ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nişanlının annesi bir şey demiş olabilir mi? Belki olaya dahil olmuştur ama senin haberin yoktur. Sen nasıl babama yakın olsun diyorsan annesi de bize yakın olun diye ısrarcıysa orta yolu ikisine de uzak olmakla bulmuş olabilir.

Bir de sadece senin babana yakın olmak değilmiş mesele. Ortak iş yapılacaksa konum çok önemli olur. Ofis sürekli müşteri ağırlayacağınız bir yer mi olacak?

eee kayinvalideyi de herkes biliyor cunku burada. begonvil bence sen beni biraz stalkla bos zamaninda

ya offf ne anlatiyosun ne ya

benim babam senin ailen gibi degil ki damadin tepesine binmez yani. adam takmaz bile 25 yillik babam taniyorum herhalde. bizle ugrasmaya vakti olmaz. bir sey biliyorum ki soyluyorum.
Babanı sen tanıyorsun, nişanlın tanımıyor. Her ne olursa olsun bal gibi bencillik yapıyor ve kendi isteğin olmadığı için tripleniyorsun

Normalde iki aileye de yakın oturmayın derdim ama senin durumun istisna. KV az buçuk biliyoruz ona zaten yakın oturma mümkünse aynı şehirde bile oturma
Babana yakın oturma konusunda da nişanlınla anlaşmalısın tek verilecek karar değil

Hatırladığıma göre kayınvalidenin karakterinin nişanlısı da farkında. Çoktan kayınvalidelik yapmaya başlamış kadın zaten.
Yassy'nin babası bekar bir de, ondan destek olmak istiyor herhalde içten içe.

Sassy tanıyanlar olarak yorumları okuyun daha iyi çözersiniz olayı. Mümkünse o KV ile aynı ülkede bile olmamalı

Babanı sen tanıyorsun, nişanlın tanımıyor. Her ne olursa olsun bal gibi bencillik yapıyor ve kendi isteğin olmadığı için tripleniyorsun
yoo taniyor 20 yildir.

begonvil sana ne gibi bir cevap verirsem konumu rahat birakirsin?

Sen nerden biliyorsun hacı?

Her isiniz, neredeyse tum sosyalliginiz senin babanin oldugu yerdeyse mantikli olan orasi bana gore. Erkek arkadasinin da kendine gore hakli sebepleri var ama “buralar dutluktu onceden deli gibi deger kazandi” bu hakli sebeplerden biri degil hem benim daha guzel bi fikrim var, turkiyeye hic donmeyin, delirdiniz mi siz

Son düzenleme:
Kayınvalide bu kadar kotu ise nasıl evliliğe adım atabiliyorsunuz?
Nisanliniz umarım bu dengeyi iyi sağlar.

Hayırdır senin zoruna giden ne? Durum ortada. Adam ortada bir yerde buluşuyor ama hanım kızımız babamda babam diyor
Siz eşitçi davranmaya çalışmanızı anlıyorun. Naptınız bacanakları bir araya getirip kaynaştırabildiniz mi?

Aynı şehrin içinde nasıl tartışabiliyorsunuz ya gerçekten inanılmaz.

Eğer aynı şehirdeyseniz ve arabanız varsa hiç bir yer uzak değil. Ama ofis açmayı düşünüyorum dediğiniz için ve işlek bir yerde olmalı dediğiniz için sizi haklı buldum ben. Dediğiniz yer sanırım Bağdat Caddesi gibi bir yer. Eğer orası ise nişanlı filan dinlemem ben

ya onun bu ara butun arkadaslari evlendi. kesin hepsi yok aga kayinpedere yakin oturma dedi ondan boyle inatlasiyor. ama benim babamin coollugunu unutuyor adam donup bize bakmaz bile.

turkiyeye donecegiz ya ben oradayken babam biraz rahatsizlandi, gelemedim bile. annemi de kaybettigimde tesadufen buradaydim. boyle bir sey yasanirsa cok pisman olurum. avrupada olsak donmezdim ama simdi neredeyse babam icin donuyorum onunla vakit gecirmek istiyorum acikcasi biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…