ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ortak yapardık diyor ortak yapacaktık zaten demiyor.

Yani ben cömert biriyim sen paragözsün îmâsı bu.

Umarım düşmezsin.
Ortak yapacaktım bile dese ben inanmam güvenmem ki zaten öyle bir şey yok,kuyruğu toparlama derdine düşmüş sadece.
Durmuş durmuş evliliğe bir ay kala ev almak gelmiş aklına,güven vermek adına nikahı şimdiden kiyabiliriz de demiyor

yeter daha faazla sogutma kendinden diyor. of çok yoruldum. y
Bu tip aptal adamların da en büyük klişe lafı. Kendi mide bulandırıcı hallerine bakmadan çiçek gibi kızlara soğutma kendinden lafını sokmaları.
Soğusun Allah aşkına Vera, ötede soğusun, sal ipini.
Kafanı toplayana kadar uzaklaş, düşün, kararını öyle ver, sogumaz bir sey de olmaz, sen memur kaldıkça o sogumaz senden hiç merak etme.

Ortak yapacaktım bile dese ben inanmam güvenmem ki zaten öyle bir şey yok,kuyruğu toparlama derdine düşmüş sadece.
Durmuş durmuş evliliğe bir ay kala ev almak gelmiş aklına,güven vermek adına nikahı şimdiden kiyabiliriz de demiyor

Bizim burda bi kız var çok sevgili kocası evlenmeye bi hafta kala araba aldı.

İşte bile dediler seni ortak etmemek için öyle yapmış diye.

Bazı erkekler çok fena cokkk

dedim biraz önce baştan söyleseydin ortak sdiye dedim söylerdin dedim sen hala orda mısın yeteer soğutma kendinden diyor
İş paraya gelince soğuyan sensin hani ilişkinin paragözü bendim ? De. Sen baştan bunu düşünmeliydin bekledim ama söylemedin de mıy mıy davranma gözünü seveyim😄

ya sormayınn dediklerinizi tam diyemedim bilee. ima ettimm nasıl delirdi.ama bıktımm.

Ayrıl yavrucum, yoksa maaş kartın gidicek.

Vermem deme kimse vermiyor zaten manipülasyon şiddet vs ile alınıyor.

Burda öğretmen bi üye var kocası ya maaş kartını verirsin ya ayrılırız demiş ayrıldı.

Nişan atmak < boşanmak

yeter daha faazla sogutma kendinden diyor. of çok yoruldum. y

Para vermeyince nasıl soğudun yürüüüü paragöz deseydin ya 😃

Seven biri para muhabbeti yapmaz biliyorsun sevince insan cömert olur.

Soğutma vs demez.

Burdan bile seninle sırf paran için beraber olduğunu anla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X