Evim

canım odaların küçük zaten keşke salonu daha ferah yapsaydın. lacivert fon perdeleri ve kumaşları beğenmedim. banyo dekorasyonu çok çok şık. yatakodası mobilyaların hiç tarzım değil ama evin konseptine çok yakışmış.

huzurla oturun inşallah:)

Son düzenleme:
canım odaların küçük zaten keşke salonu daha ferah yapsaydın. lacivert fon perdeleri ve kumaşları beğenmedim. banyo dekorasyonu çok çok şık. yatakodası mobilyaların hiç tarzım değil ama evin konseptine çok yakışmış.

huzurla oturun inşallah:)
İnş cnm yaa :))

Evimizin tadilatını yaptırırken bloğuma ve buraya koyarım diyordum ama sonra üşendim. Ev biteli aylar oldu.
Şimdi evleri gördükçe heves geldi yine. :) evim şuan pek müsayit değil o yüzden pek çekemedim.
Çektim ve eklemeler:
7. Ve 37. Mesajlarda eklemeler var.

Eki Görüntüle 1124144 Eki Görüntüle 1124141 Eki Görüntüle 1124138 Eki Görüntüle 1124145 Eki Görüntüle 1124142 Eki Görüntüle 1124139 Eki Görüntüle 1124143 Eki Görüntüle 1124140

canım ya duvar kağıdının markasını sormuştum ama bulamıyorum tekrar söyler misin

evinize bayıldımmm resmen...diğer konulardaki yorumlarınızın çoğunu da beğeniyorum burda konu açtığınızı görünce extra merak ettim evinizi o yüzden ve resmen tam benim tarzım..güle güle huzurla oturun inşallah..

evinize bayıldımmm resmen...diğer konulardaki yorumlarınızın çoğunu da beğeniyorum burda konu açtığınızı görünce extra merak ettim evinizi o yüzden ve resmen tam benim tarzım..güle güle huzurla oturun inşallah..
Çok teşekkür ederim. Beğendiğinize sevindim. :)

Son düzenleme:
çok beğendim

böyle bi mutfak ikeada kaça mâl oluyo?

teşekkür ederim.
bin liraya da 15 bin liraya da mutfak yaptırabilirsiniz ikeada seçtiğiniz kapak tercihine, mutfağın büyüklüğüne vs göre.

bizimki küçük mutfak ve diğerlerine kıyasla pahalı kapak tercihiyle 6 bin civarında tuttu işin ikea kısmı. sadece dolaplar.

canım gönlünce günler geçirmeni ve çok mutlu olmanı diliyorum güzel evinde:KK16: genel olarak herşeye bayıldım zevklerimiz benziyor gerçekten:13: yatak odanı ve televizyon üniteni nerden aldığını tahminim olmakla beraber bende merak ediyorum ama..:KK31: birde bu yatak odasına çok benzeyen bi takım görmüştüm ama gardolabı kullanışlı değil gibi gelmişti sen memnun musun acaba?
:kk77::78:

canım gönlünce günler geçirmeni ve çok mutlu olmanı diliyorum güzel evinde:KK16: genel olarak herşeye bayıldım zevklerimiz benziyor gerçekten:13: yatak odanı ve televizyon üniteni nerden aldığını tahminim olmakla beraber bende merak ediyorum ama..:KK31: birde bu yatak odasına çok benzeyen bi takım görmüştüm ama gardolabı kullanışlı değil gibi gelmişti sen memnun musun acaba?
:kk77::78:
teşekkür ederim :KK16: yatak odasını ve tv ünitesini siteler karacakaya caddesinden aldım. zaten o caddede benim yatak odası tipinde yatak odası çok var. gardolaplar da çeşit çeşit oluyor. aynı yatak odası için sürgülü de kapaklı da yapabiliyorlar. bizim gömme dolap yerimiz vardı, gardolap yerimiz yoktu. gömme dolap yerine standart dolaptan daha farklı ölçülerde modeli bozmadan gardolap yaptırdık. raf ve askıları da istediğimiz gibi yapınca ihtiyaçlarıma karşılık verdi. memnunun yani. tabi yerim büyük olsa büyük ölçüde gardolap olsa daha iyi olurdu da... odamız buna imkan verdi. :) senin kullanışlı bulmadığın yönleri neydi?

teşekkür ederim :KK16: yatak odasını ve tv ünitesini siteler karacakaya caddesinden aldım. zaten o caddede benim yatak odası tipinde yatak odası çok var. gardolaplar da çeşit çeşit oluyor. aynı yatak odası için sürgülü de kapaklı da yapabiliyorlar. bizim gömme dolap yerimiz vardı, gardolap yerimiz yoktu. gömme dolap yerine standart dolaptan daha farklı ölçülerde modeli bozmadan gardolap yaptırdık. raf ve askıları da istediğimiz gibi yapınca ihtiyaçlarıma karşılık verdi. memnunun yani. tabi yerim büyük olsa büyük ölçüde gardolap olsa daha iyi olurdu da... odamız buna imkan verdi. :) senin kullanışlı bulmadığın yönleri neydi?

pek çok yerde yapılmasına rağmen içinde oynama yapamamdı aslında hem çok geniş büyük bir haznesi yoktu hem sadece üste iki raf altta iki çekmece ve bol bol askılık vardı:KK37: bu aylarda daha ciddi araştırmaya giricem inşallah inanıyorum böyle bir parçabulabilirim:KK68: bazen klasik taşlı yenigelin evlerine benzeyen şeyler aldığımı göryordum rüyamda iyi geliyo böyle zevkli dekorasyonlar görmek bana:KK9::KK16:

Ayy herkes mutfak felaan diyip bayiliyor ben neden göremedim sadece banyo ve salonu gördüm gerisini de görmek istiyorunm

X