ev almak için acele etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suçlu psikolojisi. Şimdi size mesafeli davranacak. Beklentisi sizin paniklemeniz ve "sen beni yanlış anladın" deyip her şeye razı olmanız. Valla iğrendim.

Allah bilmiş de bu herifi erkek yaratmış.

Kadın olsa tarla ev sattıran bi konsomatris olurdu

Evlilik için her türlü masrafı sen üstlendiğin için kendini bulunmaz Hint kumaşı sandı kendisi ve kaybetme korkusu vermeye çalışıyor şimdi de

Canım bunlar hep amaca ulaşmak için yapılan şeyler, yeme..Babasına yaranmak,ondan aferin almak istiyor kendini kullandırma.Erkege verdikçe gözlerinde küçülüyoruz yucelmiyoruz,at gitsin başından erkek mi yok memlekette.

Güvenle ilgisi yok ki. Hayatla ilgisi var. Bir çift düğün gecesi vefat etti kazada. İkisi birden öldü. Böyle bir durumda ailene birşey kalmasını isteyebilirsin. Ona bişi olur, sana bir şey olur. Bu şekilde manipüle etmesine izin verme

Canım benim beni yanlış anlama da, ben hala eşya konusunda kaldım ya. Elinizde nakit eşya parası varken parayı neden nişanlına verip karttan çektirdin ki? Aşırı garip bu olay bile sırf
Muhtemelen nakit parayı oğlan kullandı yada karta yatırdı dediki kredi kartının ödemesini atlatayım yine karttan alalım, düğünden sonrada o kartı zaten gene kıza ödetecek düğünde o masrafı oldu bu masrafı oldu benim maaşla ev geçindirelim seninkiyle borç ödeyelim diyecek hatta sen maaş kartını ver lazım olunca benden kullan diyecek.. offf hep aynı teraneler erkeklerin kafası aynı çalışıyor..

Kız düğün öncesi sebep olmayalım

Bu adamın amacı beleşe konmak. Onun bu dediğini sineye çekip evlenirsen bu günlerine şükredersin, benden demesi. Görünen köy kılavuz istemez.

Ev fiyatları faiz düşmezse düsmez mi sizce?kredi yok,millette peşin yok habire ev yapıldı.

Simdi normal sartlarda faizde bir artis yoksa ve diger Faktörler ayni kalsa fiyatlarda bir düsüs olur. Son senelerde ev fiyatlarda cok hizli bir artis oldu Türkiyede. O yüzden düsüse gecebilir. Fiyatlar düsse bile cok ciddi bir ucuzlama olmaz ama. Piyasa da cünkü bir süre sonra tekrar yeni duruma göre artislar cikartir. Birde söyle bir durum oluyor: Bazi ev sahipleri veya sirketler mülkü böyle bir düsüs zamaninda satmaktan vazgecip elde tutmaya devam ediyor, yine artis olunca daha iyi satabilmek icin.

Canım benim beni yanlış anlama da, ben hala eşya konusunda kaldım ya. Elinizde nakit eşya parası varken parayı neden nişanlına verip karttan çektirdin ki? Aşırı garip bu olay bile sırf

Bende anlamadım bu kısımı ellerinde para varken ne alaka böyle bi şey yapmışlar

Herif şimdiden boşanma planları yapıyor.

Ev meselesi o yüzden evlenmeden önce.

Ev eşyalarını boşanırken isteyemesin diye elden parayı almış kendi karttan çekiyor ki mahkemede eşyaları ben aldım benim desin diye.

Boşanınca eşyalı evi olacak kurnazın

vera96 bak yine saflığınıza gelmiş.

Herkesi kendiniz gibi sanmayın millet kurt kurtttt

vera96 madem bu adama yol veremiyor evlenerek şansını denemek istiyorsan

Evlilik sözleşmesi yapmayı iste ve de yapın

Olduk olacağımız kadar sanırım Ama buna göz açmakta deniyor..
Yada şöyle diyelim içine bi kuşku düşmüş muhtemelen bilinçaltı başka parçalarıda birleştirdi ama yüksek manipülasyondan dile getiremedi, kimseye emin olmadan anlatamayacağı içinde burdan dış gözle bakış istedi..
Mesela bu kadar yorumda dikkat ettiniz mi yoo hiç öyle biri değildir demedi..
Siz onca yıl çalışıp para biriktirirken eş adayınız ne yapmış gezmiş dolaşmış yaptığı yanına kar kalmış birde evlenirken sizin 3-5 yıllık emeğinize göz dikmiş ama siz ee tapu ne olacak dediğinizde de manipülatöre başlamış yine.

Kız düğün öncesi sebep olmayalım
Konu sahibi kendi verecek tabiki kararını ama ben olsaydım atardım, çünkü her şey çok net,devam etse evli ama mutsuz mutsuz devam eden bir kadın olacak,bunu net şekilde görebiliyorum.Bunlar hep kendini aşağı görmekten,konu sahibi kendini değerli görmüyor,görse buraya kadar gelmezdi iş.Karar onun, ya hiç korkmadan net şekilde karşıya menfaat sağlamayarak gerçek yüzünü görüp şimdi ayrılacak ya çekecek.

Kızın babasının eşyalar için verdiği 200 bin lira nakit parayı alıp kullanmış eşyaları da kredi kartından ufak paralar halinde taksitle ödüyor. Yani tam anlamıyla istismar. Memur olduğu için 12 aya kadar taksite böldürmek çok kolay. Acımasız olacak biliyorum ama ben eşyaların satın alındığını bile düşünmüyorum çünkü ortada ev yok!!! ev yoksa depo tutulur düğün gününden önce eşyalar eve taşınır.

Sizin şuan alındığı iddia edilen eşyalarınız nerede acaba??? Adam dümencinin teki almadı ama aldı gibi gösterdi bence..

Aynen mesela neden kızın kartına yatırıp oradan alınmamış eşyalar, mesela biz alırken faturaları eşim hep benim adıma kestirmişti ben dikkat etmemiştim zaten o tarz şeyleri düşünecek biride değildir..

Bende anlamadım bu kısımı ellerinde para varken ne alaka böyle bi şey yapmışlar
Sebebini açıklayayım. Çünkü aynısını bir tanıdık da yapardı . Ailenin bir şeye ihtiyacı olunca ailenin babası, "nakit ödemeyin, karttan taksitle ödeyelim. Daha uygun oluyor" derdi. Bir de adam ailesindeki nakiti kendi hesabına yatırıp kredi kartının borcunu ödemiş olurdu. Alınacaklar karttan taksitle alınmış olurdu.

İnşallah düzgün anlatabilmişimdir. Yani konu sahibinin nişanlısı cingözluk yapmış resmen. Ona verilen parayla kendi borçlarını ödemiştir muhtemelen.

Evet ama kızın ailesi nasıl uyanmadı mevzuya hadi kız saf kandırıyo ailesi nasıl yemiş bunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…