Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Yanlız diş yapılırken millet zayıflıyomuş ben kilo aldım. Geçiciler yemeğe yapışıp çıkıyo ben yerine takıp gene yemeğe devam ediyorum. Nolacak halim bilmem

ay evet .o geçiciler cıkınca oyle bir sızlıyo ki yemişim yemeğini diyosun..bende bir iştah patlaması var..iki gıdım koldan yağ gitti diye vücut eylem yapıyo resmen..

ay evet .o geçiciler cıkınca oyle bir sızlıyo ki yemişim yemeğini diyosun..bende bir iştah patlaması var..iki gıdım koldan yağ gitti diye vücut eylem yapıyo resmen..
bende ne isthasizlik ne agri hic bri sey olmadi, full yemistim

cop gibisin zaten ,bos yere kuruyorsunuz sen ve naz

ben senin o dediklerini 30 lu yaslarin baslarinda bile yapmaya gucum yetmiyordu, ozel ogretmen tuttmustum, etude yolluyordum, dershaneye d egidiyordu ilkokul birden itibaren boyleydi, ugrasamiyrodum yoruluyordum,
Benimki de haftada 2 gün özel hocaya gidiyo. Onada ben taşıyıp ders bitimine kadar avm de oturup bekliyorum. Sen birde şoför mü tuttundu ki. Bunlar için de biri lazım. El kadar çocuk kendi gidemiyorki

Benimki de haftada 2 gün özel hocaya gidiyo. Onada ben taşıyıp ders bitimine kadar avm de oturup bekliyorum. Sen birde şoför mü tuttundu ki. Bunlar için de biri lazım. El kadar çocuk kendi gidemiyorki
yok ozel ogretmen eve geliyordu, sabah servisi vardi etude ,etuddeki bayan okula goturuyordu, aksam servis kizi eve getiriyordu, aksam ozel ogretmen eve geliyrodu, haftasonu dershanesi vardi ben birakiyordum ben aliyordum

Sensindir o. Bazen kaybediyon kendini. Yazık steril de napsın adet böyle dedi zar. Nereye kaybolduki o hem.

özelden yazıştık da yazıştık ..ben yemeğe gittim sensiz ne yapayım bari ben de gidip uyuyayım biraz dedi..

seni cin e davet edeyim mi? benkopegimi sattim, kizim cinliye sattirmam diye tutturdu, olurse yiyorlar diye
Köprğini neden sattın. Ya o eşyamı ki satıyosun yaaa. Ay elite konuştukça batıyosun. Ayyyyyyyy. Bak sinirlendim sağ kaşım tık tık atıyo

valla o gunleri dusununce iyi ki gelmis bu ulkeye diyorum, hic ozel ogretmen tutmadim burada, dershaneye de yollamadim, tip burada puani en yuksek en zor olan bolum, oraya girdi cok sukur, tr de canimdan bezmistim, cocuk ilkokul 1 de dershane ve ozel ogretmene baslamisti

Köprğini neden sattın. Ya o eşyamı ki satıyosun yaaa. Ay elite konuştukça batıyosun. Ayyyyyyyy. Bak sinirlendim sağ kaşım tık tık atıyo
kopegimi satmak zorunda kaldim, yavrulari oldu, kirislastirmaya karsiyim ben, yavrulari sattim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…