Evim

makyaj aynanız ikea mı ? Koltuk takımının markası ne :KK70: Çok güzelmiş ev güle güle oturun :KK66:

:26: Telden yapabilecek miyim derken yanlışlıkla konuyu açmışım birkaç resimle. Geri kapayamayacağım için devamını koyayım dedim. Çok dağınık oldu kusura bakmayın. Salon ve bir odanın resmini çekemedim. Onlar daha sonra.
Harika bayıldım ve sormadan edemiycem yatak odası takımınızın markası ne çok Güzel maşallah.. Dolap özellikle :nazar::KK36:

Çok zevklisiniz gerçekten :KK66: Allah huzurla oturmayı nasip etsin. Küçük olduğunu belirtmenize rağmen fotoğraflardan hiç de küçük bir ev olduğunu düşünmedim. O kadar ustalıkla döşenmiş yani :KK66:

Eviniz çok güsel huzurla oturun inşallah banyodaki duvar kağıdı ve ahşap görünümlü seramiklere bayıldım çok güzel bir hava katmış :KK36:

Evimizin tadilatını yaptırırken bloğuma ve buraya koyarım diyordum ama sonra üşendim. Ev biteli aylar oldu.
Şimdi evleri gördükçe heves geldi yine. :) evim şuan pek müsayit değil o yüzden pek çekemedim.
Çektim ve eklemeler:
7. Ve 37. Mesajlarda eklemeler var.

Eki Görüntüle 1124144 Eki Görüntüle 1124141 Eki Görüntüle 1124138 Eki Görüntüle 1124145 Eki Görüntüle 1124142 Eki Görüntüle 1124139 Eki Görüntüle 1124143 Eki Görüntüle 1124140
çok güzel canım tertemiz görünüyor huzurla otur

Eki Görüntüle 1124636 Eki Görüntüle 1124638 Eki Görüntüle 1124639

Salonu da çektim. Ilk mesajımda siyah şeritleri silmeyi unutmuşum kötü olmuş. :/
bir de ev küçük olduğu için geniş geniş resimler çekemiyorum.

Evinizii çok begendim benim tarzım olan güzel parçalar var güle güle oturun.
Ortadaki Halı nasıl kullanışlımı , bende almayı düşünüyorum ama vintage-eskitme görünümünde ya dayanıklılık açısından ve solma yapıp yapmadığını merak ettim -birde nerden yada hangi marka olduğunu yazarsanız memnun olurum.

X