Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Kızlar merhabalar, ben bekarım ama halinizden gerçekten çok iyi anlıyorum benim ablamda 8 yıllık evli 1 kere düşük yaptı sonra 3 aşılama ve 1 kerede tüp bebek denedi ama sonuç negatif yani bizde ailecek çok istiyoruz pskolojisini size anlatmama gerek yoktur heralde eminim en iyi siz anlarsınız maddi manevi tükenmiş durumda çok zor bi durum gerçekten Allah bütün evlat sahibi olmak isteyenlere hayırlısıyla sağ salim sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah, ben çalışıyorum çok okuyamam ama 1 tane bile olsa okuyabilirim ablamada annemede sölerim onlarda okur tam olarak yorumları okuyamadım ama nezamn okuncağını ve ne okuncağını sölerseniz bizimde nefesimiz girsin. Allahım dualarınızı kabul etsin.

canım önümüzdeki cumaya kadar sadece 4 tane okuyacaksın üç arkadaşımızın vemiş oldukları isimlerini içinden geçirerek oku..bide aynı günde bitirmek şart değil farklı günlerde de okuyabliirsin

canım benim şimdi 3 kişiye okuyoruz taransferi bu hafta olacak biri benim:ismim kanat öztürk/eşimin ismi:metin erdem öztürk(lütfen eşimle benim adımı-soyadımı zikrederek okuyun,BÖYLESİ MAKBULMÜŞ CANIM)
Bir diğeri masal yani funda ,diğeri de moonlight arkadaşımız...
4 tane yasin okursanız Allah razı olsun sizden.Hepimize toplam sadece 4 adet,fazlasını okursanız da buradan yazarsınız canım.çarşamba gününe kadar toplam 4 yasin okunacak.
ayşe topiği ayarlıyor,seni ekler bitanem...

canım hoşgeldin..allah sana hayırlı yuva nasip etsin,ablanada allah şifa versin ve yakın zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah
eğer ablan annen okumak isterse ben senin adını listeye eklerim sende sana düşen kaçtane yasini şerifse annenle ablana paylaştırırsın canım
bi de seni ancak önümüzdeki hafta listeye ekleyebilirm canım
önümüzdeki hafta perşembe listeyi hazırlamış olurum

kızlar dra gideceğimi söylemiştim ama hiçbiriniz beni merak etmemiş
dr tahlil sonucumun normal ve hsg sonucumunda temiz olduğunu söyledi
yumurtlama bozukluğu var dedi..bunun için adetin 3. günü gel ultrasondan kontrol edecek
bu ay içinde düzenli adet görebilmem için de duphaston diye bi ilaç verdi..4 5 ay hap yolula tedavi edecekmiş 4 5 ay sonucunda gebelik oluşmazsa tekrar konuşucaz dedi

Tamam canım ozaman beni önümüzdeki haftaki listeye ekliyin ben sizinle haftaya başlayım okumaya, ama ben hepinize şimdiden isimlerinizle dua etcem inşallah Allah Bütün dualarınızı kabul eder inşallah hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi bu hafta transferleri olcaklarında Allah yardımcısı olsun gönlünüzü ferah tutun stres yapmayın.

amin canım duaların için inş. allah tüm arayanlara evlat nasip eder sağlıklı hayırlı inş.

Selam Cici kızlar :) geriye dönük mesajların hepsini okuyamadım canlarım . bugün haftanın son günü işlerim biraz yoğun .
birde dün akşamdan bu yana accık ağrım var pek keyfim yok elim karnımda geziyorum Rabbim evladımı bana bağışla diye dua ediyorum .
Kanbarcım dün akşam senin için Ayetel kursü okudum canım . yasinlerime de bu akşam başlıyorum . bu hafta sonu zaten bitiririm bir aksilik olmazsa .
Allahım hepimizin derdine derman versin Yavrularımızı bize göndersin inşl .

