ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapma bacım etme bacım. Bak bilmediğin konularda varsayımlarda bulunma.

Sizinkinde keçi inadı mı var katır inadımı var anlam veremedim. Kv’den uzak durunda nereye giderseniz gidin zaten. Babanızı zaten az bucuk biliyorum adam kendi halinde ha oraya tasınmıssınız ha orta yola tasınmıssınız ne farkeder. Yani siz benim ailemde benim ailem demiyosunuz bunu anlamak zor degil sartlar güzel, verimli.

Bence simdilik az bi sakin kalın, sizinkinin inadı bi sakinlessin sakin sakin konusabilirsiniz he baktınız anlamıyor ıslak wc terligini indirin, belki anlar.

Kuzum yasin kac bilmiyorum ama ergen gibi noktalamissin mevzuyu hakkiyken haksiz duruma dusurmussun kendini ama haklisin ayni durumda kalsam babamin yaninda olmaya diretirdim zira nisanlinin istedigi nedenler sacmalik ve ne enterasndir ki bencillik eden kendisi

Geleceğiniz yer İstanbul sanırım. Öyleyse şehrin oraya doğru gelişmesi şeklinde neden sunulması saçma. İstanbul dediğiniz yerde bir yerden bir yere gitmek kısa sürmüyor. Hele ki o gelişecek denen yerlerden merkezi noktalara ulaşmak çok uzun sürer.

Ben sizi haklı buldum. Buradaki üslubunuz biraz sert geldi. Belki nişanlınızla böyle konuştuysanız o yüzden de sizin sunduğunuz mantıklı gerekçeleri görmekte zorluk yaşamış olabilir. Bu konu tekrar açıldığında biraz daha sakin bir üslupla, onu anladığınızı da belirterek konuşursanız bence daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Sen haklısın zaten toplasan 20 dk lık yetin tartışılması manasız. İnada binmiş sanki. Biraz zaman ver nişanlına sakinleyince doğru yolu bulacaktır.

Kayınvalidenizin nasıl biri olduğunu biliyorum, ondan ne kadar uzak olursanız o kadar iyi :)

Hem babanızın muhiti ofis açmak için daha makul hem de daha rahat yaşayacağınız bir yer. Diretmekte sonuna kadar haklısınız.

Bencil olduğunuzu düşünmüyorum sadece erkek arkadaşınıza göre daha realist bakıyorsunuz.

ankarada yasayacagiz. baskent daha nereye gelisir yani bence de cok sacma soyledigi sey.

bu arada dogru cidden ben %100 hakli oldugum konuda bile adamin tersine tersine konusuyorum genelde. belki de sakince konussam cozulecek ama iki uc haftadir cozemedik garip bir sekilde. cok tesekkur yapici yorumunuz icin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…