Estetik Operasyonlar- Sohbet Köşesi

marko pasa yok bugun dun sabahladik onunla bugun tum gun uyudu galiba

Bugün çok yoruldum kızlar. Bazen elimi kaldırasım yok. İşten çıktım kızı okuldan aldım, ordan yüzmeye götürdüm. Yüzmesi bitti giydir kurula, eve getir, yedir içir. Dersini çalıştır. Bazen bunlar üstüme üstüme geliyo. Ben mi tembelim yaşlamı ilgisi var bilemiyorum, yaşlanıyorum galba

ben senin o dediklerini 30 lu yaslarin baslarinda bile yapmaya gucum yetmiyordu, ozel ogretmen tuttmustum, etude yolluyordum, dershaneye d egidiyordu ilkokul birden itibaren boyleydi, ugrasamiyrodum yoruluyordum,

ay bir ara onu da dusunmustum, bodruma kobay fare koyayim onlari onc ehasta edeyim sonr aiyilestireyim diye ama kiyamadim ,hayvanlari cok seviyorum
Ben bir ara evimde kobay fare beslemiş onu ellerimle yedirip içirmiş ve kısa süre önce ebediyete uğurlamış biri olarak seni hayvan hakları örgütüne şikayet ederim, huzur bulamasdın canım

hic de cikik degil cok memnunum resimd eoyle cikmistir
Bende diş yaptırıyorum. Ancak 3.5 ay oldu tamamlanmadı daha. Her seferinde kızacam diye gidiyorum diş doktoruma ancak o kadar sakin, mülayim ve efendi biri ki. Ne zaman uygun görürseniz o zamana yetiştirin derken bulutorum kendimi

Ben bir ara evimde kobay fare beslemiş onu ellerimle yedirip içirmiş ve kısa süre önce ebediyete uğurlamış biri olarak seni hayvan hakları örgütüne şikayet ederim, huzur bulamasdın canım
benim kizim da besliyordu fare vs benden beteri var bu ulkede, millet burada kopegi olunce aksam pisirip yiyor ustelik bunu yapan kizimin okul arkadasinin annesi ,cinliler ben hic olmazsa insaliga fayda icin yapacaktim

Yanlız diş yapılırken millet zayıflıyomuş ben kilo aldım. Geçiciler yemeğe yapışıp çıkıyo ben yerine takıp gene yemeğe devam ediyorum. Nolacak halim bilmem

benim dr cok hizliydi 10 gunde tamamladi hepsini:)

zor canım..bak ben bırak baskasını kendimi spora goturemedim..havalar da agrip..dunden bugune çok soğudu..bazen herkese olur takma kafana..olmadı bir yardımcı tutarsın...

benim kizim da besliyordu fare vs benden beteri var bu ulkede, millet burada kopegi olunce aksam pisirip yiyor ustelik bunu yapan kizimin okul arkadasinin annesi ,cinliler ben hic olmazsa insaliga fayda icin yapacaktim
Ay Allah cezasını versin. Ay kızına de atkadaşlığını gözden geçirsin. Iyyyyy.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…