Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

ben şimdi gidiyorum ancak gece gelirim kızlar . bende dünden beri accık rahatsızım da bu akşam işten sonra hastaneye gidecem kontrole :KK43:( bana sizde dua edin

bencede. ben sonradan geldim ama bana görede mantıklı olan geliş sırasına göre olmalı. birde komik oldu yaw. sanki bebek dağıtıyolar sıraya girdik almak için :)

yanlış anlamayın tabi dua etmek çoookk önemli onun bilincindeyimde hani dua da bile "sıra kavgası" oldu :) tırnak içinde kavga tabi :)

kavga asla olmaz aramızda,sırayla transferi yaklaşan herkese okunacak...
ben herkese okuyacağım ,burası destek olma topiği,dua topiği canım benim..
hiç merak etmeyin,herkese okunacak..
gönlünüzü ferah tutun...

Allahın izni ile 15 gün sonra senin güzel haberlerini alacağız ben inanıyorum canım Rabbim dualarımızı kabul edecekkkkkkkkkkkkkk :)

Canım evet ya kaldı 2 hafta inşallah hamile kalacağım bitanecik arkadaşım...

ben şimdi gidiyorum ancak gece gelirim kızlar . bende dünden beri accık rahatsızım da bu akşam işten sonra hastaneye gidecem kontrole :KK43:( bana sizde dua edin

Canım güzel geçecek rahat ol..
ben de sana dua edeceğim bu hayırlı cuma günü.
Allah kabul etsin..

ay anlayabiliyorum seni tatlım zaman duruyor sanki bu anlarda . bu gece Allah kısmet ederse acacam listeyi tek tekkkkkkkkkkkkkk dua edecem hepinize . yarın iş güç yok zaten sabaha kadar yolu var okuyabildiğim kadar okuyacam . kocayı da erken uyuturum ben :KK70:

Allahım inşllllllllllllllll sanada yaşatır bu duyguyu .

Allah razı olsun bitanem

Dualarım seninle güzelim işallah test gününde hamiş olduğunu öğreneceksin yüreğin ne diyosa o doğrudur benim bebişlerde 5. günü tranferiydi hepsicii gitti ben trasferin 3. günü rüya görmüştüm iki kolumda kanlar içinde uyandım ağlamaya başladım bebeklerim benimle değil diye ve benimle değillerdi öğrendik ama seninkiler seninle tutunmaya çalışıyolar sana yuvaçık kuruyolar kendilerine inan bak ordalar :KK70: hisettim

cnm benim çok üzüldüm ne hissedebildiğini çok iyi anlıyorum canım rabbim bu yaşadıklarının kefaleti olarak sağlıklı hayırlı evlatlar versin sana şu an tekrar tedavide misin

selam ayşeciğim bana verieln 4 yasini bitridim.
kızlar Allah kabul etsin bebişlerle dolsun kucaklarınız

kızlar dün eşimi kontrole götürmüştümm dönüşte bindiğimiz otobüsten inerken ben inmeden eşim arkada yaktayken hızlı bir şekilde kalkıncaa otobüsten savruldum ve arkandan gelen otbüsün önüne düştüm topalandım bir sorunum yoktu eve geldik şöför haknda şikayette bulundum geceden ağrılarım vardı boyun ve başımda sabahtan dr gittim acile tetkikler yapıldı filimler çekildi bir sorun yokmuş boyun kasımda biraz sorun varmış ilaç aldımmm geldimmm

arkadaşlar ben 36 yaşımdayım :26::26::26:eylül aynında 9 yıl olcak evliliğimde:KK14::KK14::KK14: çok uzun sıkıntılı zamanlar yaşadım:KK14: ve yaşamaktayımmm:KK14: 5 defa tüp bebEk denedim:KK43::KK43::KK43: üroloğlar:44: kadın doğumcular:44: kürler:44: ilaçlar :44:hacılar:44: hocalar vs vs denemediğim şey kalmadıııı:KK50::KK50::KK50::KK50: ben hala anne olmadım:KK14::KK14::KK14: olacakmıyım onuda bilmyorummm :KK14::KK14::KK14::KK14:(eşimin çok ciddi sağlık sorunları var) elbette ağladığım:KK43: sızladığım zamanlar oluyor:KK43::KK43::KK43: aslında karamsrda bir kadınımdır:KK43::KK43::KK43: umudumun azaldığı:KK14::KK14::KK14: bitmeye yaklaştığı zamanarda çokturr:KK14::KK14::KK14::KK14: ancak çok yenisiniz arkadaşlar 1.2. yılık evlisiniz:26::26::26::26: NE OLUR KENDİNİZİ ÇOK ÜZMEYİN YIPRATMAYINNNN:nazar::nazar::nazar::nazar: İNŞŞ RABBİMDE ÇOK BEKLETMEZ:KK49::KK49::KK49::KK49: (bizim kadar bekletmez en azından )VE HEPİMİZ ANNE OLURSUNUZZZ :KK49::emir_bebek:BİLİYORSUNUZ Kİ STRES EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZ :KK47:LÜTFEN UMUDUNUZU YİTİRMEYİN :26:VE ŞUNU UNUTMAYIN BİZLER BEBK İSTERKEN HAYATIN YANI BAŞIMIZDAN AKIP GİTMESİNE İZİN VERİYORUZ(ben çok şey kaçırıdm ) BUNU YAPMAYALIM BEBEĞİMİZ OLMUYOR DİYE HER ŞEYDEN VAZ GEÇMEDEN:26::26::26: HEM HAYATIMIZI YAŞAYIP HEMDE TEDVAİLERİMİZİ OLALIMMM UMUTLA TEDAVİ OLALIM :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:KENDİNİZİ ÜZMEYİNNN RABBİM HEPİNİZİ HEPİMİZİ GÜLDÜRSÜN İNŞŞ:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:hepinizi seviyorummmm inşşşşş çok yazmamışımdır ve düşündüklerimi iyi ifade etmişimdir :44::44::44::44::44::44::44:

