ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence en onemli şey bu oturulacak yer konusu ..tum hayati da etkiliyor bende olsam kendi ailemin yakinnda olmayı tercih ederdim orasi ixin gwcerli 50tane de sebep sayardim karşı tarafta istyor olablr ama bu bence ömrünüzü iliskinizi pskolojnizi etkileyecek birşey bence kırmadan elinizden geldigini yapin kendi istediğini zi yaptirmak icin

Zaten siz babanız için donuyormussunuz..ona yakın olmak istemeniz normal..ayrıca ofis acacaksaniz nisanlinizin dedigi yerden boşuna git gel zaman kaybı olur....yurtdışı hayatinizla istediğiniz yerin hem ortam olarak hem iş yapacağınız insanlar olarak size daha yakın sanırım...

Bir eniştem bile yok ki kocam mesleğiyle övünsün :KK43:
Hem meslektaş olduğumuz için ben de övünemiyorum kocam şu işi yapıyor diye. Kendimi övmüş gibi olurum sonra :KK43:
Ne acılar var görüyorsun di mi:KK43:
Ben tek cocugum. Hayatim boyunca enistem olamayacak. Acıları mı yaristiralim simdi?

Ben tek cocugum. Hayatim boyunca enistem olamayacak. Acıları mı yaristiralim simdi?
Benim de kız kardeşim yok, ömrüm enişteden mahrum olarak geçti, geçiyor ama ben eşimi kuzen eşleriyle yarıştırmaya karar verdim. Kendime bir enişte tayin edeceğim.
Aralarında polis yok ama idare edeceğiz artık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X