ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
vera96 konu sahibi, vallahi bu nişanlı ve ailesi sizi soyup soğana çevirmişsinler. Bu fragman bir de. Ben olsam böylesinin yüzüne bakmam. Sen de umarım kendin için doğru kararı verirsin.

Sizin erkek tarafı gibi her şeyi üstlenmenizi birine anlatsanız acayip güler, şok geçirir. Çünkü hiç akıl mantık işi değil.

Ya aslında bir anda da olmadı nişanlım olacK kişi heröeyi ben alırım ben alırım diyor ama maaşı bitiyor benim maaş duruyor. Benimkinde de aldık ama ne biliyim acııdm. Babamlardan da ev alacaklar diye eşya parası istemiş gibi oldum . Yarı yarıya denilmez ev alıcaz deyince diye düşündüm

Parça parça anlatıyor dimi deli edecek bu kız
Ay evet.
Bu kadar kolay mı silip atmak dedi ben de düşüncem bu akşam dedim. Hani seviyordun seviyorduk dedi öyle özür falan diledi de ya gözümde böyle sogudum cidden inanmıyorum sanki ona
Ben 10 kere sordum cevap alamadım. Siz neden kendi paranızla almak yerine onun kartına para yatırıp karttan aldınız eşyaları? Kart borcu mu vardı?

Ay evet.

Ben 10 kere sordum cevap alamadım. Siz neden kendi paranızla almak yerine onun kartına para yatırıp karttan aldınız eşyaları? Kart borcu mu vardı?
İbana attık direkt gitti para. Öyle kredi kartından çektirmedik. Niye onun hesabına yatırdık . Sanırım erkek diye. Onuru incinmesin gibi düşündüm ben de

Ay evet.

Kart borcu her ay maaşı bitiyor. Üstüne kirayı geçen ay ben ödedim. 15 bin de maaşından fazla kredi kartı borcu çıkmış onu da yolladım. Sırf para senin benim olmasın hep ondan harcıyoruz diye. Kalktı paracı diyor şimdi

Bu kadar kolay mı silip atmak dedi ben de düşüncem bu akşam dedim. Hani seviyordun seviyorduk dedi öyle özür falan diledi de ya gözümde böyle sogudum cidden inanmıyorum sanki ona
Umarım şu yazdıklarım farklı yöne çekilmez .

Şu an dışarıdan bir gözle bu durum nasıl görünüyor biliyor musun?; sanki sen 40-50 yaşındasın da bazıların deyişiyle " evde kalmışsın" veya körsün, topalsın da hiç talibin olmuyor. Veya mahallede bir sebeple adın çıkmış. Bu yüzden sen ve ailen şu anki nişanlına bulunmaz hint kumaşı gözüyle bakıyorsunuz ve erkek tarafı ne derse he diyorsunuz.

Cidden bunları yazıp kalp kırmak istemezdim ama dışarıdan bir gözle tam olarak böyle görünüyor. Kendine gel diye yazmak istedim.

Çok büyük hata etmişsin. Siz karı koca değilsiniz. Kimin ne borcu varsa kendisi ödemeli. Ödeyemeyen ailesinden maddi destek istemeli .

Ya oyle bir kiviriyor ki ben de sizin sayenizde goruyorum. Desem lafı çevirtiyor bana geliyor konu. O kadar hakaret etti . Seni deli etmek için söyledim diyor özür diledi
Ve hala bu saçma sapan , manipulatif ve aç gözlü adamla evleceksin öyle mi ? Bu adamla mutlu olman imkansiz ...

gelin setiymiş öyle şeyler de yok almadık
Rica ediyorum şu yazdıklarımı oku. Sen ve ailen bu evlilik olsun diye her şeyinizi ortaya koymuşsunuz resmen.

Nişanlınin sözde erkeklik gururu var diye parayi direkt ona atarak çook büyük hata etmişsin zaten. Ha madem bu kadar errkkeek , erkek adam nişanlisinin elini cebine attirmaz. Kimseden 1 kuruş bile istemez. Asıl erkeklik , delikanlılık böyle olur .

Hiçbir harcama yapmadan direk evlenmeye razı olmuşsun, pişman olacaksın...
Yaa cidden acayip şaşırdım. Kız tarafı çoğu erkek tarafının yapmadığı kadar şey yapıyor. Gelinlik 2. el, düğün yok, set yok, o yok, bu yok. Ee pekiyi ne var? Gelin tarafını soymak var.

Bence direk bu herifi ana babasından istemeye gitsinler , oldu olacak gelinlik falan da giydirsinler kim erkek tarafi kim kız tarafı belli değil, konu sahibi de saf saf evet demiş herşeye, evlenebilmek uğruna ne canlar gidiyor ya Rab

Yaa cidden acayip şaşırdım. Kız tarafı çoğu erkek tarafının yapmadığı kadar şey yapıyor. Gelinlik 2. el, düğün yok, set yok, o yok, bu yok. Ee pekiyi ne var? Gelin tarafını soymak var.
Önemi var mı cnm yeter ki koca olsun çamurdan olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…