ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen haklısın zaten toplasan 20 dk lık yetin tartışılması manasız. İnada binmiş sanki. Biraz zaman ver nişanlına sakinleyince doğru yolu bulacaktır.
abla bi de sanki sonunda onun istedigi olacakmis gibi boyle diretmiyor mu yani 4 senedir hicbir zaman onun istedigi olmadi ama her seferinde bu inadi yapiyor sonra geri gelip tamam ya oyle olsun diyor.

ki onu daha tam affetmemisken ikinci sariyi gordu benden

O zaman sakince konuştuğumuzda bu konu hallolur senin istedğin şekilde

Ya kadın "bütün hayatımız o muhitte geçiyor, ofisi de oraya açacağız" demiş. Ev yaptırma gibi bir imkanı varken niye iş yerinden uzak bir yeri seçsin de her gün zamanı yollarda geçsin?
Sırf saldırmak için yazıyorsunuz yani.

Ben ailelere yakın olmayı istiyorum diyerek ısrarcı olan insanların yetişkin olamadığını düşünüyorum neden ailelerden uzak sadece eş ile bir hayatın kurulacağı bir muhit değil de illa babanın yani?
Sorun çıkarır çıkarmaz mesele bu değil
Bence bencilce düşünüyorsun nişanlın için seni anlasın empati kurşun beklentin var ama aynısını sen onun için yapmak istemeyip ben haklıyım diyorsun.

Alakası yok. Sen resmen adam benim güdümüme girsin istiyorsun. Adam ne senin ailene ne benim aileme demiş. Sen ısrarla kendi ailenin dibine sokmak istiyorsun adamı. Zorunda mı buna? Sonuçta ikiniz hayat kuracaksınız.
Ay şaka gibisiniz
Bu tavsiyelere siz niye uymadınız acaba?
İstediniz ki adam sizin güdümünüze girsin
Siz ısrarla eniştenizin dibine sokmak istediniz
Zorunda mıydı eşiniz buna?
Sonuçta ikiniz hayat kurmadınız mı?

muhtelif dur o simdi dun bizden ogrendiklerini bize satacak eglendirdi beni sagolsun konuyu dagitti ama

siz bana bencillik degil dediniz ya %100 alirim bu maci ben kendimi sorguladim ya resmen hani sacma mi dusunuyorum diye. ama sirf inat onunki.
Yani sizin yeni gelişen muhitte ne işiniz var mantıklı düşününce maddi olarak düşünüyorm desem gülme geliyor bana hazır oturmuş semtte ofise de tutar rahat da edersiniz. Bencilliğe devamke

En iyisi iki aileye uzak olmak ama hatirladigim kadariyla baban +70 yaşlarindaydi oldukca yasli? Ve yalniz biriydi. Az bucuk babandan bahsettigini hatirliyorum.

Kaynanani da hatirliyorum bir kac konundan.

Bunlari ve ofis işini goz onune alarak senin istedigin daha mantikli aslinda.

siz bana bencillik degil dediniz ya %100 alirim bu maci ben kendimi sorguladim ya resmen hani sacma mi dusunuyorum diye. ama sirf inat onunki.

Sen çok dan dun giriyorsun mevzulara. Hızını alamıyorsun o yüzden inada bindiiriyor.
Sakin sakin konuşsan böyle olmayacak aslında geçen mevzuda da dedim sana gene gittin dümdüz

Alakası yok. Sen resmen adam benim güdümüme girsin istiyorsun. Adam ne senin ailene ne benim aileme demiş. Sen ısrarla kendi ailenin dibine sokmak istiyorsun adamı. Zorunda mı buna? Sonuçta ikiniz hayat kuracaksınız.
Eniştesi için eşiyle kavga eden begonvil mı söylüyor bunu

evet babam 72 yasinda ve tek yasiyor. adam bizi rahatsiz etmez yani evine gelip dinlenmek ister zaten. ama ben yakin olmak isterim. ki nisanlim normalde de ben yokken bile babamla gorusen biri. babami ariyor sirf aksam sangria yapsan icmeye gelirim diye. ben onun annesini yolda gorsem birden dusup bayilirim selam vermesin diye. ama tabi acikca soylenmiyor senin annen yuzunden diye. ben belki annesi olmasa ona hak verirdim ama su an yok ya kendi mental sagligim icin o kadina yakin olmamam lazim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…