Mevlam kimseyi evlat hasretiyle sınamasın inşallah! Allahım çok bekletme bizleri!!! :KK49::emir_bebek:
Ben de 5 yıllık evliyim hanımlar ve 3 yıldır bebek istiyoruz iki aşılama geçirdik negatif sonuçlu :KK43: şu an beklemedeyiz ve eğer yine de olmazsa eylül-ekim aylarında artık tüp bebek araştırmaya başlayacağız beklemeye sabrımız kalmıyor ve artık biz de yuvamızın neşenin müjdesini vermeyi istiyoruz inşallah herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip olur:KK49:

kızlar dra gideceğimi söylemiştim ama hiçbiriniz beni merak etmemiş
dr tahlil sonucumun normal ve hsg sonucumunda temiz olduğunu söyledi
yumurtlama bozukluğu var dedi..bunun için adetin 3. günü gel ultrasondan kontrol edecek
bu ay içinde düzenli adet görebilmem için de duphaston diye bi ilaç verdi..4 5 ay hap yolula tedavi edecekmiş 4 5 ay sonucunda gebelik oluşmazsa tekrar konuşucaz dedi
İnşallah güzel gelişmeler olur canım.:KK16:
canım 1senelik evliyim hhormon bozukluğu ve düzensiz adet ti sorunum dr pko demişti 6aylık tedavi sonrası hormon değerleri normaleşti rahim filmi temiz çıktı eşimde değerleri normal bnu yüzden dr sadece hap yoluyla yumurtaları güçlendiricez dedi
Bendede pko var 2.5 senelik evliyim eşimdede sperm sayısında eksiklik çıktı.Bazen korkuyorum içime endişe geliyor olmassa diye:KK5:Normalde bukadar takmam sonuçta herşey Allah'tan ama bazende takılmıyor değil.İnşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize bende eşimin sonucunu bekliyorum ona göre doktor klomenmi verir ne yapar bilmiyorum:KK31:
Ayşecim henüz çok yenisin erken miş . onun için sana bir tavsiyem var . bende pko luyum bir yığın gereksiz ilaç almak zorunda kalmıştım bebek tedavilerinde . o zaman tabi cahillikte var bilmiosun anlamıosun . ben bu hastalığın tam anlamı ile ne olduğunu 6 sene sonra öğrendim . pko lu olan insanların yumurtaları gelişir ama çatlamaz bitanem . eğer eşinde hiç sorun yoksa yumurta takibi yaptırman daha doğru olur . mesela yumurta takibi ve çatlatma iğnesi eşindede sorun yoksa hiç sorun etme olur .
sana nacizane tavsiyem şudur . incir kürü hiç duydun mu bilmiyorum pko su olanlarda çok işe yarıyor .
hergün 8 adet inciri 15 dakika yarım lt suda kaynat - 3 adet havuzu 20 dakika yarım litre suda kaynat ılıdıktan sonra birleştir bunları . sabah aç kanırnına bir bardak , akşam bir bardak iç . Adetin ile başla 21 gün devam et hiç aksatmadan . faydasını göreceksin canım emin ol . pkosu olupta yıllar sonra bu kür ile hamile kalan çok insan gördüm .
benim sonrasında eşimdede sperm sorunu çıktığı için mecbur tüp bebek denedik . Çok şükür 2. denememde 12 sene sonra hamileyim .
Canım pkoda prolaktini yüksek olanlara incir tavsiye etmiyorlar:KK19:Benim eşimdede sperm sorunu çıktı Allah yardımcımız olsun:KK16:
Canım çok teşekkür ederim,inşallah.
Dularınızla,dualarımla inşallah sağlıkla hamile kalıp,bebişlerime kavuşucam...
Dua edin bu birkaç gün transfere kadar (tabii sonrasında da ) dualarınıza ihtiyacım var ...
Allah razı olsun , iyi ki varsın,iyi ki varsınız...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
İnşallah Allah nasip ederse kavuşursun bebeklerine böyle yazasım geldi bak belkide ikizlerin olucak bellimi olur:KK34:
ayşecim yasinlerimi okudum kızlar çoook heyecanlıyım pazar test günüm içimdeki ikizlerime rabbim umarım nefesini üflemiştir

