evimi böcekler bastı

resim ekleyemiyorum o yuzden resim atamadim ama antenli biraz gumuscune benziyor ama minik bunlar
Ay aynı böceklerle uğrşaıyprım 2 kez ilaçladılar cok minik mm kadar zıplıyor güvercin yavru yaptı terasa ondan kuş biti dediler. Herşeyi yıkadım ama yok karcher aldım buhar yapıyprum ama yok ya tek tük buluyoum. Terası acmıyprım orada varlardır diye ama gene teras kapısınıj ev kısmında var. Siz kurtuldunuz mu? Psikolojim bozuldu ya. Karcherle mobilayarı yaptınızmı? Yatakları yaptım yerleri yaptıö koltukları yaptım başka nereleri yapayım. Terasıda mı yapsam en azından ölürlermi? Açık terasımızı bu arada

benim evde varlar hala tek tuk goruyorum surekli balkonu falan ulacliyorum haftada 1 kere ama hala geliyorlar 1 hafta cam pencere acmadim ama yine varlardi yapacak biseyim kalmadi saldım takilsinlar evde napayim ama terasida ilaclayin buharli hicbisey yapmadim ben

bu bocekler kiyafet hali koltuk gibi yerlere cok gelmiyorlar genelde duvar ve yerde goruyorum ben hic kiyafet yada yatakta koltukta rastlamadim

benim evde varlar hala tek tuk goruyorum surekli balkonu falan ulacliyorum haftada 1 kere ama hala geliyorlar 1 hafta cam pencere acmadim ama yine varlardi yapacak biseyim kalmadi saldım takilsinlar evde napayim ama terasida ilaclayin buharli hicbisey yapmadim ben
Diğer arkadaş yazmış buharı oda fayda etmedi bana. Terası ilaçlıcam yine yarın. Isırıyormu sizinkiler. İlaçlama şirketi güvercin biti diyor ama güverxinler yok gitti 20 gün oldu ilaçlandı nasıl yaşıyorlar hala anlamıyorum ki ben. Tiksindim evimden artık kafayı sıyırcam

bu bocekler kiyafet hali koltuk gibi yerlere cok gelmiyorlar genelde duvar ve yerde goruyorum ben hic kiyafet yada yatakta koltukta rastlamadim
Aynen bende hep yerlerde köşelerde az duvarda görüyorum. Ama güvercin biti ise yuva yaparmış yatak kıyafet dediler. Sizin etrafta kuş varsa bir yere catı vs yuva yaptıysa oradan geliyor olabilir

kus balkona geliyorda yuva falan yok geliyor gidiyor kustan geldigini sanmiyorum bunlara sicrar kuyruklar diyolar galiba ilacta fayda ettigini dusunmuyorum ama sayilari baya azaldi isirma falanda gormedim ustumde hic rastlamadim yataktada rastlamadim ama esyalarim duvardan uzak yatagida cektim belki o yuzden gormemisimdir gecen senede olmustu ilaclama cagirdim evi bi hafata kapadim gittim geldigimde yoktu bu sefer mayistan beri ugrasiyorum hala var

kus balkona geliyorda yuva falan yok geliyor gidiyor kustan geldigini sanmiyorum bunlara sicrar kuyruklar diyolar galiba ilacta fayda ettigini dusunmuyorum ama sayilari baya azaldi isirma falanda gormedim ustumde hic rastlamadim yataktada rastlamadim ama esyalarim duvardan uzak yatagida cektim belki o yuzden gormemisimdir gecen senede olmustu ilaclama cagirdim evi bi hafata kapadim gittim geldigimde yoktu bu sefer mayistan beri ugrasiyorum hala var
İlaçlama cağırdım 2 kez yapıldı evi kapalı tuttuk on gün ilaçlı kaldı. Şimdi herşey i yıkadım ütüledim. Hurçladım. Baktım gene var. Zıplıyor dimi sizinde. Kuşlar gelip gidiyorsa onlarda geliyor dedi adam bana. Ama o dediğiniz sıçrayan böceğede benziyor. Bizim bahçe heryer. Yeşillik cok 😞ama komşular görmüyor hep ben görüyoruö en üstte ben oturuyorum😞çocuk var evde oyuncakları var yerde oynuyor en cok ondan tedirginim😞 çözüm bulanıda görmedim henzü.

