Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Ayşecim henüz çok yenisin erken miş . onun için sana bir tavsiyem var . bende pko luyum bir yığın gereksiz ilaç almak zorunda kalmıştım bebek tedavilerinde . o zaman tabi cahillikte var bilmiosun anlamıosun . ben bu hastalığın tam anlamı ile ne olduğunu 6 sene sonra öğrendim . pko lu olan insanların yumurtaları gelişir ama çatlamaz bitanem . eğer eşinde hiç sorun yoksa yumurta takibi yaptırman daha doğru olur . mesela yumurta takibi ve çatlatma iğnesi eşindede sorun yoksa hiç sorun etme olur .
sana nacizane tavsiyem şudur . incir kürü hiç duydun mu bilmiyorum pko su olanlarda çok işe yarıyor .
hergün 8 adet inciri 15 dakika yarım lt suda kaynat - 3 adet havuzu 20 dakika yarım litre suda kaynat ılıdıktan sonra birleştir bunları . sabah aç kanırnına bir bardak , akşam bir bardak iç . Adetin ile başla 21 gün devam et hiç aksatmadan . faydasını göreceksin canım emin ol . pkosu olupta yıllar sonra bu kür ile hamile kalan çok insan gördüm .
benim sonrasında eşimdede sperm sorunu çıktığı için mecbur tüp bebek denedik . Çok şükür 2. denememde 12 sene sonra hamileyim .

canım doktora gıtmıssın
heerseyın ylunda olduğuna sevındım
aselın dediği gıbi cnm yasın genc ama yınede pko de kucuk kucuk folıkuller olur fakat gereklı olgunluğa gelemediği
için çatlamaz..onun ıcın bı kaç ay aselın dediği kurlerı yapıp sonuc alamazsan
klomenle takıp denemenı önerırım cnm oda olmazda iğnelı takıple mutlaka olucaktır esınde sorun yokmus cunku ve bende pko vs olmadığı halde gunde 700luk omega 3 lerden 3 adet kullandım opuda cıkan yumurta sayısı 2 ye katladı cnm kalıtesıde oyle
omega 3 herkesın kullanamsı gerekıo bence..

senın yumş problemı kolay cozulur merak etme cnm kısa suerde verırsın mujdeyı:)))))

Son düzenleme:
bende gıttım yolundum geldım kıslar
bebişlerımı almaya hazırım dun evımde temızlendı
bız onlara hazırız ınsallah onlarda gelmneye hazırdır bızlerı anne babaları olmaya secmıslerdir

rabbim hayırlısıyla kucağına almanı büyütmeni de nasip etsin inşallah aselcim.

bende gıttım yolundum geldım kıslar
bebişlerımı almaya hazırım dun evımde temızlendı
bız onlara hazırız ınsallah onlarda gelmneye hazırdır bızlerı anne babaları olmaya secmıslerdir
inşallah rabbim sana onları onları da sana yazmıştır canım hayırlısıyla

çok sağol canım bu ay incir kürü uyguluyordum ve bi gün unuttum ama sonra tekrar devam ettim bakalım tesir edecek mi

tedavileriniz hayırlı uğurlu olsun kızlar. inşallah hiçbir aksilik yaşamazsınız. benimde pazartesi randevum var. son rahim kalınlığına bakılacak. bu hafta sonuna kadar bebeklerim(inşallah) bende olur sanırım. inşallah..inşallah.. 1 tane yasini şerifimi okudum bu arada. Rabbim kabul buyursun

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu

==ruveyda ==4tane okuyacak
==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okuyacak
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okudu
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okuyacak
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okuyacak
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUYACAK
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

Allah kabul etsin,Allah razı olsun canım...
Ben de sürekli okumaya devam ediyorum bize canım.

Dualar gitgide artacak inşallah...
kanat öztürk/metin erdem öztürk adını telaffuz ederek okumanızı rica ediyorum.Allah razı olsun.

çok sağol canım bu ay incir kürü uyguluyordum ve bi gün unuttum ama sonra tekrar devam ettim bakalım tesir edecek mi

canım 1 günden bir şey olmaz . sen devam et cidden faydasını göreceksin ama havuç eklemen gerekiyor tatlım . sadece incir bir işe yaramaz çünkü havuç çatlatmaya yardımcı olur .
incir yumurtaları büyütür havuç çatlatır . benim verdiğim tarife göre yap sen .

allah razı olsun canım senın tedavınde hayırlı ugurlu bebekli olsun
benım de son kontrol yarın sabah.ucak sabah umarım rötar vs olmadan varırız
cunku ogleye kadar calısıolar yarın..
duların ıcın de allah razı olsun cnm muunlayt dedık sana artık ulaşmıstır yerıne:))

rabbim hayırlısıyla kucağına almanı büyütmeni de nasip etsin inşallah aselcim.

inşallah rabbim sana onları onları da sana yazmıştır canım hayırlısıyla

çok teşekkür ederim tatlımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Allahım hepimizin yardımcısı olsun .

canım yarın saat 9 da merkezde olucam kan soncularıda 1.5 satte cıkıo bılıosun
bayagı ordayım yanı ,transferın yarın olucak olursa görüşürüz belkı orda:)
çok öpuorum senı cnm allah yar ve yardımcın olsun..

canlarım hepınızın dualarıyla hersey dahada guzel olacak bılıorum

ucak cok erken ve bulunduğumız yere 3 saatlık mesafede onun ıcın bugunden gıdıyoruz
bırazdan cıkıcaz hepınızı cok öpuorum dularınızı esırgemeyın...

canım eksik yazmışım incir ve havuç kürü uyguluyorum için rahat olsun aynı senin tarifin gibi ..

allah yar ve yardımcın olsun allaha emanet ol canım

dualrım seninle. Allah işlerinizi kolaylaştırsın..

Canım benim...
Seni tanımak isterim ama...
Ben ve doktorum blastobist transferi olmasını istediğimizden 27.Ağs.P.tesi gününe kadar bölünmeye devam etmesini o gün transferim olmasını istiyoruz bitanem..
Nasılsa tanışırız senle , hiç merak etme sen..
Yarın olsaydı transferim bugünden ararlardı canım benim...
Demekki Cumartesini atlattık bitanem inşallah...
Cumartesi de güzelce bölünsünler ve pazar da güzelce bölünsünler veeeeeeeeeee Pazartesi inşallah bebişlerimle buluşayım canım ,sen de dua et bitanem...

canım bu arada umarım kan sonuçların ve rahim kalınlığın hepsinden olumlu sonuçlar alırsın da bir an önce kavuşursun bebişlerine inşallah bitanem..
Allah yardımcın olsun,dularım seninle bitanem..

canım eksik yazmışım incir ve havuç kürü uyguluyorum için rahat olsun aynı senin tarifin gibi ..

bence bu kür gerçekten işe yarıyor canım inşlllllllllllllllllll ilk ayında hamiş kalırsın :)))

Kanbar cım inşllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll istediğin gibi gider her şey . ben inanıyorum ki yavruların hiç seni üzmeyecekler . heyecan yaptım bende şimdi

Masalcım Rabbim seninde yardımcın olsun canım . bu hafta sonu bol bol okuyacağım listeyi önüme alıp

Canım çok teşekkür ederim,inşallah.
Dularınızla,dualarımla inşallah sağlıkla hamile kalıp,bebişlerime kavuşucam...
Dua edin bu birkaç gün transfere kadar (tabii sonrasında da ) dualarınıza ihtiyacım var ...
Allah razı olsun , iyi ki varsın,iyi ki varsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…