün 2 tane yiyorum

eklenmişim

meryem suresi de okusak ya

canım benim yasinini bitiren Meryeme başlayabilir,ne okursak kardır bitanem....
benim ismim:kanat öztürk/eşimin ismi:metin erdem öztürk ..ben ve eşimin ismi soyadımı telaffuz ederek okursanız makbul olur bitanem...
bana , fundaya ve moonlıghta okuyoruz bitanem...

bencede. ben sonradan geldim ama bana görede mantıklı olan geliş sırasına göre olmalı. birde komik oldu yaw. sanki bebek dağıtıyolar sıraya girdik almak için :)

yanlış anlamayın tabi dua etmek çoookk önemli onun bilincindeyimde hani dua da bile "sıra kavgası" oldu :) tırnak içinde kavga tabi :)

Allahın izni ile 15 gün sonra senin güzel haberlerini alacağız ben inanıyorum canım Rabbim dualarımızı kabul edecekkkkkkkkkkkkkk :)

Tatlım Adetin 1. günü başlıyorsun bu küre ve 21. güne kadar devam ediyorsun hiç bırakmadan sabah akşam içeceksin . Eşinede bunun yanında keciboynuzu pekmezi falan yedirirsen değmeyin keyfinize :)
inciri yemekle suyunu içmek gereçekten çok farklı canım hele ki havuçla karışınca oda yumurtayı çatlatıo sende yumurtlama gününden sonra eşinle gün aşırı bunu değerlendirdin mi kesin hamişsinnnnnnnnnnn :))

ayşecim yasinlerimi okudum kızlar çoook heyecanlıyım pazar test günüm içimdeki ikizlerime rabbim umarım nefesini üflemiştir

kızlar okyanlar gerekirse 2 katı alır okuyacağı duayı her hafta 7-8 kişinin duasınu yaparız :)) önemli olan biz hep bir arada olalım . biz birbirimize destek olalım . ben bu liste bitene kadar elimden geldiği kadar okuyup okutacağım inşl .

ayşecim yasinlerimi okudum kızlar çoook heyecanlıyım pazar test günüm içimdeki ikizlerime rabbim umarım nefesini üflemiştir

ay canım çok sevindim az kalmış :)))) Rabbim okuduğun hediye ettiğin yasinlerini kabul etsin inşllllllllllllllllllllllllllllll :)

kızlar merhaba ben aranızda yeniyim 27 yaşındayım1.5 yıllık evliyim bebek istiyorum.eşim birkaç ay daha bekleyelim falan diyor ama olsada bişi demez ben çok ama çok istiyorum hayırlı bir evlat bu ay 2 defa korunmazı ilişkiye girdik. dua eder miisn benim içinde .Rabbim kucaklarımızı doldursun tez vakitte.

ay canım çok sevindim az kalmış :)))) Rabbim okuduğun hediye ettiğin yasinlerini kabul etsin inşllllllllllllllllllllllllllllll :)

inşallah cnm günler geçmek bilmiyor sona doğru tüp tedavisinin en zor kımı buymuş ben önce histeroskopi oldum polipimi aldırdım sonraki ayda tedavim oldu fsh herşey güzelken sadece 8 yumurtam oldu allahtan kaliteymiş 5 i döllendi 5.gün transferi olduğu için hiç dondurulmuşum yok hep dua ediyorum cnm benim için de dua edermisin

bu duphaston u bana da vermişlerdi ama ben kullanmadım. ne salağım dimi

Amin canım . Ayşe seni ekler listeye . ama 2 ay korunmasız ilişki çok az . zaten doktorlar bile 1 sene korunmadan ilişki yoksa müdahale etmiyorlar . bence sen yumurtlama günlerini takip et ve gün aşırı bu zamanları değerlendir canım . Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın . ben 12 sene sonra kavuştum mucizeme .

Canım Allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. ya değerlendirmeye çalışıyorumda canım dediğim gibi bazen eşim arıza çıkarıyor bazen ses etmiyor bakalım hakkımızda hayırlısı.

ayşecim yumurtlama testi kitlerinden al adet döngüne göre yumurtladıktan bir hafta sonra progesteron baktır düzenli olarak bu çok önemli yumurtluyorsundur ama boştur progesteron 7in hatta 10 nun üzerinde olmalıdır eşine keçibonuzu kürü argımaxmen ya da proxeed plus alabilirsin sen argımax woman kullanbilirsin 2 yıldır tüm kürleri kullandım morfoloji sorunu kürle mürle olmuyor o yüzden tüp yaptık sizin böyle bir sorunuz yok gençsiniz istersen daha detaylı yazabilirim eşimin spermi 40 milyondan 80 milyona çıkmıştı

ay anlayabiliyorum seni tatlım zaman duruyor sanki bu anlarda . bu gece Allah kısmet ederse acacam listeyi tek tekkkkkkkkkkkkkk dua edecem hepinize . yarın iş güç yok zaten sabaha kadar yolu var okuyabildiğim kadar okuyacam . kocayı da erken uyuturum ben

Allahım inşllllllllllllllll sanada yaşatır bu duyguyu .

asel cim allah senden razı olsun duaların kabul olsun inşallah sen böyle yazdıkça ben çok duygulanıyorum

Dualarım seninle güzelim işallah test gününde hamiş olduğunu öğreneceksin yüreğin ne diyosa o doğrudur benim bebişlerde 5. günü tranferiydi hepsicii gitti ben trasferin 3. günü rüya görmüştüm iki kolumda kanlar içinde uyandım ağlamaya başladım bebeklerim benimle değil diye ve benimle değillerdi öğrendik ama seninkiler seninle tutunmaya çalışıyolar sana yuvaçık kuruyolar kendilerine inan bak ordalar hisettim

asel cim allah senden razı olsun duaların kabul olsun inşallah sen böyle yazdıkça ben çok duygulanıyorum

tattlımm hepimizin tek bir dileği var emin ol kabul olacak . hep birlikte edeceğiz dualarımızı . yeni gelenlere destek olacağız eskilere moral vereceğiz . ben kötüysem sen beni teselli edeceksin eğer sen kötü isen ben senin yanında olacağım ve biz birbirimiz anlayan bizler birlikte aşacağız bunları inşlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…