ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canim su an yazdıklarınızı ust balkonumda kahvemi icerken okuyup guluyorum size. 5+2 evimde hicbir ihtiyacım eksik degil. Morarın.

Benim evim 3+1 olduğu üçün cevab veremedim.
Kocam da uyudu, kahve içemiyoruz. Zaten bu saatte niye kahve içeyim?
Zengin olmadığım için ben anlamıyor seni.

Geçen bir konuda öğrendiğim bilgiyi sizlerle paylaşıyorum.
Sassynin konudaki mesaj sayısı 60
Begonvilin 59
Kimin konusuydu bu🙄

Begonvil bence sassyinin kayınvalidesinin akrabası.

Sassy kocası beyfendi bilgisayar mühendisi olup karısı çirkef olan bi tanıdığın var mı?? 😁

geldim :KK53:

sassy buraya gelene kadar içim şişti, zamanında kim sana bilendiyse hepsi doluşmuş. konu arap saçına dönmüş bu yüzden maalesef.

konuna gelirsek,canım nişanlın da annesinin huyunu biliyor anladığım kadarıyla, ondan dolayı uzak durmak en iyisi,ki yazmışsın bir yerde, 5 adet yan yana olan evden birine yerleşmenizi istiyormuş. çekilecek dert değil.

babanın yaşadığı muhit işiniz ve yaşantınız açısından daha uygun gibi duruyor, ancak direkt babama yakın olmak istiyorum şeklinde değil de,bu saydıklarını asıl gerekçeler olarak belirt, nişanlın uyumlu birisi zaten,kabul edecektir.

nişanlının babasının işiyle senin istediğin semt yakın mı?

ki babanı da biliyorum, etliye sütlüye karışmaz,kızının özel hayatına burnunu sokacak kadar avam birisi değil.

ya 3. bir semtte oturun ,herkesin gönlü olsun, ya da senin istediğin yerde oturun. çünkü istediğin semt işiniz için oldukça elverişli gözüküyor.

sassy buraya gelene kadar içim şişti, zamanında kim sana bilendiyse hepsi doluşmuş. konu arap saçına dönmüş bu yüzden maalesef.

konuna gelirsek,canım nişanlın da annesinin huyunu biliyor anladığım kadarıyla, ondan dolayı uzak durmak en iyisi,ki yazmışsın bir yerde, 5 adet yan yana olan evden birine yerleşmenizi istiyormuş. çekilecek dert değil.

babanın yaşadığı muhit işiniz ve yaşantınız açısından daha uygun gibi duruyor, ancak direkt babama yakın olmak istiyorum şeklinde değil de,bu saydıklarını asıl gerekçeler olarak belirt, nişanlın uyumlu birisi zaten,kabul edecektir.

ki babanı da biliyorum, etliye sütlüye karışmaz,kızının özel hayatına burnunu sokacak kadar avam birisi değil.

ya 3. bir semtte oturun ,herkesin gönlü olsun, ya da senin istediğin yerde oturun. çünkü istediğin semt işiniz için oldukça elverişli gözüküyor.

Ya oti senin şu bayram geçenden sonra mesajlarına hastayım ha🤣

Ya S sassyassyy karışmayayim diyorum ama bacım niye buraya geliyorsunuz ki? Türkiye de çocuk için kadın için güvenli elit muhit diye bişey kalmadı artık, ülke bitik...Afedersin memlekette herşey b..a sarmış durumda, millet kaçmaya çalışıyor. Gidin adamakıllı bı Avrupa ülkesine, orda düzen kurun, baban da emekli olunca gelsin yanınıza. Dertsiz başınıza dert açıyorsunuz he, benden söylemesi

Hahaaayyyt 5+2 kümes gibi evde neye ihtiyacın olacakmış zaten acaba ? Eşya koyacak yer yoktur senin evde gel benim 6+2 müştemilata koy esyani, bahcivanla Fransız mürebbiye sıkışır biraz ama yeter hepinize:63:Enistemle iyi gecinirsen mutfakta kahve de icebilirsin, yaz özelden sekreterime, yarın bekliyorum, şoförüm limoyla alacak seni
Ahahaha kızcağız o kadar mütevazı ki geyik sanmışsınız 😂😂😂

Lya sana da övünmeyi öğreteceyiz 😂

otrim valla cabani gordum ve takdir ettim tek tek okuyarak geldin :KK70:

zaten o da biliyor annesinin huyunu, ikimiz de acikca soylemiyoruz ama biliyoruz yani. sadece onun kafasina giren biri var diye dusunuyorum. evli arkadaslari olabilir. ama iste benim babam onlarin kayinpederleri gibi degil.

nisanlimin babasinin isi biraz karisik, birkac farkli yerde olmasi gerekecek. o yuzden ona yakin yerde oturamayiz zaten. ona egr cozemezsek ucuncu baska bir yerde oturalim derim biraz sakinlesince, fazladan para harcamak istemez eminim benim dedigime gelir. 😂 ama iste sakin olmam lazim en beceremedigim sey.

konu cozuldu sayilir artik gerisi bende ama bu begonvilin enistesini naaapicaz :KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X