Evlat sahibi olmak isteyenler=birlikte dua edelim mi

Peygamber efendimiz, Hazret-i Ali’ye buyurdular ki: Yâ Ali! şu 5 şeyi yapmadan yatma!

1. Kur’ân-ı kerîmin hepsini okumadan
2. 4000 dirhem sadaka vermeden
3. Kâbe’yi ziyaret etmeden​
4. Cennette yerini hazırlamadan​
5. Küs olduğun biriyle barışmadan​

Hazret-i Ali; “Yâ Resûlallah! Bu nasıl olur?” diye
sorunca,Peygamber Efendimiz buyurdular ki:

1. 3 İhlâs okumak, Kur’ân-ı kerîmi hatmetmek
gibidir.

2. 4 Fâtiha okumak, 4000 dirhem sadaka vermeye
eşittir.

3. 10 defa; “Lâ ilâhe illallah vahdehu lâ-şerîke-leh
lehül- mülkü ve lehül hamdü yuhyî ve yümît ve hüve
alâ külli şey’in kadîr.” demen de Kâbe’yi ziyarete
eşittir

4. 10 defa; “Lâ havle velâ kuvvete illâ
billâhil’aliyyil’azîm.” demen, Cennette yerini
hazırlamana vesîledir

5. 10 defa; “Estağfirullahel’azîm ellezî lâ ilâhe illâ hu
el-hayyel kayyûm ve etubü ileyh.” demen, dargın ve
husûmetli olduğun insanlarla barışmış derecesinde
mükâfata vesiledir..

niye kimsecikler yok yazan yok bakiyorumda bari ben yazayim dedim dua listesi de yayinlanmamis ben siradaki arkadas icin 3 yasinimi okudum bile.Allah kabul etsin

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okuduuuuuuuuu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okuduuuuuuuuuuu

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin uzun zamandır girmiyo

25 kasım 2013 tarihine kadar tamamlarsak iyi olur arkadaşlar
Allah şimdiden kabul etsin....herşey gönlünüzce olsun canlar
listemizde çoğu arkadaş düzenli dualarını okumaktadır.bir iki arkadaşımızın özel nedenlerinden dolayı aksamalar vardır..ama önemli değil..onlar yeterki iyi olsunlar.katılacaklardır aramıza.
ancak elifmusti arkadaşımız ilk haftadan sonra katılmamıştır.
listemizde yarıya geldik.listedeki tüm arkadaşlar için okunduktan sonra devam edermiyiz bilemiyorum.eğer aynı kişilerle birliktelik sağlanırsa devam ederiz inşaallah.ama sayı azalır ve liste ilerlemez ise sanırım dua listesine ara vereceğiz..dileğim dualarda daima buluşmak ve beraber olmaktır..Allaha emanet olun...

seyyancım 24 yasin okudum listedeki geride kalan arkadaşlarınkini okudum allah kabul etsin gönüllerine göre versin mesajımı okuyunca beğene tık yap muckkk :KK54: :KK54:

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin
listedeki arkadaşlar yasinlerinizi okudum gönlünüzdeki muradınız olsun canlarım :KK16::KK16:

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin okudu

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okudu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okudu

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin okudu

elifmusti 3 yasin

6 ARALIK 2013 TARİHİNE KADAR TAMAMLAYALIM İNŞAALLAH

Allah rızası ıcın benı de ekleyın 3 yıldır cocuk ıstıyorum ama demekkı kısmet degılmiş nasıp olmadı belkı bu vesıle ıle nasıp olur ınsallah bende okuyayım arkadaslara sızde bana okuyun ne olurrr

cok kötü 1 hafta geçirdim canlar..
1 hafta içinde canımın bi parçası cok sevdiğim iki insanı kaybettim:KK14:
gecen cuma dedemi kaybettik çarsamba günüde dedemin kardeşi amcamı kaybettik
5 gün içinde arka arkaya iki kardeş cenazemiz vardı cok etkilendim yıkıldım:KK14::KK14:

sizlerden ricam 1 er fatiha okuyabilirmisiniz ölmüşlerimiz için

hayalot 3 yasin

seybill 3 yasin okudu

sevil61 3 yasin

dafniya 3 yasin

nfy9185 3 yasin

hisarbuselik 3 yasin

kays 3 yasin okudu

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

ema 3 yasin okudu

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin okudu

elifmusti 3 yasi

6 ARALIK 2013 TARİHİNE KADAR TAMAMLAYALIM İNŞAALLAH

seyyancım 3 yasin okudum Allah kabul etsin

kızlar slam nasılsınz benm sınavlarım bitti elh. ama final üniteleri bastırdı bu seferde burayı eski muhabbetleri özledim kimseler gelmz oldu artık yeni bi mahalle mi kursam ne yapsam eski arkadaşlarımı ve muhabbetlerini özledim diye.... aşağısı hep bomboş oluyo....