ayşecim yumurtlama testi kitlerinden al adet döngüne göre yumurtladıktan bir hafta sonra progesteron baktır düzenli olarak bu çok önemli yumurtluyorsundur ama boştur progesteron 7in hatta 10 nun üzerinde olmalıdır eşine keçibonuzu kürü argımaxmen ya da proxeed plus alabilirsin sen argımax woman kullanbilirsin 2 yıldır tüm kürleri kullandım morfoloji sorunu kürle mürle olmuyor o yüzden tüp yaptık sizin böyle bir sorunuz yok gençsiniz istersen daha detaylı yazabilirim eşimin spermi 40 milyondan 80 milyona çıkmıştı
Canım benim eşimin sperm sayısındada sorun çıktı.Bende de pko var.Nasıl yükseldi sperm sayısı?Eşime evcap aldık vitamin onu kullanıyor şuanda.Birde keçi boynuzu pekmezi.İnşallah Allah bizlerede nasip eder:KK16:
arkadaşlar ben 36 yaşımdayım :26::26::26:eylül aynında 9 yıl olcak evliliğimde:KK14::KK14::KK14: çok uzun sıkıntılı zamanlar yaşadım:KK14: ve yaşamaktayımmm:KK14: 5 defa tüp bebEk denedim:KK43::KK43::KK43: üroloğlar:44: kadın doğumcular:44: kürler:44: ilaçlar :44:hacılar:44: hocalar vs vs denemediğim şey kalmadıııı:KK50::KK50::KK50::KK50: ben hala anne olmadım:KK14::KK14::KK14: olacakmıyım onuda bilmyorummm :KK14::KK14::KK14::KK14:(eşimin çok ciddi sağlık sorunları var) elbette ağladığım:KK43: sızladığım zamanlar oluyor:KK43::KK43::KK43: aslında karamsrda bir kadınımdır:KK43::KK43::KK43: umudumun azaldığı:KK14::KK14::KK14: bitmeye yaklaştığı zamanarda çokturr:KK14::KK14::KK14::KK14: ancak çok yenisiniz arkadaşlar 1.2. yılık evlisiniz:26::26::26::26: NE OLUR KENDİNİZİ ÇOK ÜZMEYİN YIPRATMAYINNNN:nazar::nazar::nazar::nazar: İNŞŞ RABBİMDE ÇOK BEKLETMEZ:KK49::KK49::KK49::KK49: (bizim kadar bekletmez en azından )VE HEPİMİZ ANNE OLURSUNUZZZ :KK49::emir_bebek:BİLİYORSUNUZ Kİ STRES EN BÜYÜK DÜŞMANIMIZ :KK47:LÜTFEN UMUDUNUZU YİTİRMEYİN :26:VE ŞUNU UNUTMAYIN BİZLER BEBK İSTERKEN HAYATIN YANI BAŞIMIZDAN AKIP GİTMESİNE İZİN VERİYORUZ(ben çok şey kaçırıdm ) BUNU YAPMAYALIM BEBEĞİMİZ OLMUYOR DİYE HER ŞEYDEN VAZ GEÇMEDEN:26::26::26: HEM HAYATIMIZI YAŞAYIP HEMDE TEDVAİLERİMİZİ OLALIMMM UMUTLA TEDAVİ OLALIM :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:KENDİNİZİ ÜZMEYİNNN RABBİM HEPİNİZİ HEPİMİZİ GÜLDÜRSÜN İNŞŞ:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:hepinizi seviyorummmm inşşşşş çok yazmamışımdır ve düşündüklerimi iyi ifade etmişimdir :44::44::44::44::44::44::44:

Allah razı olsun inşallah Allah sizide sevindirsin gönlünüze göre versin:KK16:

bende varım arkadaşlar RABBİM isteyen herkese nasip etsin İNŞALLAH.. bende büyük bir özlemle evlat istiyor çabalıyorum İNŞALLAH yakın zamanda tedaviye başlıcaz olumlu sonuçlar almayı ümid ediyorum yaşamayan bilmez diyen büyükler gerçekten doğru söylemişler ALLAH evlat hasreti vermesin kimselere çok zor :KK43: tedaviye önümüzdeki ay ege üniversitesinde başlıcaz inşallah durumlar neyi gösterir bilmiyorum ama ALLAH izin verirse özelede gideriz kucağıma cennet kokulumu almayı diliyorum rabbimden hepimiz için dua edicem yasin okucam...

