ev konusunda bencillik mi yapiyorum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen sallıyosun şu an. Söylediğin her şey inandırıcılığını yitirdi. Benim eşim de yazılımcı ve 5-6 farklı bankada çalıştı. Bankaların en çok çalışan elemanları yazılımcılardır herhalde. Adam geceleri bile evde bilgisayar başında çalışıyor. Yılda 33 gün keyfe keder izin falan vermezler.
Siz gerçekten kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz. Eşim bankada çalışmıyor. Ben bankada çalışıyorum ve ben yazılımcı değilim. Lütfen zaman kaybı yaptırmayın ya. Önce okuduğunuzu anlayın

Burda çok var geçmişini bugün gibi anlatan üyeler.
Harbiden iyi anlaşırlarmış bak üslup aynı :KK70:

2 üniversite okudum, erasmus ile varsova ya gittim, aile sosyal politikalar bakanlığı izni içe bir proje olusturdum cocuklar icin 2 sene önce bunu sürdürüyorum maddi manevi doygunluğa ulastım isimle alakalı sükür. ve anadilim gibi ingilizce ve lehce konuşabilmekteyim. Cocuk psikolojisi eğitimi aldığım icin sanırım suan sizin psikolojinizi anlayamayacağım ama siz sey yapın dostum yazın bana benden nasıl istifade edeceğinize beraber karar verelim?

Vayy eğitimli prensese bak sen. Canım 3 üniversite bir yüksek lisans. Gel diplomalarımı göstereyim. 3. Üniversitem bilgisayar mühendisliği. Yani kendini o kadar büyük görme be canım. Senin babanın parasıyla okuduğun okulları ben hakkımla okuduğum için bilmeyebilirim ama doğru

Almayın ya dün otobüse atlayıp gitmekten bahsetmiyor muydunuz yanlış mı hatırlıyorum. Eve gelmem zaten korkarım.Banka kısmını düşüneceğim du bakalım.
Ankaradan samsuna kadar arabayla gidemem canım. O kadar şehirlerarası trafik tecrubem yok

baban evli bildiğim kadarıyla, hani yalnız kaldı durumu yok, bu yüzden bu gerekçe bana biraz anlamsız geliyor.
Gidip her gün babana uğrayacağın bir durumun olmayacaktır.
Kuracağınız işi düşünerek hareket etmek mantıklı.
ama bu kadar erken yaşta evlenirken, ev yaptırma vs fikri de doğru degil bence. Yani gerçekten ihtiyacınız olan Bahçeli vs müstakil ev mi sadece iki kişiyken?

Bizim kimsede gözümüz kalmaz. Hamd olsun var. Ama kocamda param var diye gidip parayla okumadım. Malum sınavlar var hani girip kazanırsan okuyorsun ya. İşte onlara girdim. Tabi siz bilmezsiniz o sınavları

Öff amma uzattınız ya. Paranız olsa, onunla okusanız eminim onunla da övünürdünüz. Malum, eşiniz mesleğiyle övünmüyor diye üzülen insansınız.
Sonradan görünce sonuç bu işte. Bazı şeyler sonradan kazanılmıyor maalesef. Doğduğu evde görmediği ve içine oturan şeyler bir ömür böyle rezil ediyor işte insanı. Kimi zaman bir enişte için eşine, kimi zaman koca bir foruma. Üzücü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X