Hepinize Hayırlı Cumalar.Allah dualarınızı kabul etsin inşallah:KK16:Emacığım profilini gördüm ve yazmak istedim.Hamilemisin canım:KK16::nazar:Ne kadar çok sevindim Allah hayırlı etsin sağlıkla kucağına almak nasip olsun.Çok sevindim:KK16::nazar::KK49:Darısıda diğer arkadaşlara inşallah.Öpüyorum canım:KK54::KK16:

Allah rızası ıcın benı de ekleyın 3 yıldır cocuk ıstıyorum ama demekkı kısmet degılmiş nasıp olmadı belkı bu vesıle ıle nasıp olur ınsallah bende okuyayım arkadaslara sızde bana okuyun ne olurrr
diğer listeye ekleyeceğim canım.Rabbim gönlüne göre versin
5 gün içinde arka arkaya iki kardeş cenazemiz vardı cok etkilendim yıkıldım:KK14::KK14:

Allah sabır versin canım.başınız sağolsun.fatihayı okudum.
kızlar slam nasılsınz benm sınavlarım bitti elh. ama final üniteleri bastırdı bu seferde burayı eski muhabbetleri özledim kimseler gelmz oldu artık yeni bi mahalle mi kursam ne yapsam eski arkadaşlarımı ve muhabbetlerini özledim diye.... aşağısı hep bomboş oluyo....
malesef canım bende özlüyorum burdaki eski muhabbetleri ama kimseler yok artık...

seyyancım 24 yasin okudum listedeki geride kalan arkadaşlarınkini okudum allah kabul etsin gönüllerine göre versin mesajımı okuyunca beğene tık yap muckkk :KK54: :KK54:

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin
listedeki arkadaşlar yasinlerinizi okudum gönlünüzdeki muradınız olsun canlarım :KK16::KK16:

teşekkürettik cnm ,Allah razı olsunn..

Başınız sağolsun arkadaşım,Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun,

sibelkoçak 3 yasin

melek181 3 yasin

elanor 3 yasin

muhat 3 yasin

seyyan 3 yasin

feelcrying 3 yasin

elifmusti 3 yasin

Amin canim sagol Allah razi olsun insallah rabbim kabul ederde sesimizi duyar.Seninde hersey gonlune gore olsun:KK54:

Basin sagolsun canim 1er tane fatiha okudum mekanlari cennet olsun

Hepinize Hayırlı Cumalar.Allah dualarınızı kabul etsin inşallah:KK16:Emacığım profilini gördüm ve yazmak istedim.Hamilemisin canım:KK16::nazar:Ne kadar çok sevindim Allah hayırlı etsin sağlıkla kucağına almak nasip olsun.Çok sevindim:KK16::nazar::KK49:Darısıda diğer arkadaşlara inşallah.Öpüyorum canım:KK54::KK16:

Evet canım çok şükür hamileyim inşallah bu defa hayırlısıyla sağlıkla kucağıma alırım Allah'ın izniyle.
Bende seni ve nehiri çok öpüyorum canımcım :KK16:

seyyancım ben bu haftaki liste için 41 y.ş okudm. pazartesi hastaneye gidecm dualarınızı bekliyorum arkadaşlarhepini bir an evvel toplanıp gelin artık buraya yaaaaaaaaaaaaa....

seyyancım ben bu haftaki liste için 41 y.ş okudm. pazartesi hastaneye gidecm dualarınızı bekliyorum arkadaşlarhepini bir an evvel toplanıp gelin artık buraya yaaaaaaaaaaaaa....

Sagol cnm dualarin icin Allah kabul etsin de neden gidiyorsun hastaneye hersey yolundadir umarim

canım ya kendi adıma çok mahçup oluyorum.sen sürekli fazladan okuyosun ve seninkiler sayesinde eksikleri tamamlayıp listeyi yeniden yayınlıyabiliyorum.hakkını helal et.Rabbim karşına çıkarsın bu dünyadada ahirettede..işlerin rast gitsin,bebşin tez zamanda gelsin inş.

canım ya kendi adıma çok mahçup oluyorum.sen sürekli fazladan okuyosun ve seninkiler sayesinde eksikleri tamamlayıp listeyi yeniden yayınlıyabiliyorum.hakkını helal et.Rabbim karşına çıkarsın bu dünyadada ahirettede..işlerin rast gitsin,bebşin tez zamanda gelsin inş.
seyyan hiç önemli eğil rabbm kabul etsin inş. bunan sonra da okurum inş. sen asılsın...

X