Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Gerçekten çok çektim, demek ki güçlü kadınmışım diyorum :KK51:Geçen kuzenim ,bir diğer kuzenim için şey dedi mesela,ben yoğun bakımdayken herkes çok korkmuş,o da şey demiş,bizim kız öyle kolay pes etmez,iyi olacak demiş ♥❤
Tabisi, Kimin ahretliği buu bu benim ahretliğimm😘😘

Gerçekten çok çektim, demek ki güçlü kadınmışım diyorum :KK51:Geçen kuzenim ,bir diğer kuzenim için şey dedi mesela,ben yoğun bakımdayken herkes çok korkmuş,o da şey demiş,bizim kız öyle kolay pes etmez,iyi olacak demiş ♥❤
Doğru demiş bak güçlüsün tabi çok şükür bunuda atlatacaksin. Rabbim sifanida verecek 😘😘

Elhan Elhan ablam nasılsın😘😘
Tutunamayanlar a başladım sen okudun mu çok güzel, derin bir kitap.
Ne güzel Selim' le tanisacaksin sen de...bir dönem bütün kızların aşkiymis...tabi roman kahramanı olunca o da ayrı bir dert :KK14:
Canım çok güzel bir kitap... Mühendis gibi inşallah sen de kendini sorgulamaya başlamazsin :işsiz:Ben çok etkilenmiştim çok uzun zaman önce okudum. Bu yaşlarda tekrar okumam lazım... Sabahattin Ali' yi bitirdin mi...onun üç romanı da çok güzeldir.

Ne güzel Selim' le tanisacaksin sen de...bir dönem bütün kızların aşkiymis...tabi roman kahramanı olunca o da ayrı bir dert :KK14:
Canım çok güzel bir kitap... Mühendis gibi inşallah sen de kendini sorgulamaya başlamazsin :işsiz:Ben çok etkilenmiştim çok uzun zaman önce okudum. Bu yaşlarda tekrar okumam lazım... Sabahattin Ali' yi bitirdin mi...onun üç romanı da çok güzeldir.
Biliyor musun kendimi buluyorum selim de ve evet gerçekten sağlam kafa ile odaklanıp okunması gereken bir kitap.
Kürk mantolu Madonna yı bitirdim süperdi😍
İçimizdeki şeytanı aldım bundan sonra ona başlayacağım inşallah😍

X