Ev önerisi

İstanbul da 2+1 e 1700 veriyoruz sizin tutacağınız ev nerede merak ettim rakamlar böyleyse yandık benim de yakında evlilik olacak :)

İstanbul da 2+1 e 1700 veriyoruz sizin tutacağınız ev nerede merak ettim rakamlar böyleyse yandık benim de yakında evlilik olacak :)
Eski kiracı değilseniz İstanbulda bodrum katta filan bu fiyatı bulabilirsiniz ancak, o da iyi bir semtte değildir. İyi diyemiyorum yaşanabilir bir ev tutarsanız ancak 3 binden başlar kiralar. Nezih semt site gibi bir yer isterseniz de minimum 6 binden başlar

1+1en iyisi.kendi evinize geçince oraya göre eşya perde vs alırsınız .şimdi 1 yatak odası bir de oturma grubuyla tv ünitesi aldınız mı bitti gitti.beyaz eşyada çamaşır bulaşık makinesi küçük ev aletleri süpürge tv buzdolabı yeterli.kurutm amaknesi vs diğer eve geçince alırsınız.hatta bir robot süpürge alın ev işiyle d euğraşmayın gençken çocuk da yokken iş çıkışı bile gezerseniz ne güzel.o 1000 tl yi ister biriktrirsiniz isterseniz de küçük tatiller yaparsınız gitmek istediğiniz illere
1000 tl ile tatilmi kaldi markete gidemiyoruz o parayla 🙄

otel tatili mümkün değil zaten.yan şehre falan gezme vs diye düşünmüştümmm.1000 tl artık 200 tl değerinde .bir ayakkabı parası ediyor maalesef
yok gidilmez ya, mazot atacagim desen paranin yarisi bir depo, otobus bileti alacagim desen yine yarisi.
o paraya anca kızilaydan mamağa gezmeye gidlir artik 🙄

Eski kiracı olduğunuzu düşünüyorum, zira ev deneye şahit yerlerin kirası 3binden başlıyor son duyduklarım ki yer Bağcılar 🤦🏼‍♀️
Biz Ümraniye deyiz 2020 eylülde taşındık normalde çok pahalı bir ilçe burası ama en üst kat asansörlü evde verdiğimiz kira bu ama çıktığımızda eminim bu fiyata bir daha asla bulamayız. Neyse ki geçici kiracıyız evimiz yapılınca tekrar geçeceğiz.

Eski kiracı değilseniz İstanbulda bodrum katta filan bu fiyatı bulabilirsiniz ancak, o da iyi bir semtte değildir. İyi diyemiyorum yaşanabilir bir ev tutarsanız ancak 3 binden başlar kiralar. Nezih semt site gibi bir yer isterseniz de minimum 6 binden başlar
Biz Ümraniye de en üst katta asansörlü bir binadayız :) 2020 eylülde taşındık ama şuan eminim dışarıda fiyatlar yüksektir tabi. Bizim ev sahipleri biraz insaflı denk geldi arttırmadılar kirayı.

X