bende çözüm bulamadim benim evim cadde ustunde yan taraf bos arsa yesilli var ama baya ara var en uste oturuyorum alttakilerde yok usenmemişler bana gelmisler resmen 😀 ben aksamalri elimde telefon ışığıylq ariyorum görüncede ölduruyorum toz gibi duvarda iz cikiyor bendekilerde zipliyor bazen kayboluyorlar 🫠

bende çözüm bulamadim benim evim cadde ustunde yan taraf bos arsa yesilli var ama baya ara var en uste oturuyorum alttakilerde yok usenmemişler bana gelmisler resmen 😀 ben aksamalri elimde telefon ışığıylq ariyorum görüncede ölduruyorum toz gibi duvarda iz cikiyor bendekilerde zipliyor bazen kayboluyorlar 🫠
Ay aynı işteee. Telefon ışığıyla belli oluyor lanet pislikler😞eşim cok kızıyor artık ruh halim perişan. Beni hep buluyor ya kitap biti vardı ilk senemde ondan kurtuldum 4 yıl geçti bu cıktı.çok yakındna cektiö bakın ekledim

Eklentiler

• IMG_7105.png
    IMG_7105.png
    400 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_7076.jpeg
    IMG_7076.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 25
evet bu lanet bocekler😡 k-otrine diye bi ilac var bazilari bitiriyor demis ama ben sıkıyorum bitmedi ama yinede haftada 1 ilacliyorum yerleri silme suyunada katiyorum sagliga zararli degilmis 1 2 saat kapali kalsin sonra 1 saat havalandirmak gerekiyor o kadar isterseniz deneyin terasinizada sıkın duvarlara kenarlara yerlere belki biter denemekten zarar gelmez bahcenizide sık sık islatın belki hava sıcak diye size göç etmislerdir ben hortumla arada yan arsayi suluyorumki ordan geliyolarsa gelmesinler orda kalsinlar

evet bu lanet bocekler😡 k-otrine diye bi ilac var bazilari bitiriyor demis ama ben sıkıyorum bitmedi ama yinede haftada 1 ilacliyorum yerleri silme suyunada katiyorum sagliga zararli degilmis 1 2 saat kapali kalsin sonra 1 saat havalandirmak gerekiyor o kadar isterseniz deneyin terasinizada sıkın duvarlara kenarlara yerlere belki biter denemekten zarar gelmez bahcenizide sık sık islatın belki hava sıcak diye size göç etmislerdir ben hortumla arada yan arsayi suluyorumki ordan geliyolarsa gelmesinler orda kalsinlar
Onu sıkıyprım ben ztn üstüne sıktım inanın can cekişiyor saniyelerce ölmedi hayvan😭 cocuk var diye sıkmım diyorum ama onu bahçeye fln cıkardıkca köşelere sıkacağım artık😞 bahçeler ilaçlamdı sitede ama yok bunlar bnm terasa yerleşti bence😞azaldı sanki ilaçlamadan sonra 2,3 günde bir tane buluyorum ama artık bakasım yok bir süre sık temizlik yapacağım. buharlı makine ile sonra bakacağım😞kafayı yemek üzereyim zaten cok takıntılı bir insanım böceklere beni buluyor hep

o ilaci sıktıktan sonra 10 gun temizlik yapmamak gerek bide bunlar nemli yerleri seviyolarmis o yuzden cok evi silmeyin

Silmedim ama o ilaçlı yerlerde ölmedne geziyoe😀😀 rahat rahat😅buhar yapayım yuvaları varsa gitsin dedim ama yok🥴etki etmedi bari cok silmiö🙁buharda nem yapacak bu sefer

aynen ben haftada 1 ssupurup siliyorum sonra ilacliyorum cikiyorum evden yerler hep iz oluyor ama napiyim bitene kadar devam bittikten sonra artik tellerim yerleri 😃😃

umudumuzu yitirmiyoruz devam ediyoruz 😃valla 2 aydir yatak odasi cami actirmadim sıcaktan eridik hala umudum bitmedi

Şimdi yatak odasında yerde buldum yıkıldım yaaaa😞 cam yok klima var😞 ama bak cıkıyorlar. Ay ağlıyorum sinirden gitmiyorlar😞😞😞 biri yardım etsin kurtulanda mı yok ya

ağlama ama bende agladim 1 taneden birşey olmaz ben gunde 20 tane oldürdüğümü biliyorum 1 tane 1 tane oldur biterler

X