Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Ayşecim Kanat diyebilirsin canım benim...
Çok teşekkürler...
Hastaneden aradılar şu an güzelce çöxzülmüş embriyolarım,herşey yolundaymış...
İnşallah bu durumda transferim yarın olmayacak,olsa söylerlerdi..
Sanırım Pazar ve Pazartesi günü olur inşallah...
Dualarınızı bekliyorum...
Dua eden arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum,Allah razı olsun sizlerden...

kanatcım her şeyin yolunda gittiğine sevindim inşallah sonuda güzel biter arkadaşım .. her şey gönlünce olsun canım..

Hepinizin cumaları mubarek olsun ve dualarınız kabul olsun..rabbim bu güzel günün yüzü suyu hürmetine günahlarımızı affetsin ve bize anneliği nasip etzin inşallah

kanbarcım inşallah herşey yolunda gider hakkında hayırlısını diliyorum

moonlight arkadaşımızın nickine, masal01 nickli arkadaşımızın adı Funda ve kanbar adlı nickli arkadaşın adı kanat öztürk ve eşi mehmet erdem öztürk... özellikle kanbar arkadaşımızın kendisi ve eşinin adının özlelikle belirtmesini rica ediyor.

canım çok teşekkür ederim kanat öztürk/metin erdem öztürk bitanem.
hafızlar karı/kocanın adı ve soyadı zikredilerek dua edilirse makbuldür dedi bitanem çok teşekkürler canım belirttiğin için..

kanatcım her şeyin yolunda gittiğine sevindim inşallah sonuda güzel biter arkadaşım .. her şey gönlünce olsun canım..

Canım arkadaşım çok teşekkür ederim...
Hepiniz ,hepimiz dua ediyoruz Allah razı olsun.
Rabbim duyuyor ve kabul ediyor inşallah....
Dualarınızın devamını bekliyorum.
İnşallah herşey çok güzel olacak ve ilk HAMİLE haberi benden gelecek,hepinize umut olacağım,ayapımı sürüyüp hapinizi hamile göreceğiz canım benim..

Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu

==ruveyda ==4tane okuyacak
==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okuyacak
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okuyacak
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okuyacak
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okuyacak
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUYACAK
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

kanatcım cok sevındım sağlıcakla çözunmelerıne
hersey guzel olacak alalhın ıznıyle
benımde son kontrolum var yarın
bugun yola cıkıoz ıstanbula

canım çok teşekkür ederim kanat öztürk/metin erdem öztürk bitanem.
hafızlar karı/kocanın adı ve soyadı zikredilerek dua edilirse makbuldür dedi bitanem çok teşekkürler canım belirttiğin için..

dün isimleri kağıda not alıp gecede isimleri doğru söyleyip bağışladım canım da az önce arkadaş sorunca bakmadan söylediğimden yanlışlık olmuş .. ama için ferah olsun dün gece doğru söyleydim eşinin ismini tatlım :)

Ayşecim Kanat diyebilirsin canım benim...
Çok teşekkürler...
Hastaneden aradılar şu an güzelce çöxzülmüş embriyolarım,herşey yolundaymış...
İnşallah bu durumda transferim yarın olmayacak,olsa söylerlerdi..
Sanırım Pazar ve Pazartesi günü olur inşallah...
Dualarınızı bekliyorum...
Dua eden arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum,Allah razı olsun sizlerden...

çok sevindim kanatçım rabbim seni üzmesin tüm dualarımız kabul olur inşallah

okuyan arkadaslarım dılınıze sağlık allah razı olsun hepınızden
rabbım bızım ıcın ıstediğinizi, tez vakıtte alnınıza yazsın
bız bugun gıdıyoruz ıstanbulda olucam ama dua lıstesı ve gelışmelerı haber vermek ıcın mutlaka ugrarım

hayırlı cumalar. amin amin amin... inşallah hepimiz 2013 e hamile gireriz. ben 4444 tefriciyeyi bitirdim. 41 meryem ve 41 yasin okumuştum. beklemedeyim inş. olur. bugün de bal+tarçın+çörek otu karışımına başladım.2 senedir bekliyoruz...vardır bir bir zamanı ama inşallah zamanı şimdidir.

ah canım ne güzel...ben de 41 yasinimi bitirdim..
29 meryemdeyim..
dün gece de 4444 salatı tefriciyeye başladım...
tek sıkıntı 7 gün içinde bitirmek zorunda olmam TEFRİCİYEYİ ..tEK BEN OKUDUĞUMDAN ZOR...
ama artık uykusuz kalıp bitiricem inşallah,Allah kuvvet versin canım benim.
Allah kabul etsin dualarımız.BEBEĞİMİZE KAVUŞALIM.AMİN.

amin arkadaşım... Allah hepimizin gönlüne göre versin...
hayırlısıyla güzel haberlerini alalım ; bizlere de umut olsun inşallah...
şansın bol bol olsun arkadaşım...
Allah emeklerimizi boşa çıkartmadan yüzümüze güler de meleklerimize kavuşmayı nasip etsin hepimize..

