ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evden çnce merhaba ofisi nerede açacagınıza karar verin ofisi açacagınız semttede evi yaptırın bu en mantıklısı

Nişanlının istediği muhitle babanın muhiti arası kaç km? Ben bunu merak ettim. Ama bence 3. Bir mekân belirlemeniz en doğrusu.

Kadin hakli beyler, dagilin babanla ayni evde bile yasamak istesen kimse agzini acamaz bence

yoo taniyor 20 yildir.

begonvil sana ne gibi bir cevap verirsem konumu rahat birakirsin?

Bence şımarık büyütülmüşsünüz. Zannediyorsunuz ki nişanlımda her dediğime tamam demeli. Hani bana saydırıyordun ya. Demek ki sende babamda babamcıymışsın. Kv o kadar kötüyse madem evlenme. Yani neresinden bakarsan bak bencillik diz boyu. Sana iyi eğlenceler. Alıntı yapmazsan cevap yazmam

Deniz diye bir üye vardı. Tanışsaydınız birbirinizi çok severdiniz

Aynı cevabı eşinize vermek istedim ben. Eniştem de eniştem diyecekseniz keşkemmm evlenmeyeydiniz Şaka gibisiniz cidden. Bencil diyen kadın aile boyu adama mobbing yapıyor. O mayy godddd !

Kanka sence babamcı olması eniştemci olmasından daha normal değil mi sadece soruyorum

Nişanlının istediği muhitle babanın muhiti arası kaç km? Ben bunu merak ettim. Ama bence 3. Bir mekân belirlemeniz en doğrusu.
bu arada muhitler birbirine yakin ya. trafik yoksa 20 dakikada gidilir ama trafik sadece gece olmuyor gunun her saati kalabalik.

onun ailesinin oturdugu yer bildigin koy gibi yani evler cok luks ama cevresinde hicbir sey yok. tarlanin ortasinda. en yakin market 3 km. yolda asfalt yoktu onlar tasininca dokuldu vs. ben ne yapayim orada. benim istememe sebeplerimin birincisi bas komutan annesi, ikincisi de dagin basi olmasi valla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…