Evim

jooker çok güzel olmuş evin çok beğendim,sağlıkla ve mutlulukla oturun inşallah :)
ben de yeni evime taşınacağım temmuzda,country tarzı yapıyorum,ben de salona stone wrap dedikleri tuğla dekorasyondan düşünmüştüm ama harcıydı tozuydu çok pisliği var dediler vazgeçtim,lambri yaptırmaya karar verdim bakalım nasıl olacak ama duvar kağıdı da gerçeği gibi durmuş çok beğendim,girişe düşünmeye başladım sayende :)
sanırım masanın ordaki de kağıt değil mi ?

jooker çok güzel olmuş evin çok beğendim,sağlıkla ve mutlulukla oturun inşallah :)
ben de yeni evime taşınacağım temmuzda,country tarzı yapıyorum,ben de salona stone wrap dedikleri tuğla dekorasyondan düşünmüştüm ama harcıydı tozuydu çok pisliği var dediler vazgeçtim,lambri yaptırmaya karar verdim bakalım nasıl olacak ama duvar kağıdı da gerçeği gibi durmuş çok beğendim,girişe düşünmeye başladım sayende :)
sanırım masanın ordaki de kağıt değil mi ?
Teşekkür ederim. :) evet duvar kağıdı. Aslında biz ilk başka duvar kağıdı aldık. O kadar gerçekçi bi taştı ki. Ama biz onu yapıştıramadık. Hem kağıda hem duvara tutkal sürmek gerekiyormuş. Salonun kağıdını kolay yapıştırdığımız için gittik onun kağıdından başka desen aldık. Lafın kısası çok gerçekçi taş desenleri var. Bizimkiler halt etmiş. :)) temizlemek zor olmasa gerçek taş daha güzel ama onları aratmayan duvarlağıtları var. Iyi araştır benim gibi şaşkınlık yaşamayasın. Dilerim istediğin gibi olur her şey.

Bu odamızı daha önce koymamıştım. Buraya da ikeadan yeni koltuk aldık. Daha önceki iki kişilik yatak olmuyordu, gelen giden rahat yatsın diye iki kişilik olabilen bir koltuk aldık. Yatak da denebilir ama oturuşu güzel.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    706,7 KB · Görüntüleme: 175
Evimizin tadilatını yaptırırken bloğuma ve buraya koyarım diyordum ama sonra üşendim. Ev biteli aylar oldu.
Şimdi evleri gördükçe heves geldi yine. :) evim şuan pek müsayit değil o yüzden pek çekemedim.
Çektim ve eklemeler:
7. Ve 37. Mesajlarda eklemeler var.

Eki Görüntüle 1124144 Eki Görüntüle 1124141 Eki Görüntüle 1124138 Eki Görüntüle 1124145 Eki Görüntüle 1124142 Eki Görüntüle 1124139 Eki Görüntüle 1124143 Eki Görüntüle 1124140

Selam eviniz çok hoş.
Duvardaki taşlar gerçek mi yoksa kağıt mı?

HIMMMMM.. PEK BİR GÜZELLL. GÜLE GÜLE OTURR EVET BENDE YAPTIRDIM O DUVAR KAĞITLARINDAN EVE AYRI BİR HAVA KATIYOR sağlıkla huzurla otur.. bir kadın ne isterki evi düzenli ve güzel olsun koca adam gibi adam olsun eee çocukta çabası eeee daha ne olsunn..

Teşekkür ederim çok hoşsun : )))
HIMMMMM.. PEK BİR GÜZELLL. GÜLE GÜLE OTURR EVET BENDE YAPTIRDIM O DUVAR KAĞITLARINDAN EVE AYRI BİR HAVA KATIYOR sağlıkla huzurla otur.. bir kadın ne isterki evi düzenli ve güzel olsun koca adam gibi adam olsun eee çocukta çabası eeee daha ne olsunn..

canım evine bayıldım çok güzel mutlu ve sağlıklı günlerde oturun inşallah :nazar::nazar:
tv ünitesi var ya evinde 2 tane onları nereden aldığını ve markası öğrenebilir miyim acaba
:KK60:

canım evine bayıldım çok güzel mutlu ve sağlıklı günlerde oturun inşallah :nazar::nazar:
tv ünitesi var ya evinde 2 tane onları nereden aldığını ve markası öğrenebilir miyim acaba
:KK60:
teşekkürler canım. : ) bir tane tv ünitesi koydum, sitelerden almıştık. karacakaya caddesinde misafir mobilya.

küçük odandaki ahşap olanı anladım.
doğru bir tane bi de başka birinde görüp karıştırdım.
buradan beğendiklerimi topluyorum kendim için değil evlenicek bir arkadaşım için teşekkür ederim yardımın için canım

Ke
:26: Telden yapabilecek miyim derken yanlışlıkla konuyu açmışım birkaç resimle. Geri kapayamayacağım için devamını koyayım dedim. Çok dağınık oldu kusura bakmayın. Salon ve bir odanın resmini çekemedim. Onlar daha sonra.
Keşke ben evlenmeden ciksaydin karşıma tuh çok zevklisin bayıldım evine

tarzı olunca insanın oluyor işte tebrik ederim sizi , aslın cicek desenleri sevmiyorum hep soylerim ünitede pek tarzım degil ama oyle güzel olmus ki hersey birbiriyle ne desenler karısmıs ne fazla durmus. Salon halınıza , evin tüm avizelerine ve orta sehpa ile tv ünitenizin rengine bayıldım gercekten cok basarılı cok dengeli bir ev olmus

çok beğend,m evinizi. içine girip hemen yaşayabilirim o derece :)

X