bende varım arkadaşlar RABBİM isteyen herkese nasip etsin İNŞALLAH.. bende büyük bir özlemle evlat istiyor çabalıyorum İNŞALLAH yakın zamanda tedaviye başlıcaz olumlu sonuçlar almayı ümid ediyorum yaşamayan bilmez diyen büyükler gerçekten doğru söylemişler ALLAH evlat hasreti vermesin kimselere çok zor :KK43: tedaviye önümüzdeki ay ege üniversitesinde başlıcaz inşallah durumlar neyi gösterir bilmiyorum ama ALLAH izin verirse özelede gideriz kucağıma cennet kokulumu almayı diliyorum rabbimden hepimiz için dua edicem yasin okucam...

Hoşgeldin canım Allah hepimize nasip eder inşallah.Bugün bir arkadaşıma gitmiştim diğer samimi olduğum arkadaşta geldi bebeği yeni oldu onunda.Bebeğin gazını çıkarttım okadar tatlıydıki başını omuzuma koydu :KK5::KK16:Az öncede yatağımdaydım ağlayasım geldi birden bire sanırım bugünlerde biraz hassasım ya adet olucam yada bilemiyorum.Bende pko var.Eşimdede sperm sayısında sorun var.Onun sonucuna göre tedaviye geçicek doktor.Allah inşallah aratmasın kimsenin evini çocuksuz bırakmasın.En önemliside sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin.:KK16:Sizin sorununuz neydi?İnşallah kısa sürede bebeğine kavuşursun:KK16::KK34:

İnşallah güzel gelişmeler olur canım.:KK16:

Bendede pko var 2.5 senelik evliyim eşimdede sperm sayısında eksiklik çıktı.Bazen korkuyorum içime endişe geliyor olmassa diye:KK5:Normalde bukadar takmam sonuçta herşey Allah'tan ama bazende takılmıyor değil.İnşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize bende eşimin sonucunu bekliyorum ona göre doktor klomenmi verir ne yapar bilmiyorum:KK31:

Canım pkoda prolaktini yüksek olanlara incir tavsiye etmiyorlar:KK19:Benim eşimdede sperm sorunu çıktı Allah yardımcımız olsun:KK16:

İnşallah Allah nasip ederse kavuşursun bebeklerine böyle yazasım geldi bak belkide ikizlerin olucak bellimi olur:KK34:

Canım benim eşimin sperm sayısındada sorun çıktı.Bende de pko var.Nasıl yükseldi sperm sayısı?Eşime evcap aldık vitamin onu kullanıyor şuanda.Birde keçi boynuzu pekmezi.İnşallah Allah bizlerede nasip eder:KK16:

Allah razı olsun inşallah Allah sizide sevindirsin gönlünüze göre versin:KK16:

baharcım eşinin değerleri kaç hareketliliği morfolojisi sadece evicapla olmaz kompleks vitaminler lazım hormonşları nsl fsh testesteron ve prolaktin seve seve yardım etmeye çalışırım varikosel varmı varis var mı

günaydın kızlarrrrrrr Eki Görüntüle 495623 Eki Görüntüle 495623 Eki Görüntüle 495623 hadi ama kalkın size omlet yaptımmm $sss.gif $sss.gif $sss.gif $sss.gif

inşşş bebeişlerin seninledir ve 9 ay boyunca seninle kalırlarrr mis kokularıyla hayatınını renklendiririler

baharcım eşinin değerleri kaç hareketliliği morfolojisi sadece evicapla olmaz kompleks vitaminler lazım hormonşları nsl fsh testesteron ve prolaktin seve seve yardım etmeye çalışırım varikosel varmı varis var mı

Canım eşim ürologtan randevu aldı, hormon testi yapılmadı ama spermiyogram yaptırdı. Onun sonucunu yazabilirim istersen.

aselcimmm geçmiş olsun nasıl geçti kontrolün merak ettim bebişte sende çok iyi olun canım dualarım seninle

günaydın:KK16::KK16::KK16: valla ben gelirim omlet yemeğe zaten yanlız kahvaltı yapmayı hiç sevmiyorum şimdi kardeşim çaldırdım bakalım uyanıksa ballı lokmamla(yeğenimle) gelirlerde ohhhh mis gibi bi kahvaltı hazırlarım hafta sonu keyfi yapayım öğleden sonrada bebek mevlüdü var ay ben hiç gitmek istemiyorum kızlar mevlütlere sizdede öle oluyomu

X