evimi böcekler bastı

Tehlikeli zehirli bir durum olabilir canım, bence profesyonel yardım almalı evini ilaçlatmalisın. Çok geçmiş olsun.

evimde geceleri cikan telefon isıgiyla aradiğım ve dokununca zıplayan bocekler var napmam lazim acil yardım
İlaçlama firması arayıp evi komple ilaçlatın böceği görünce ekstra ne yapmanız gerekiyor türüne göre söylerler
Geçmiş olsun

gecen yilda cıkmıstı ilaclattiktan sonra gittiler ins bu senede giderler bugin ilac firmasi gelecek

Mobilya halı piresi mi acaba onlar da zıplıyorlar.Bir ilaçlama firmasını arayın ayy çoğalmasınlar. Evde delik boşluk falan var mı. Kapı arası, balkon, parke boşlukları, banyo vs oradan geliyorlardır belki

cagirdim bugun aksam olunca bakicam olmuşlermi diye yan tarafimda bos arsa oradanmi geliyorlar dedim ama ben en usteyim baska kimsede yok

ilaçlatın başka türlü kurtulamazsınız ki birsürü küçük böcek, yuvaları vardır biryerlerde siz bulamazsınız

ilaçlattim kendimde ilaçliyorum ama 2 3 tane yine cikiyolar camlari acmiyorum evde ama yine varlar nerden geliyorlar anlamadim

Tahtakurusu olabilir mi? Zıplıyorlar mı bilmiyorum ama tahtakurusu da geceleri çıkıyor. Isırıyor mu sizi? Şöyle kırmızı kabarcıklar olur. Eğer tahtakurusu ise üst üste 4-5 kere ilaçlatmadan geçmiyor. Çünkü yumurtalar ilaçtan etkilenmiyor. Sonra onlar çıkıyor ürüyor. Ama 50 derecede hem böcekler hem yumurtaları ölüyor. O yüzden karcher buhar makinesi aldık. Sıcak buharla eşyaları buharladık. Kurtulduk çok şükür.

resim ekleyemiyorum o yuzden resim atamadim ama antenli biraz gumuscune benziyor ama minik bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…