Evladıma kıydım ben

Ayni fikirdeyim. Yuzeysel bir durum oldugunu zannetmiyorum. Tepki cekmemek icin söylenmiş gibi. Bunu yargılayarak soylemiyorum. Herkesin kendi bedeni uzerindeki karari. Önlem almayan sorumluluk alır iste böyle. Keşke derdini birlikte çekseler. Adamin hic umrunda degil gibi geliyor bana.
Konu sahibi daha önce vajinal orgazm olamadığından bahsetmiş zaten. Ülkemizde yüzeysel ilişkiyi bakire(!) olanlar tercih ediyor kızlık zarı takıntısı yüzünden. Daha önce ilişki yaşamış birinin sürtünmeyle yetineceğini sanmıyorum. Korunmadığı için tepki almasın diye sallamış. Burada asıl tepkinin adam kılığında dolaşan sevgilisine verileceğini bilmiyordu tabii…

Eğer bebekte bir sıkıntı olsaydi ben de bu kadar yoğun yaşamazdım diye düşünürdüm
Vadesi bu kadarmış, allah en doğrusunu bilir der ona sığınırdım
Ama bu durum çok farklı
Onun hayatını sonlandıran kişi bendim
bırsey sorucam burada bız bızeyız
sız sanırım ıcten ıce en bastan hamıle kalmayı hep ıstemıs gıbısınız
ıstedıgınız ıcın bu kadar sarsıldınız sanırım

sonucu soyleyeyım
ıntıhara meyıllıyım dıyorsunuz burada boyle konular oldu yetkılıler sıze ulasabılır yonlendırmem gerekıyor mu dedım konu sahıbıne
terapı gormeye karar verdıgını yorumları okudugunu tesekkur ettıgını soyledı :KK66:

E konuya yazmamaya mi karar verdi? Bir anda uzuntu gecti mi yani?

Gerçekten zor bir karar. Ama ben en çok ailelere kızıyorum. Evlatlarını nasıl da çaresiz bırakıyorlar...

Psikolojik yardım alın derim ben. Bir uzman size daha iyi gelir.

Sevgiliniz için ise bir şey diyemeyeceğim. Ben artık güvenemezdim galiba.

ilişki detayları sizi ilgilendirir.
evet pcos varken arkadaşım her yolu denemesine rağmen 4 yıl sonra sağlıklı bir bebek sahibi olmuştu ama siz hemen olmuşsunuz. demek ki pcos garanti değilmiş.

ailelere suç atmayın, korunmayı es geçerek buna zemin hazırlayan sizsiniz. madem bu durumu aileler kabulnmez, kan çıkar diyorsanız en azından ertesi gün hapı kullanacaktınız. yada çocuğa sahip çıkacaktınız. siz derken siz ve sevgiliniz

sevgiliniz size o kadar değer vermiyor, "kıyalım nikahı, ne demek kürtaj yaptırmak. "diyip elinizden tutamamış. demek ki o kadar sevmiyor, sahiplenmiyor. erkekler bizim gibi değiller , sahip çıkacak adam her koşulda , her zor şartta elini taşın altına koyar yine de sizin elinizi bırakmazdı.
şimdi bebek yok diye rahat, vicdan azabi duyuyor olabilir. yakında bu da biter ve sizi terkeder , sizi mutsuzlukla suçlayarak . birbirimize iyi gelmiyoruz ayrılalım diyerek.

psikolojik destek alın

Konu sahibi daha önce vajinal orgazm olamadığından bahsetmiş zaten. Ülkemizde yüzeysel ilişkiyi bakire(!) olanlar tercih ediyor kızlık zarı takıntısı yüzünden. Daha önce ilişki yaşamış birinin sürtünmeyle yetineceğini sanmıyorum. Korunmadığı için tepki almasın diye sallamış. Burada asıl tepkinin adam kılığında dolaşan sevgilisine verileceğini bilmiyordu tabii…
Şunu dese konunun benim acimdan inandiriciligi artardi, evladima kiydim ben falan yazisini gorunce yaşayan bi cocuktan bahsediyo gibi algilaniyo, kızımın sinif arkadasi annesinin kullandigi arabada öldü, yani acilari yaristiralim demiyorum ama orantisiz güc uygulaniyo burda bence, dogmamis bebege gidip kıyafet alip karnina bastirip aglamak falan, kendimi nasil iyice bunalima sokarim kafasi😐 ay neyse susmaya karar verdim

sonucu soyleyeyım
ıntıhara meyıllıyım dıyorsunuz burada boyle konular oldu yetkılıler sıze ulasabılır yonlendırmem gerekıyor mu dedım konu sahıbıne
terapı gormeye karar verdıgını yorumları okudugunu tesekkur ettıgını soyledı :KK66:
Halbuki yazip yazip sildim keske yazsaymisim üf🤪

Şunu dese konunun benim acimdan inandiriciligi artardi, evladima kiydim ben falan yazisini gorunce yaşayan bi cocuktan bahsediyo gibi algilaniyo, kızımın sinif arkadasi annesinin kullandigi arabada öldü, yani acilari yaristiralim demiyorum ama orantisiz güc uygulaniyo burda bence, dogmamis bebege gidip kıyafet alip karnina bastirip aglamak falan, kendimi nasil iyice bunalima sokarim kafasi😐 ay neyse susmaya karar verdim

Hemide bu kadar muhafazakar aile varken. Sus bacim sus. Birazdan gelecekler yine empati demeye. Ugrasmaya ve banlanmaya degmez. Yoksa yazilacak cok sey var.

Su yazinin alni olsa da öpsem.

Arabamı satarım dedim ikna olmadı demişiniz ama kimseyi ikna etmek zorunda degildiniz. Kendiniz istememisiniz işte bunu deyin geçin yalan soylemeyin kendinize. Olan olmuş yas süreciniz olur illa sonra onünüzale bakin. Mutlaka psikolojik yardım alın

Kova insaniyim, mantigli bi gadinsam suç benim mi 😐

Dun bir konu vardi 3 haftadir kus koca konusu. Orada konu sahibini savunup yorumlari elestiren biri bu gun anasayfada İnsan eğer sorgulamaksızın kabullenmeye şartlandırılmamışsa minvalinde bir paylasim yapmis. Ben artik gulmekten sasiramaz hale geldim.

X