Ev önerisi

Limoncu olaylara bakış acina bayılıyorum. Kimsenin aklına gelmeyen senin aklına geliyor

Ben ilk evlendiğimde 2 sene 1+1 de oturdum.
Benim icin önemli olan mutfak ayrı olmasıydı.
AMerican mutfak olursa istemezdim.Bütün koku icerde.
Ardiye vardı bizde bide ıvır zıvırı toplayan.
Bence cocuk yokken gayet mantıklı 1+1
AMa esyayı ona göre almanız lazım.Birde 1 sene sonra tasıncaksanız o 12 bini tasınmaya vs verecekseniz,hic degmez.

1+1 seçerdim ben olsam. Öncelikli olarak az eşya alırsınız. Bir sene idare edilebilinir

Asıl orası hangi şehir

2 kişisiniz zaten. 1 sene sonra kesin olarak kendi evinize gećecekseniz 1 sene için 1000 lira fazla vermezdim idare eder kendi evime odaklanırdım

Seni özlemişim limoncu.

İçimdeki her şeyi kendi halleden kadın sana genelde pek hak vermese de gerçekten özlemişim.

Sizin konunuzu hatirladim. Kiracinin cikmasi 1 seneyi asar belki. Tavsiyem 2+1 yönünde. Bende 2+1 de kalıyorum imkanim olsa 3+1e tasinirim. Esyalar acikta kaliyor, ev dagiliyor 1+1 kesinlikle tavsiye etmem

1+1 de darlanırım benya o yüzden en az 2+1 diyorum, tabii her zaman miniam eşya alınması taraftarıyım

1+1 bütçeniz için çok daha iyi olur. Bence rahat edersiniz . Stüdyo dairede oturup rahat edenler bile var. Fazla eşyanız olmazsa iyi yerleştirirseniz rahat edersiniz.

Eşyalı 1+1ler ne kadr acaba? Çünkü 1+1 e aldığınız eşya sizin eve olmayabilir, bir de taşıma derdi var. Eşyalıya çıksanız , eşya parasını da altın yapın bir sene sonra baştan alırsınız.Benim arkadaşım öyle yaptılar ev alacaklardı ev alana kadar 1 yıl 1+1 eşyalıda oturdular sonra herşeyi evlerine göre yaptılar

Eşyanız yoksa sizin yerinizde olsam eşyalı bir eve çıkar parami biriktirim. Eşyalarm taşınıp zarar görmez gzuelce evime yeni eşyalarimla 1 sene sonra evime geçerim.

Normal sartlarda 1+1 evde asla yasayamam. Don dolas ayni yer. Bir de cok minik yapıyorlar evleri...
Ama 1 sene sonra kesin tasinacaksam 1+1 fercih ederdim. Neden her ay 1000 lira fazla ödeyelim.

Konudan bağımsız abovvvv kele deyince nerelisin Adana mı

Merhaba, eşimin işi dolayısıyla 3+1 dayalı döşeli evimi bursada bırakıp istanbula 1+1 site içi daireye geldim. Eğer yeni evlenecekseniz evinizin içini ona göre düzersiniz olur biter. Biz buraya gelirken tv ve yatak+baza dışında hiç bir esya getirmedik. Trendyoldan bir tane minik tv unitesi, carrefourdan L koltuk ve koştaştan 6 kapaklı dolapla evi düzdük. Salondaki L koltuk açılabildiği için annemle babam bize geldiklerinde onları orada ağırlıyoruz yani demem o ki 1+1 bize yetiyor. Az eşyayla yaşarım, ihtiyaçlarımı minimum seviyede tutabilirim diyorsanız bir sıkıntı yaratmaz sizin için. Geçen yıl bu evi 2100 liraya tuttuk, aidatımız 440 liraydı bu sene 750 liraya çıkarttılar. 1+1 evin gideri böyle olunca hemen hemen 3000ne gelmiş oluyor. 2+1 evde yaşadığınızda aidat zamları da ona göre artış gösteriyor, 2+1 ler 1100 lira oldu mesela (aidat olarak). Siz siz olun sakın iskanı olmayan ev kiralamayın biz o hatayı yaptık ve çok pişmanız. Zaten türkiyede faturalar yeteri kadar pahalı geliyor bir de iskanı olmayınca yüzde 30 üzerine bindiriyorlar. Biz 1+1 evde kışın rahat ederiz az fatura öderiz ve ev kolay ısınır sıcak sıcak otururuz diyorduk ama malesef öyle olmadı. Ev kolay ısınıyor fakat doğal gaz faturası malesef ki cep yakıyor. Evde toplamda (tuvaletteki demir peteği de sayarsak) 4 adet ufak boy petek var ve bunların sadece 2 tanesi (tuvaletteki ve salondakinin teki) yanmasına rağmen gelen doğal faturası 800 tl. Hal böyle olunca kışın zaten elektirik ve suyla birlikte faturalar bin küsüre yakın geliyor. 2+1 lere mesela 1200 lira doğal gaz faturası gelmiş yani demem o ki şu an zaten kirada ve siteli evde yaşamak çok lüks ama daha az lüks yaşayayım diyorsanız tabi ki 1+1 derim.

Evlenmeden önce 1+1 evim vardı. Çoğu zaman annem, babam kardeşim boş zamanlarında gelip kalıyordu. O evdeki sıcaklık, tatlılık hala damağımda. Şimdi kocaman eşya dolu bir evde otursam da küçük evlere bayılıyorum hep. Boşverin eşinizle tadını çıkarın fazlasıyla sığarsınız. 1000 TL'niz de cebinizde kalır.

Onlar da pahalı maalesef. 3500 TL civarı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…