Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

aLLAH RAZI OLSUN CANIM,aLLAH DUALARINIZI KABUL ETSİN..

İNŞALLAH POZİTİF SONUÇLAR ALIRIZ.AMİN..

HAYIRLI CUMALAR..

hayırlı cumalar. amin amin amin... inşallah hepimiz 2013 e hamile gireriz. ben 4444 tefriciyeyi bitirdim. 41 meryem ve 41 yasin okumuştum. beklemedeyim inş. olur. bugün de bal+tarçın+çörek otu karışımına başladım.2 senedir bekliyoruz...vardır bir bir zamanı ama inşallah zamanı şimdidir.

HAYIRLI CUMALAR..

amin arkadaşım... Allah hepimizin gönlüne göre versin...
hayırlısıyla güzel haberlerini alalım ; bizlere de umut olsun inşallah...
şansın bol bol olsun arkadaşım...
Allah emeklerimizi boşa çıkartmadan yüzümüze güler de meleklerimize kavuşmayı nasip etsin hepimize..

HAYIRLI CUMALAR..

kanatçım akşam bende 1 yasin okudum senin ve diğer arkadaşımızın ismine diğer arkadaşımızında nickine
bağışladım kalanlarıda bugün yarın bitiririm kısmetse.. diğer dualarımı ve ismi azamıda sizin niyetinize
okudum Rabbim kabul buyursun inşallah

Son düzenleme:
gunaydın kıslarrrr hayırlı cumalar,
bende dularımı okudum bıtırdım allah kabul etsin
kanbarcım bugun senın ıcın buyuk gun bebeişlerın saglıcakla çözunur ınsallah canım benımm

merhaba canım..haklısın ama bunada birşeyler düşünelim..

merhaba kızlar ben de geldim rabbim dularımızı kabul etsin inşallah en hayırlı zamanda evlat nasip etsin hepimize

Canim bende pko varmis sonra tedavi filan oldum suan tahliller ve ultrason vs. hepsi normal cikiyor dr. bir problem yok artik diyor bende dr. un yalancisiyim problem yok ama cocuk olmuyor off isyan etmiyorum sabirla melegimi bekliyorum..
Bendede pko var canım eşimdede sperm sayısında eksiklik çıktı Allah şifa versin hepimize nasip etmişse oluyor
Tup bebek denemedik ama son care olarak tup bebegi dusunuyorum (

Bizde daha aşılama bile olmadım eşimin sonucuna göre hareket edecek doktor onu bekliyoruz şimdi

Bana liste hakkında bilgi verebilirmisiniz benim için 4 kere okuyacak yazılmış.4 defa nezman okuyacağım Yasin Suresimi?Meryem Suresimi?yani biraz kafam karıştıda aydınlatırsanız sevinirim.Yeni gelenler için nezaman okunacak peki?:44:

merhaba Bahar... bugünden başlayarak haftaya perşembeye kadar 4 yasini okuyup bu üç arkadaşımızın niyetine bağışlıyorsun canım.. açıkcası nasıl bir sıra izlenecek bende bilmiyorum ; ama şu an öncelik tedavi görenlerde ... daha sonra belli bir sıraya göre düzenlenir sanırım... her gün yeni katılanlar olacaktır ve sıraya konması gerektiğini düşünüyorum.

Hepinizin cumaları mubarek olsun ve dualarınız kabul olsun..rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine günahlarımızı affetsin ve bize anneliği nasip etzin inşallah

kanbarcım inşallah herşey yolunda gider hakkında hayırlısını diliyorum

merhaba kızlar ben de geldim rabbim dularımızı kabul etsin inşallah en hayırlı zamanda evlat nasip etsin hepimize

Canım 3 arkadaşımız kimPeki rumuz isimlerinemi bağışlanıcak fark edermi yani?Yeni gelenler olursa karışmaz inşallh liste:44:

öncelik tedavi görenler olursa eğer şuan tüp bebek yaptırmadan bekleyenler ne olacak? her geçen gün tüp bebek yaptıracak olanların sayısı daha da artacak peki bize ne zaman sıra gelecek? diğer topiclerde siteye gelenlerin sırasına göre liste düzenleniyor eğer siz birilerine öncelik tanırsanız tedavisiz bekleyenlere haksızlık olur.. belirli bir sıraya göre gitmesi lazım..

Bu topiğe katılım sırasına göre olsun en mantıklısı bu sanırım..
Eğer topiğe katılım durursa kişiler sabitleşirse herkese okuduktan sonra tekrar başlarız bu defa farklı dualar okuruz allah içimizdeki bu dua inancını aşkını daha da artırsın

Canım 3 arkadaşımız kimPeki rumuz isimlerinemi bağışlanıcak fark edermi yani?Yeni gelenler olursa karışmaz inşallh liste:44:

moonlight arkadaşımızın nickine, masal01 nickli arkadaşımızın adı Funda ve kanbar adlı nickli arkadaşın adı kanat öztürk ve eşi mehmet erdem öztürk... özellikle kanbar arkadaşımızın kendisi ve eşinin adının özlelikle belirtmesini rica ediyor.

ben yeni geldim belki bana düşmez ama bence de katılım sırasına göre olmalı kızlar

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu an işteyim ve tüm sayfaları kontrol etme şansım yok ama uygun olduğumda topğimizin sayfalarını baştan kontrol edip sırayla gelenleri yazıp okuma listesini ayarlıyacağım anlaştık mı ...

Arkadaşlar sizlerde hoşgeldiniz..fakat sizi önümüzdeki hafta listeye dahil etmek istiyorum ..çünkü bu haftaki liste için kimileri okumalarını bitirmiş umarım darılmadınız

bende seninle aynı görüşteyim canım ... ben sadece bu haftaki yasinler için dedim önceliğin tedavi görenlerde olduğunu.. sonradan belli sıralmaya göre okunması görüşteyim ... sonuçta bende şu an tedaviye ara verenlerdenim ... dfğer arkadaşlarla da görüşülür ortak bir bir sonuca varılır.. bu haftaki alınmış karar benim kararım değil arkadaşım..

Ayşecim Kanat diyebilirsin canım benim...
Çok teşekkürler...
Hastaneden aradılar şu an güzelce çöxzülmüş embriyolarım,herşey yolundaymış...
İnşallah bu durumda transferim yarın olmayacak,olsa söylerlerdi..
Sanırım Pazar ve Pazartesi günü olur inşallah...
Dualarınızı bekliyorum...
Dua eden arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum,Allah razı olsun sizlerden...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…