kanatçım akşam bende 1 yasin okudum senin ve diğer arkadaşımızın ismine diğer arkadaşımızında nickine
bağışladım kalanlarıda bugün yarın bitiririm kısmetse.. diğer dualarımı ve ismi azamıda sizin niyetinize
okudum Rabbim kabul buyursun inşallah :KK16:

aLLAH RAZI OLSUN SENDEN CANIM,aLLAH DUALRINI KABUL ETSİN..YALNIZ BENİM KANAT ÖZTÜRK/METİN ERDEM ÖZTÜRK AKURKEN İSMİMİZİ KARI/KOCANIN TELAFFUZ EDEREK DUA ETMENİZİ RİCA EDİYORUM.HAFIZA SORDUM MAKBUL OLANI BÖYLEYMİŞ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DUALARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN..

gunaydın kıslarrrr hayırlı cumalar,
bende dularımı okudum bıtırdım allah kabul etsin
kanbarcım bugun senın ıcın buyuk gun bebeişlerın saglıcakla çözunur ınsallah canım benımm

Canım benim güzelce çözüldüler,inşallah en son güne (pazartesi) kadar da bölünmeye devam ederler .amin.dualarını Allah kabul etsin.ben de sana ve moonlıgte dün dualarımı okudum,bitirdim.

Canım arkadaşım çok teşekkür ederim...
Hepiniz ,hepimiz dua ediyoruz Allah razı olsun.
Rabbim duyuyor ve kabul ediyor inşallah....
Dualarınızın devamını bekliyorum.
İnşallah herşey çok güzel olacak ve ilk HAMİLE haberi benden gelecek,hepinize umut olacağım,ayapımı sürüyüp hapinizi hamile göreceğiz canım benim..

inşallah canım benim .. önce sizlerden gelsin güzel haberler sonrada peşinizden bizler de bir bir geleceğiz hayırlısıyla... inşallah hepimizin meleklerimizin vakti ve zamanları yakındır..

dün isimleri kağıda not alıp gecede isimleri doğru söyleyip bağışladım canım da az önce arkadaş sorunca bakmadan söylediğimden yanlışlık olmuş .. ama için ferah olsun dün gece doğru söyleydim eşinin ismini tatlım :)

Ne kadar incesin canım benim,Allah razı olsun.Çok teşekkür ederim.

çok sevindim kanatçım rabbim seni üzmesin tüm dualarımız kabul olur inşallah

Çok teşekkür ederim Ayşecim,dularınızın gücü bitanem...
Dualarınızla hamile kalacağız inşallah hepimiz bitanem.

moonlight arkadaşımızın nickine, masal01 nickli arkadaşımızın adı Funda ve kanbar adlı nickli arkadaşın adı kanat öztürk ve eşi mehmet erdem öztürk... özellikle kanbar arkadaşımızın kendisi ve eşinin adının özlelikle belirtmesini rica ediyor.
Teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için:KK16:
Yasini şerif listemiz
==asel_ ==10tane okuyacak
==kanbar ==4 tane okudu
==masal01 ==4tane okudu

==ruveyda ==4tane okuyacak
==blowhole ==4tane okuyacak
==perlanore ==4tane okuyacak
==ozne_hayat ==4tane okuyacak
==moonlight ==4tane okuyacak
==ahunisa ==4tane okuyacak
==pegasu ==4tane okuyacak
==bahar27 ==4tane okuyacak
==ayse035 == 4tane okuyacak
==aruna ==4tane okuyacak
==mda ==4tane okuycak
==tweety7883 ==4tane okuyacak
==gayem07 ==4 tane okudu
==bahar85 ==3tane okuyacak
==ay_she ==3tane okuyacak
==antik deniz ==3tane okuyacak
==erce41 ==4Tane okuyacak
==POMOGRANATE ==4 TANE OKUYACAK
==VCK == 4 TANE OKUYACAK
==TOPEGUK == 4TANE OKUYACAK
==ASBEBEK == 3TANE OKUYACAK
==geridonusumkutusu =3TANE OKUYACAK
==yeteeer =3TANE OKUdu
asel_knin arkadaşları ==15tane okuyacaklar

arkadaşlar.masal kanbar ve moonlight için bu cumadan başlayıp diğer cumaya kadar okuyacağız..allah kabul etsin inşallah
perşembe günü bitirmiş olup bana özel mesajla haber verirseniz çok memnun olurum

4 der defa ayrı ayrımı okuyacağız canım? her bir arkadaşımıza 4 defamı okuyacağım?Ya kusura bakmayın yeniyim yanlışlık olmasın oyüzden:KK17:Birde bir günde 4 defa okumak şart değil değilmi?Diğer cumaya kadar süresi var yani?

