ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi de kaza mı çıktı? Hani tecrübeniz yoktu?
Siz gerçekten hayata da bu şekilde bakıyorsunuz? Tek pencereden.
Arkadaşım uzun yol tecrubem yok. 2020 başında ankaradan eskişehire giderken bir öküzün sıkıştırması sonucu kaza geçirdim ve o günden sonra şehirlerarası yola tek başıma çıkamaz oldum. Anladın mı yoksa tane tane ayrıntılı anlatayımmı?

babam bosandi. bazen kardesim geliyor sadece. isimiz yazilim uzerine o yuzden aklimizda iki universite var onlardan birinin teknokentinde olacagiz en azindan ilk yil. nisanlim ayni zamanda babasinin isine de bakacak ama o uzak.

biz ikimiz de bahceli evlerde buyuduk acikcasi, yani aile evi bizim icin bahceli ev cidden. hani farkli bir secenek bile dusunmedik hic. daha dogrusu ailelerimiz de dusunmedi. ayrica ben buyudum turuncu hanimcim 25 yasindayimmmmm🤪🤪🤪

ok. Büyümüşsün gerçekten. 6 yıldır forumdayım, elimizde büyüdün sayılır bebeğim, kıyamıyor insan ahjssjs

babanın durumu böyleyken nişanlın bey biraz daha ılımlı olabilir. Sonuçta uzun vadede baban daha çok ihtiyaç duyabilir gidip gelme sıklığına. Ona yakın olman iyi olur.
Kendi adıma işi baz alırdım. Benim için en bağlayıcı olan bu olurdu. İşe her gün, babama haftada 1-3 giderim diye düşünürdüm.
Bahçeli ev iyi güzel de, çok çoluk çocuklu emekli hayatına geçiş :))
zaten nişanlın bey de sessiz sakin falan diye diğer yeri istiyormuş, içim şişti burada.

ay konu nasıl dağılmış. sizin kayınvalide konunuzu hatırlıyorum ve sizi haklı buluyorum ama evlilik sevgili olmaktan çok farklı, biraz orta yolu bulmak lazım. aynı şehirin içindeki mesafelerden bahsediyoruz sonuçta, orta bir noktada anlaşmak şu an için daha mantıklı gibi. bir sitede ev kiralayın gitsin, satın almaya bile gerek yok. işinizi kurduktan, bir süre yaşadıktan sonra karar vermek daha kolay olur. belki nişanlınız yaşadıkça diretmeye gerek yok haklıymışsın diye kendiliğinden kabul edecek. evi yaptıracağız diyorsunuz, nasıl bir şey yaptıracağınıza odaklanın, neyi nasıl istiyoruza net karar verin o arada. Ankara'yı hiç bilmem, sonuçta genç insanlarsınız, nişanlınızında bu yaşta daha ıssız bir yerde mutlu olacağına inanmıyorum açıkçası. işi inada bindirmiş boş yere.

yalan soylemeeee gidip beni davet ettigin kafede oturacaksin dimiii :KK70:

kizlar beni bankasina cagirmadi kahve icelim dedi. ben de kabul etmedim ama isterseniz ederim degisiklik olur.
Ya işte böyle yarım yamalak birisisin. Kesin kv ni de anlatmak istediğin şekilde anlatıyorsun. Sana ne dedim?

Senin bunca lafından sonra senin burada reklam etmeyeceğine güvenmem dedim. Çukurambarda bir cafede buluşalım. Gerçekten geldiğini bileyim oradan şubeye geçeriz dedim dimi? Azcık dürüst olun ya

Alakası yok. Sen resmen adam benim güdümüme girsin istiyorsun. Adam ne senin ailene ne benim aileme demiş. Sen ısrarla kendi ailenin dibine sokmak istiyorsun adamı. Zorunda mı buna? Sonuçta ikiniz hayat kuracaksınız.
Bunu sen mi diyorsun?neyse yazdiklarimiz ise yaramış galiba😆

İçine oturan şeylere üzüldüm

Sayfalardır içinin yangınını söndürmeye çalışan sizsiniz oysaki 😂
Ya kusura bakmayın da 2 bacanağın iletişimini kendine dert edinen ve bundan başka bir işi gücü olmadığı izlenimi uyandıran annenize ve sizin eşinize verdiğiniz tepkilere bakınca nasıl bir ortamda yetiştiğinizi ve kültürel arka planınızı anlamak çok zor bir şey değil. O yüzden siz çok da şeapmayın bence :KK66:

Ya işte böyle yarım yamalak birisisin. Kesin kv ni de anlatmak istediğin şekilde anlatıyorsun. Sana ne dedim?

Senin bunca lafından sonra senin burada reklam etmeyeceğine güvenmem dedim. Çukurambarda bir cafede buluşalım. Gerçekten geldiğini bileyim oradan şubeye geçeriz dedim dimi? Azcık dürüst olun ya
Çukurambarda mı çalışıyorsunuz hemi de?

Siz gerçekten hayata da bu şekilde bakıyorsunuz? Tek pencereden.
Arkadaşım uzun yol tecrubem yok. 2020 başında ankaradan eskişehire giderken bir öküzün sıkıştırması sonucu kaza geçirdim ve o günden sonra şehirlerarası yola tek başıma çıkamaz oldum. Anladın mı yoksa tane tane ayrıntılı anlatayımmı?
Kıyamam, kötü olmuş. Her kötü tecrübenizden sonra el etek çeker misiniz böyle her şeyden?

Ah o öküzler ah, hep sıkıştırıyorlar. Yoksa sizin söferliğiniz de muhteşemdir eminim. Hep öküzlerin suçu.

Kıyamam, kötü olmuş. Her kötü tecrübenizden sonra el etek çeker misiniz böyle her şeyden?

Ah o öküzler ah, hep sıkıştırıyorlar. Yoksa sizin söferliğiniz de muhteşemdir eminim. Hep öküzlerin suçu.
O zaman Allah size yaşatmasın diyeyim. Çünkü anlamanız için gerekli ama Allahkorusun. Hadi size iyi geceler

Yav sen bu üyeye niye taktın? Bir insan hem zengin hem iyi eğitimli hem kk da popüler olamaz mı :KK70:

yani kafeye cagirdin? ben direkt su bankanin su subesi diye bekliyordum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X