Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Kurabiyeler

En başarılı bulduğunuz "Ev Yapımı Kurabiye Tarifi" hangididir?

• Ankete Katılan
    809
  • Anket Kapalı .
Kaç bebe vardı kuzu senin😍
Bende aynı bugün güzel güneşli bir hava gördük attık kendimizi dışarıya azonce geldik eve temiz hava yordu heralde bir uykum geldi☺
Biri 5 e girecek, digeri de 8 aylık oldu 😂
Mutfaktan çıkamıyorum. Büyüğüne ayrı, küçüğüne ayrı babalarına ayrı. Tencereler kaynıyor 😂

Güzel valla, iyi yapmışsınız :)
Kış mevsimini hiç sevmiyorum. Biran önce yaz gelsin :KK73:

Biri 5 e girecek, digeri de 8 aylık oldu 😂
Mutfaktan çıkamıyorum. Büyüğüne ayrı, küçüğüne ayrı babalarına ayrı. Tencereler kaynıyor 😂

Güzel valla, iyi yapmışsınız :)
Kış mevsimini hiç sevmiyorum. Biran önce yaz gelsin :KK73:
Senin minnagi hatırladım da 5 yaşında olanı bilmiyodum yada biliyodum unuttum 😁maşallah Allah uzun ömür versin🥰benim kız 4 e girecek nisanda herkez diyor ikinci yokmu heec düşünemiyorum🤪 nasıl bişi zormu😁
Amaaan sorma beee o dert bitmiyor hiç bitecek gibide değil zaten🤪

bende ya aman soğuk yok eve tıkılmak yok neguzel atiyoz kendimizi disariya valla bunaliyoruz evde .

Ben de tatlım...sağlık durumlarinla ilgili gelişmeleri takip edemedim. İnşallah her şey yolundadır. Kurabiyemi yapamayacağım diye aklım gitti... koşarak geldim gibi oldum..:rolleyes:
Bence sen en çok benim için döndün,kurabiye ikinci planda :p Yarın bir gideceğim bakalım,inşallah ameliyat hazırlıkları için test soracaklar ,âmin

Kraliçemiz gelmiş hoşgelmiş:KK60:
Kadınlar günümüz kutlu olsun ablam:KK60:
Oy kurbanın olurum senin...:KK200::KK200::KK200:
Nasıl da özlemişim tatlı dilini...
Hoş buldum Nevrestecim. :KK36:
Sevdiklerinle, kiymetlilerinle çok güzel bir ömür yaşamanı dilerim. Bugün güzel bir cümle okumuştum sana ithaf ediyorum.
" Kadınlar günü değil KADINLAR kutlu olsun. :KK60:

Bence sen en çok benim için döndün,kurabiye ikinci planda :p Yarın bir gideceğim bakalım,inşallah ameliyat hazırlıkları için test soracaklar ,âmin
Kesinlikle... Jennam çok değerli bir insan senin için dönülmez mi :KK36: :KK200: :KK36:
Rabbim kolaylaştirsin , şifani geciktirmeden ulastirsin kuzum... Hastaneden hayırlı haberlerle dön inşallah. :dua::dua:

X