kanatcım cok sevındım sağlıcakla çözunmelerıne
hersey guzel olacak alalhın ıznıyle
benımde son kontrolum var yarın
bugun yola cıkıoz ıstanbula

Ay canım heyecan yaptım sana da şimdi...
Bitanem herşey yolunda gidecek ,rahat ol....
YARINA ÇAĞIRMADILAR BENİ TRANSFERE,İNŞALLAH PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR BÖLÜNMEYE DEVAM EDERLER.
Senden de güzel haberler bekliyorum kader arkadaşım..

okuyan arkadaslarım dılınıze sağlık allah razı olsun hepınızden
rabbım bızım ıcın ıstediğinizi, tez vakıtte alnınıza yazsın
bız bugun gıdıyoruz ıstanbulda olucam ama dua lıstesı ve gelışmelerı haber vermek ıcın mutlaka ugrarım

hayırlısı olsun canım benim ... inşallah dönüşte bizlere bebebğinin sıkıca annesine tutunduğu haberleriyle dönersin ... Allah yardımcınız , şansınız bol olsun arkadaşlar..

inşallah canım benim .. önce sizlerden gelsin güzel haberler sonrada peşinizden bizler de bir bir geleceğiz hayırlısıyla... inşallah hepimizin meleklerimizin vakti ve zamanları yakındır..

Gayem içini ferah tut bitanem..
Hepimiz için herşey yolunda gidecek.
Ve dualrın gücütle hepimiz HAMİLE kalacağız bitanem..
Ben başı çekip hepinizi peşimden getiricem inşallah bitanem..

ah canım ne güzel...ben de 41 yasinimi bitirdim..
29 meryemdeyim..
dün gece de 4444 salatı tefriciyeye başladım...
tek sıkıntı 7 gün içinde bitirmek zorunda olmam TEFRİCİYEYİ ..tEK BEN OKUDUĞUMDAN ZOR...
ama artık uykusuz kalıp bitiricem inşallah,Allah kuvvet versin canım benim.
Allah kabul etsin dualarımız.BEBEĞİMİZE KAVUŞALIM.AMİN.

aLLAH RAZI OLSUN SENDEN CANIM,aLLAH DUALRINI KABUL ETSİN..YALNIZ BENİM KANAT ÖZTÜRK/METİN ERDEM ÖZTÜRK AKURKEN İSMİMİZİ KARI/KOCANIN TELAFFUZ EDEREK DUA ETMENİZİ RİCA EDİYORUM.HAFIZA SORDUM MAKBUL OLANI BÖYLEYMİŞ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DUALARINIZI ESİRGEMEYİN LÜTFEN..

Canım benim güzelce çözüldüler,inşallah en son güne (pazartesi) kadar da bölünmeye devam ederler .amin.dualarını Allah kabul etsin.ben de sana ve moonlıgte dün dualarımı okudum,bitirdim.

allah razı olsun canım dılıne saglık
bıde cok tesırlı oldugnu duydum yapan arkadasım hamıel kaldı yazayım burdanda

ılk gun 50,2.gün 170, 3. gün 220. 4.gün 313. 5. gün 50 , 6. gün 170. 7. gün 313 ayetel kursı okunacak
yatsı namazından sabaha kadar okunacak
o gunku ayetel kursu
okumak ısteyenlere arkadaslar allah kabul etsın
sonra nıyetını yapıyorsun en son gece

Teşekkür ederim canım bilgilendirdiğin için:KK16:

4 der defa ayrı ayrımı okuyacağız canım? her bir arkadaşımıza 4 defamı okuyacağım?Ya kusura bakmayın yeniyim yanlışlık olmasın oyüzden:KK17:Birde bir günde 4 defa okumak şart değil değilmi?Diğer cumaya kadar süresi var yani?

canlarım kanat öztürk/metin erdem öztürk olacak doğrusu...

Ay canım heyecan yaptım sana da şimdi...
Bitanem herşey yolunda gidecek ,rahat ol....
YARINA ÇAĞIRMADILAR BENİ TRANSFERE,İNŞALLAH PAZARTESİ GÜNÜNE KADAR BÖLÜNMEYE DEVAM EDERLER.
Senden de güzel haberler bekliyorum kader arkadaşım..
ayyy sorma canım bende cok heyacanlandım
bıde aynı merkez aynı doktor olunca dahada hıssedıosun heyecanı:)
ınsallah canım benımm sonu bebiş olsun ınsallah:)donmsularda cok basarılı bahcecı
hucre bıle kaybetmıoz cozdururken dıodu atom karınca:))))
hayırlısı olsun canım benim ... inşallah dönüşte bizlere bebebğinin sıkıca annesine tutunduğu haberleriyle dönersin ... Allah yardımcınız , şansınız bol olsun arkadaşlar..

allah razı olsun canım benım ınsallah ,bu 4. denemem artık son olsun ıstıorum
ıstanbula 12 saatlık mesafede olunca dahaa zor oluo ama
bebeklerımın bı gulucugu unutturacak emınım

X