Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

Köprğini neden sattın. Ya o eşyamı ki satıyosun yaaa. Ay elite konuştukça batıyosun. Ayyyyyyyy. Bak sinirlendim sağ kaşım tık tık atıyo

pukka bittin sen..köpeğini mi sattın..ben bahcede yetiştirdiğim domatesi yemeye kıyamıyorum...her gün gidip sevip konuşuyorum..valla ne diyeceğimi şaşırdım..

pukka bittin sen..köpeğini mi sattın..ben bahcede yetiştirdiğim domatesi yemeye kıyamıyorum...her gün gidip sevip konuşuyorum..valla ne diyeceğimi şaşırdım..
ne yapabilirim satmayip? yavrulari oldu? kizim kisirlastirmaya karsi, kisirlastirilmayinca yavru oluyor:) evim zaten hayvanat bahcesi gibi:)))

Midch canım beni bi sen anladın. Köpeği sattım diyo ya. Hemde çok doğal karşılıyo. Diyecek bişi bulamadım.

burada sokakta kedi,kopek yok, herkes satin alir, petshop d ayok ciftikler var, geneld eherkes kedisini kopegini kisirlastirir, kedi ve kopekler minumum 1500 tl den baslar fiyatlari,sahiplendirme olayi yok, barinaklar var evet, onalra verebilrisin, onlarda sahiplendirmek icin cuzzi 800 tl gibi bir para alir...eger sahiplendirilemezse maalesef yok edilirler

ne yapabilirim satmayip? yavrulari oldu? kizim kisirlastirmaya karsi, kisirlastirilmayinca yavru oluyor:) evim zaten hayvanat bahcesi gibi:)))

çiftleştirmeseydiniz keşke..iyi birilerine satsaydınız bari..

niye yabancı gruba üyeyim ing

git bak kızım demişsin işte..bugunü favorim sensin bugun e..yi geçtin demişsin..iftira değil inkar var
saiplendirme olayi yok burada, sadece cevrende sahiplendirebilrisin, barinaga verirsen, barinak da cuzzi bir rakama satar ,tabii burada satma islemi cok farkli, evlatlik cocuk veriyor gibi verirsin yavruyu, ver parayi al yavruyu degil olay...

yabancı iki gruba üyeyim..ingiltereden cok katılan var..ucretsiz sahiplendirme goruyorum orda..ever burdaki kadar değil.genelde breeder lardan alıyolar yavru olarak..ama bakamayıp veren de vardı..
neyse sizin kararınız sonucta..insanlar para vermeyince değerini bilmiyolar diyen de oluyor..

Midch canım beni bi sen anladın. Köpeği sattım diyo ya. Hemde çok doğal karşılıyo. Diyecek bişi bulamadım.

ben nasıl anlamam naz'ım..köpüşlerle yaşıyoruz evladımız gibi onlar ..ama başka çare yokmuş anlaşılan..hepsine bakmak cok zzor evde..

Benimkide öyle. Özel okula gidiyo. Çocuk 4 de çıkıyo özel öğretmene gidiyo. İlkokul 1 den beri böyle. Yazık çocuklara

hic tanimadigina ucretsiz vermek ne kadar dogru? boyle belgeleri tamamliyorsun, kisi ciddi mi ? neredeyse 7 seceresini yaziyorsun, kayitli ofis var oraya vergisi odeniyor vs

Benimki de haftada 2 gün özel hocaya gidiyo. Onada ben taşıyıp ders bitimine kadar avm de oturup bekliyorum. Sen birde şoför mü tuttundu ki. Bunlar için de biri lazım. El kadar çocuk kendi gidemiyorki

canım yardımcı kadın yok mu evde?yemek temizlik kim yapiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…