Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Kaç bebe vardı kuzu senin
Bende aynı bugün güzel güneşli bir hava gördük attık kendimizi dışarıya azonce geldik eve temiz hava yordu heralde bir uykum geldi☺
Biri 5 e girecek, digeri de 8 aylık oldu
Mutfaktan çıkamıyorum. Büyüğüne ayrı, küçüğüne ayrı babalarına ayrı. Tencereler kaynıyor

Güzel valla, iyi yapmışsınız :)
Kış mevsimini hiç sevmiyorum. Biran önce yaz gelsin

Senin minnagi hatırladım da 5 yaşında olanı bilmiyodum yada biliyodum unuttum maşallah Allah uzun ömür versinbenim kız 4 e girecek nisanda herkez diyor ikinci yokmu heec düşünemiyorum nasıl bişi zormu
Amaaan sorma beee o dert bitmiyor hiç bitecek gibide değil zaten

bende ya aman soğuk yok eve tıkılmak yok neguzel atiyoz kendimizi disariya valla bunaliyoruz evde .

Ben de tatlım...sağlık durumlarinla ilgili gelişmeleri takip edemedim. İnşallah her şey yolundadır. Kurabiyemi yapamayacağım diye aklım gitti... koşarak geldim gibi oldum..
Bence sen en çok benim için döndün,kurabiye ikinci planda Yarın bir gideceğim bakalım,inşallah ameliyat hazırlıkları için test soracaklar ,âmin

Kraliçemiz gelmiş hoşgelmiş
Kadınlar günümüz kutlu olsun ablam
Oy kurbanın olurum senin...
Nasıl da özlemişim tatlı dilini...
Hoş buldum Nevrestecim.
Sevdiklerinle, kiymetlilerinle çok güzel bir ömür yaşamanı dilerim. Bugün güzel bir cümle okumuştum sana ithaf ediyorum.
" Kadınlar günü değil KADINLAR kutlu olsun.

Bence sen en çok benim için döndün,kurabiye ikinci planda Yarın bir gideceğim bakalım,inşallah ameliyat hazırlıkları için test soracaklar ,âmin
Kesinlikle... Jennam çok değerli bir insan senin için dönülmez mi
Rabbim kolaylaştirsin , şifani geciktirmeden ulastirsin kuzum... Hastaneden hayırlı haberlerle dön inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…