Ayşec im senin sorun neydi tam olarak ? kaç yıllık evlisin neden yanlıca ilaç takibi yapıyor doktorun ?

haklısın canım kusurumuza bakma topik yeni birbirimizi yeni tanıyoruz bide liste heyecanı.bunla geçmiş olsun inşallah bebişin çok bekletmez hemencik gelir.eşinin tahlili yapıldımı boşuna vakit kaybetmeyin o yüzden soruyorum
birde liste katılım sırasına göre olsa daha iyi olcak sanırım yani tedavide olmayan arkadaşlar açısından da sonuçta herkes bir an önce hayaline kavuşmak istiyor sen bu haftanın listesini belirledin ya haftaya kadar gelen arkadaşlar senin adını belirterek katılamak istediklerini yazarlarsa karışmaz gibi geliyor.sende her perşembe listeyi güncellersin bizi bilgilendirirsin olmazmı benim fikrim bu şekilde

Arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz..fakat sizi önümüzdeki hafta listeye dahil etmek istiyorum ..çünkü bu haftaki liste için kimileri okumalarını bitirmiş umarım darılmadınız

canım hb benm için sorun yok, haftaya diğer haftaya fark etmez ne zaman olursa, ben sizlerin duasına ortak oluyum yeter

hadi hayırlı haberler getirirsin inşallah

ınsallah 4-5 ay beklemene bıle gerek kalmadan hamıle haberını alırız canım..baska yonden sorun cıkmaması cok guzel..dualarım senınle

kanatcım inşallah Allah gönlüne göre hayırlısıyla evladını kucağına almanı nasip eder, ben toplu okumaya haftaya katılcam ama senin ve bu hafta transferleri olcak arkadaşlar içinde ayrıca dua etcem isminizle inşallah Allah yüzünüzü güldürür.

hayırlı olsun inşallah canım

Ayşecim, bencede kesinlikle katılım sırasına göre okunursa hakszılık olmaz; çünkü herkes tedavi şekli farklı kimsi maddi, manevi olarak tedaviye hemen başlayamaz belki ama Rabbim belki kendiliğinde de nasip eder evlat dualrın sayesinde..ilk katılan kişi hemen tadvi olmayabilir ama en son katılan da yeni tedavide olabilir. tedavsi belli olmayan arkadaşlar bu sefer içtenlikle belkide okumayabilir...karışıklı olur; fakat bu karart bağlanması çook ii oldu canım

ayşec im senin sorun neydi tam olarak ? Kaç yıllık evlisin neden yanlıca ilaç takibi yapıyor doktorun ?

canım 1senelik evliyim hhormon bozukluğu ve düzensiz adet ti sorunum dr pko demişti 6aylık tedavi sonrası hormon değerleri normaleşti rahim filmi temiz çıktı eşimde değerleri normal bnu yüzden dr sadece hap yoluyla yumurtaları güçlendiricez dedi

canım ne kusuru şaka yapıyorum ben eşiminde değerleri normal..amin duaların için
liste işi de topiğe katılım sırasına göre olacak inş.

canım hb benm için sorun yok, haftaya diğer haftaya fark etmez ne zaman olursa, ben sizlerin duasına ortak oluyum yeter
hadi hayırlı haberler getirirsin inşallah

çok teşekkür ederim canım Allah dualarınız kabul etsin inşallah...

Allah razı olsun canım benim,Rabbim dualarımızı kabul etsin.AMİN.

cANIM TEZ ZAMANDA SAĞLIKLA SE VE EŞİNİ RABBİM EVLADINIZLA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH.AMİN.

Aysecim cok gecmis olsun tatlim allahim hepimize anne olmayi nasip eder insallah. Dualarin katilim sirasina gore okunmasina cok sevindim. Buarada ben cuma saatinde bu haftaki arkadaslarin yasinlerini okudum bana 4 tane yazmissin 4 tanesinide okudum ozellikle cuma saatinde okudum rabbim kabul eder insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…