ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu arada muhitler birbirine yakin ya. trafik yoksa 20 dakikada gidilir ama trafik sadece gece olmuyor 😂 gunun her saati kalabalik.

onun ailesinin oturdugu yer bildigin koy gibi yani evler cok luks ama cevresinde hicbir sey yok. tarlanin ortasinda. en yakin market 3 km. yolda asfalt yoktu onlar tasininca dokuldu vs. ben ne yapayim orada. benim istememe sebeplerimin birincisi bas komutan annesi, ikincisi de dagin basi olmasi valla.
Çok da dağın başıymış yav. Marketsizlik çok zor. Her ne kadar getiren uygulamalar bilmem neler de olsa insan 5 dk çıkıp ihtiyacıni almak istiyor reyondan görerek.

Azcık objektif olun. Onun annesi babası rahatsız eder ama benim babam etmez diyor arkadaş. Var sayımlarla konuşuyor. Belki babası kv den daha fazla rahatsız edecek? Adam da annemin yanı diye dayatsa tepkisi ne olacak? Adam orta yolu bulmuş ama arkadaş evliliği oyun görüyor. Ne şiş yansın ne kebap yansın hesabı benim istediğim olsun derdinde.
biz üyeyi yıllardır tanıyoruz ona göre yorum yapıyoruz.siz baktım da tam 3 gün önce üye olmuşsunuz :KK45:

Hayır. Zoruna gidenlerin daha da zoruna gitsin diye eşimle aramı düzelttim.
Para bizdeeeeğ diye şarkı açıp oynadınız mı ? Zorumuza neden gitsin acaba ? Gerçi sizin kadar mükemmell , harika bir eşi olan adamı kim kıskanmaz ki 😂 hanfendiii burası sadece sanal bir platform kimse oturup açabaaa begonvil kayınçoları birleştirip , wep kemde konuşturdu mu diye merak etmiyor 😂

Azcık objektif olun. Onun annesi babası rahatsız eder ama benim babam etmez diyor arkadaş. Var sayımlarla konuşuyor. Belki babası kv den daha fazla rahatsız edecek? Adam da annemin yanı diye dayatsa tepkisi ne olacak? Adam orta yolu bulmuş ama arkadaş evliliği oyun görüyor. Ne şiş yansın ne kebap yansın hesabı benim istediğim olsun derdinde.

Yalnız siz eski konuları bilmeden farazi yorum yapıyorsunuz şu anda.
Valla ben birine gıcık olsam derim ki Allah sana sassyninki gibi kv versin🤣

ya onun bu ara butun arkadaslari evlendi. kesin hepsi yok aga kayinpedere yakin oturma dedi ondan boyle inatlasiyor. ama benim babamin coollugunu unutuyor :KK53: adam donup bize bakmaz bile.

turkiyeye donecegiz ya ben oradayken babam biraz rahatsizlandi, gelemedim bile. annemi de kaybettigimde tesadufen buradaydim. boyle bir sey yasanirsa cok pisman olurum. avrupada olsak donmezdim ama simdi neredeyse babam icin donuyorum onunla vakit gecirmek istiyorum acikcasi biraz.
O cool babaları kıymetli kızlarını evlendirirken gördüm. :KK43: Umarım baban da gettii gızııım diye dövünmeye durmaz, yazık o coolluğa. :KK43:

Bence şımarık büyütülmüşsünüz. Zannediyorsunuz ki nişanlımda her dediğime tamam demeli. Hani bana saydırıyordun ya. Demek ki sende babamda babamcıymışsın. Kv o kadar kötüyse madem evlenme. Yani neresinden bakarsan bak bencillik diz boyu. Sana iyi eğlenceler. Alıntı yapmazsan cevap yazmam
Zannediyorsunuz ki kocanıza eniştemle kanka olacaksın dediğinizde olacak sanıyorsunuz

O cool babaları kıymetli kızlarını evlendirirken gördüm. :KK43: Umarım baban da gettii gızııım diye dövünmeye durmaz, yazık o coolluğa. :KK43:
katip babam bana dedi ki tam salaksin hee buraya donmeden once nikahi kiy gel bize evlendim desene neden bir suru prosedure giriyorsun :KK70:

ama yoookkk ben trabzon gelini olcam diye tutturdum. :KK53: kendime ettigimi cekiyorum ben cidden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X