ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailemden para alalım dedi zaten, ne gerek var diyormuş ailesine söylemesini istemiyor ev olayını, gözünü açmasınlar diye

memuruz.
Şimdiden aramıza para mevzusu girdi . şimdi vermiyorsun ileride hiç vermezsin dedi

Tamammm anlaşıldı.

Adım kadar eminim memur olmasan assslaaa diyorum bak aslaaaa seninle nişanlanmazdı.

Bunu sakın aklından çıkarma.

Bir adet çift maaş aşığı erkek memurla berabersin.

Ama sen de ezik olma kaçırmamak için tüm malını vermeye başlamışsın.

Merak etme çok evlenmek isteyen olur memur olduğun bu kafada erkek cok zaten memurlarda .

arkadaşlar sordumm. bana güvenini de böyle görmüş olduk bravo sana diyor. iki gün sonra boşancaz paranın üstüne mi yatıcam az çok beni tanıyorsun. çıkardın ağzındaki baklayı sonunda. ortak yapardık diyor. bunun çaresi var gübensizişiğin yok diyor

Ya siz niye direk tapu ne olacak demiyorsunuz dünyanın bir bir türlü hali var yasalardan haberdarim sen bir erkek olarak karının doğacak çocuklarının mağdur olmasını ister misin de

Yooo tanımıyorsun.
Evlenirken herkes iyi.
Bunca boşanan herkes güvendiği için evlendi.
Boşandıklarında gerçek yüzlerini gördüler.

Ailemden para alalım dedi zaten, ne gerek var diyormuş ailesine söylemesini istemiyor ev olayını, gözünü açmasınlar diye
İşte safa yatacak ortak tapu yapıcaz ya diyerek sanki en başından öyle olacakmış öyle zannetmiş gibi hatta çakallık yaptı mı nasıl yani benim hiçbir hak idda edemeyeceğim şekilde ev mi almak istiyodun diyip ajitasyon yapıcak üste çıkıcak. Adam kurnaz konu sahibi saf

Ortak yapardık diyor ortak yapacaktık zaten demiyor.

Yani ben cömert biriyim sen paragözsün îmâsı bu.

Umarım düşmezsin.

Dünyanın binbir türlü hali var takılmayan altınlarımı birikimim mi isterken bu kısmı düşündün mü beni düşündün mü de?

Manipülasyona bak ya. Siz gerçekten bu adamla yuva kurmak istediğinize emin misiniz? Siz gayet makul bir şey istediniz. Adamın verdiği cevaba bak.

Ev fiyatları faiz düşmezse düsmez mi sizce?kredi yok,millette peşin yok habire ev yapıldı.

Zaten konu sahibinin içini 6. Hisleri yemiş ki konu açmış. Yoksa aklına yatsa gider yapar.

Dolandırıldığının farkında ama manipülasyona yenik düşüyor.
Neyse umarım iyice ikna olmuştur bizim yorumlarla. Bence nişanı da gözden geçirmeli.

sittirsin.

Neyse umarım iyice ikna olmuştur bizim yorumlarla. Bence nişanı da gözden geçirmeli.

Bence evlenecek.

Sonra çift maaş aşığı kocası kartını alacak.

Vermedi mi? Kredi çektirecek.

5 kuruşsuz baba evine dönecek.

Bizim burda da bi memur var kocası kredi çektiriyor. Memur maaşına zam geldikçe de barışıyor zamlı maaşa tekrar kredi çektirip bi bahaneyle kadını terkediyor.

Bazı kadınlarımız evlenmek için her şeye olur olur yeriz kafasında maalesef böyle dolandırıcılara da gün doğuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…