ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Babama soyledim o da hemen almazsinjz diyor. Yani para vermem yok diyor ama evlenicne alcaz sandi adam oyle degil. Bir de nisanlim sey diyor para biriktirdik kasa sendin diyor. keske dediginiz gibi ondan onceki paralari saymayasaydim . sanki 5 yillik evliyiz gibi

Arkadaşlar şey diyor. Sen şimdiden boşanmayı mı düşünüyorsun hani hayat arkadaşıydık sana güvenemeyecek miym diyor. Para katmazsam da muhtemelen evi kendi üstüne alır
Klasik aynı erkek lafları. Senin adına almayacaktı evi, evlenmeden garantiye almak istiyor ev olayını. Araba baba adına, evi evlenmeden önce alacak. Evlenmeden önce parayı hesabına gönderirken dekontta açıklama önemli. Parayı bağışlamış sayılabilirsin. Unut sonra verdiğin parayı. Aman diyim, aman,birilerinden akıl almış, avukat olabilir akıl veren.

Suç sende gelin ata binmiş ya nasip demiş sen adamla evlenmeden etmeden paranı sakladığını birikimini anlatıyorsun

Ya para ev almaya yetseydi belki direkt nisanlim kendi ustune alacakti . O zaman belki daha kotu olurdu

Ya para ev almaya yetseydi belki direkt nisanlim kendi ustune alacakti . O zaman belki daha kotu olurdu
İlla parayı göndereceksen mutlaka Borç para diye gönder. Sakın açıklamasız gönderme. İnşallah olmaz ama ilerde dua edersin bana.

Ailene söyleme yazık para istiyoruz sanarlar diyor
Söyle. Bundan sonra ne derse tersini yap. Bak gör o ayrılır senden ayrıca bir de param kıymetli demişsin de yok kardeş paran kıymetli değil. Babanın parası da kıymetli değil. Babana üzüldüm sadece. Sen pek akıllanacak gibi durmuyorsun üzgünüm. Kusura bakma

Arkadaşlar şey diyor. Sen şimdiden boşanmayı mı düşünüyorsun hani hayat arkadaşıydık sana güvenemeyecek miym diyor. Para katmazsam da muhtemelen evi kendi üstüne alır
Mesele boşanmayı düşünmek değil ki. Mesele o evde senin de yasal olarak hakkının olması.

Madem kendisi boşanmayı şimdiden düşünmüyor. Seninle bir ömür evli kalacakmış, o zaman ev tamamen senin üstüne olsun. Bunu teklif etsene.

Ya oyle bir kiviriyor ki ben de sizin sayenizde goruyorum. Desem lafı çevirtiyor bana geliyor konu. O kadar hakaret etti . Seni deli etmek için söyledim diyor özür diledi

Ben sen para istesen düşünmeden verirdim diyor. Tamam ver üstüne koyalım baan araba alalım dedim. Veririm diyor. Yani çok manipülatör. İstediği an çıkarıp verecekmişim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…